Quantcast

Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XVIII КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

27 Ноем. 2023Обновена

24 ноември (петък)

"Берое" - "Хебър"  2:1
(Годой 34, Пачаме 64; Бастунов 54)

Date: 24-11-2023 ,, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Beroe, TeamB: FK Hebar 1918 Pazardzhik, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime:

 

25 ноември (събота)

"Ботев" (Вр) - "Локомотив" (Пд)  2:0
(Д. Генов 20, Мажуга 58)

 

"Ботев" (Пд) - "Пирин"  3:1
(Акере 22, 46, Секулич 90; Комано 1)

 

26 ноември (неделя)

"ЦСКА-София" - "Етър"  2:0 (доиграване от събота)
(Линдсет 84, Хр. Петров 86)

 

"Черно море" - "Крумовград"  3:2
(Панайотов 15, А. Фернандес 44, 54; Д. Тонев 67, Кацаров 87)

Date: 26-11-2023 ,, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Cherno More, TeamB: Krumovgrad, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime:

 

27 ноември (понеделник)

"Арда" - "ЦСКА 1948"  0:3 (отложен мач от III кръг)
(Г. Русев 18, Пишчевич 29, Елитон 48)

 

"Лудогорец" - "Славия"  2:3
(Лима 43, Видал 67; Русо 30-авт, Сораков 48, Галин Иванов 54)

 

"Локомотив 1929" (Сф) - "Левски"  2:2
(Митков 76, 90-д; Мар. Петков 27, А. Краев 70)

 

"ЦСКА 1948" - "Арда"  отложен за 14.XII

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
  1. "ЦСКА-София" 18 12 5 1 29:9 41
  2. "Черно море" 18 11 6 1 30:15 39
  3. "Лудогорец" 17 11 3 3 42:12 36
  4. "Локо" (Пд) 18 10 5 3 31:18 35
  5. "ЦСКА 1948" 16 8 5 3 19:10 29
  6.  "Левски" 18 8 5 5 26:15 29
  7. "Арда" 17 8 4 5 22:12 28
  8. "Берое" 18 7 3 8 17:24 24
  9. "Ботев" (Пд) 18 6 5 7 30:23 23
 10. "Хебър" 18 5 5 8 19:24 20
 11. "Славия" 18 6 2 10 14:28 20
 12. "Крумовград" 18 5 3 10 16:28 18
 13. "Локо 1929" (Сф) 18 5 3 10 15:33 18
 14. "Пирин" 18 4 3 11 12:27 15
 15. "Ботев" (Вр) 18 4 1 13 12:32 13
 16. "Етър" 18 2 2 14 11:35 8
>>> играе в първата шестица
>>> играе за 7-10-о място
>>> играе за 11-16-о място

 

ГОЛМАЙСТОРИ

8 гола: Антоан Бароан ("Ботев", Пд);

7 гола: Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Атанас Илиев ("Черно море"), Георги Николов ("Хебър");

6 гола: Бърнард Текпетей ("Лудогорец"), Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков ("Арда");

5 гола: Джонатан Линдсет ("ЦСКА-София"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Александър Колев ("Крумовград"), Джауад Ел Джемили ("Левски"), Вини Трибуле ("Берое"), Руан Секо ("Лудогорец");

4 гола: Якуб Пьотровски, Квадво Дуа и Кайо Видал ("Лудогорец"), Абубакар Тунгара ("Арда"), Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Самуел Акере ("Ботев", Пд), Рикардиньо ("Левски"), Матеус Машадо ("Черно море"), Евандро Лима ("Локомотив", Пд), Педриньо и Ивайло Чочев ("ЦСКА 1948"), Галин Иванов ("Славия");

3 гола: Димитър Митков ("Локомотив 1929, Сф), Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Алекс Фернандес ("Черно море"), Божидар Кацаров ("Крумовград"), Сантиаго Годой ("Берое"), Уме Емануел ("Ботев", Пд), Браян Переа ("Ботев", Вр), Тони Тасев ("Славия"), Тонислав Йорданов и Станислав Иванов  ("Арда"), Георги Минчев, Бабакар Дионе, Алфа Конте и Петър Андреев ("Локомотив", Пд), Тобиас Хайнц ("ЦСКА-София"), Борис Тютюков ("Пирин"), Роналдо ("Левски"), Ангел Бастунов и Николас Пенев ("Хебър"), Аслак Фон Витри ("Лудогорец");

2 гола: Юго Комано и Аймен Суда ("Пирин"), Марселино Кареасо и Матиас Фаетон ("ЦСКА-София"), Бирсент Карагарен и Елитон ("ЦСКА 1948"), Даниел Генов, Бубакар Траоре и Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Васил Панайотов, Исмаил Иса, Даниел Димов, Пабло Гарсия и Живко Атанасов ("Черно море"), Умар Сако ("Арда"), Джани Политино, Марк Севайос и Лусиано Скуадроне ("Берое"), Димитър Тонев, Даниел Милянович и Диего Рапосо ("Крумовград"), Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Спас Делев ("Лудогорец"), Хорхе Сегура ("Локомотив", Пд), Карлос Франса, Симеон Мечев и Красимир Станоев ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев и Шахредин Букхолда ("Етър"), Андриан Краев, Марин Петков, Цунами, Асен Митков и Уелтон ("Левски"), Стефан Цонков ("Хебър"), Мартин Сораков (1 за "Крумовград"; 1 за "Славия");

1 гол: Мартин Георгиев, Виктор Генев, Сибири Кейта и Ертан Томбак ("Славия"), Фаустас Степонавичюс, Янис Карабельов, Константинос Балоянис, Красиан Колев ("Ботев", Пд), Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Велислав Василев, Влатко Дробаров и Николай Златев ("Черно море"), Иван Тасев, Андрей Йорданов, Венцеслав Бенгюзов, Мартин Бачев и Даниил Кондраков ("Пирин"), Патрик Луан ("Крумовград"), Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Димитър Илиев, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Ивайло Найденов, Гонсало Кардосо, Антони Иванов и Стив Траоре ("Локомотив 1929", Сф), Християн Петров, Амос Юга, Данило Асприля, Станислав Шопов и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Тодор Неделев, Клод Гонсалвеш, Оливие Вердон, Франсиско Сон, Педро Нареси и Рик Лима ("Лудогорец"), Мартин Смоленски, Момчил Цветанов и Жан-Пиер да Силва ("Ботев", Вр), Атанас Кабов, Олексий Збун и Роберт Мазан ("Хебър"), Кристиян Димитров, Преслав Бачев и Илиян Стефанов ("Левски"), Николай Янков, Мартин Тошев, Крум Стоянов и Мартин Николов ("Етър"), Сегундо Пачаме и Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд), Франко Русо ("Лудогорец") - за "Славия".

 

Още по темата