Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XVII КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

12 Ноем. 2023Обновена

10 ноември (петък)

"Славия" - "Ботев" (Вр)  1:0
(М. Георгиев 44)

Славия - Ботев Враца 1:0 /репортаж/

 

"Локомотив" (Пд) - "Локомотив 1929" (Сф)  2:1
(Г. Минчев 11-д, Франко 53-д; Франса 24)

Date: 10-11-2023 ,Watch the Game Highlights from PFC Lokomotiv Plovdiv vs. Lokomotiv Sofia, 11/10/2023, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: PFC Lokomotiv Plovdiv, TeamB: Lokomotiv Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime:


 
11 ноември (събота)

"Хебър" - "Черно море" 1:1
(Цонков 90+6; Иса 67)

 

"Пирин" - "ЦСКА 1948" 2:1
(Суда 68, 86; Карагарен 58)

 

"Арда" - "Берое" 1:0
(Тунгара 71)

 

12 ноември (неделя)

"Крумовград" - "ЦСКА-София"  1:4
(Ал. Колев 34; Юга 38, Хр. Петров 78, Асприля 83, Кареасо 90)

 

"Левски" - "Ботев" (Пд)  1:1
(Цунами 18; Бароан 54)

 

"Етър" - "Лудогорец"  0:4
(Дуа 3, Неделев 32, Пьотровски 37, Текпетей 41)

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
  1. "ЦСКА-София" 17 11 5 1 27:9 38
  2. "Черно море" 17 10 6 1 27:13 36
  3. "Лудогорец" 16 11 3 2 40:9 36
  4. "Локо" (Пд) 17 10 5 2 31:16 35
  5. "Арда" 16 8 4 4 22:9 28
  6.  "Левски" 17 8 4 5 24:13 28
  7. "ЦСКА 1948" 15 7 5 3 16:10 26
  8. "Берое" 17 6 3 8 15:23 21
  9. "Хебър" 17 5 5 7 18:22 20
 10. "Ботев" (Пд) 17 5 5 7 27:22 20
 11. "Крумовград" 17 5 3 9 14:25 18
 12. "Локо 1929" (Сф) 17 5 2 10 13:31 17
 13. "Славия" 17 5 2 10 11:26 17
 14. "Пирин" 17 4 3 10 11:24 15
 15. "Ботев" (Вр) 17 3 1 13 10:32 10
 16. "Етър" 17 2 2 13 11:33 8
>>> играе в първата шестица
>>> играе за 7-10-о място
>>> играе за 11-16-о място

 

ГОЛМАЙСТОРИ

8 гола: Антоан Бароан ("Ботев", Пд);

7 гола: Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Атанас Илиев ("Черно море"), Георги Николов ("Хебър");

6 гола: Бърнард Текпетей ("Лудогорец"), Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков ("Арда");

5 гола:  Александър Колев ("Крумовград"), Джауад Ел Джемили ("Левски"), Вини Трибуле ("Берое"), Руан Секо ("Лудогорец");

4 гола: Якуб Пьотровски и Квадво Дуа ("Лудогорец"), Абубакар Тунгара ("Арда"), Джонатан Линдсет и Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Рикардиньо ("Левски"), Матеус Машадо ("Черно море"), Евандро Лима ("Локомотив", Пд), Педриньо и Ивайло Чочев ("ЦСКА 1948");

3 гола: Уме Емануел ("Ботев", Пд), Браян Переа ("Ботев", Вр), Галин Иванов и Тони Тасев ("Славия"), Тонислав Йорданов и Станислав Иванов  ("Арда"), Георги Минчев, Бабакар Дионе, Алфа Конте и Петър Андреев ("Локомотив", Пд), Тобиас Хайнц ("ЦСКА-София"), Борис Тютюков ("Пирин"), Роналдо ("Левски"), Николас Пенев ("Хебър"), Аслак Фон Витри и Кайо Видал ("Лудогорец");

2 гола: Аймен Суда ("Пирин"), Марселино Кареасо и Матиас Фаетон ("ЦСКА-София"), Бирсент Карагарен и Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Самуел Акере ("Ботев", Пд), Бубакар Траоре ("Ботев", Вр), Исмаил Иса, Даниел Димов, Пабло Гарсия и Живко Атанасов ("Черно море"), Умар Сако ("Арда"), Сантиаго Годой, Джани Политино, Марк Севайос и Лусиано Скуадроне ("Берое"), Даниел Милянович, Божидар Кацаров и Диего Рапосо ("Крумовград"), Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Спас Делев ("Лудогорец"), Хорхе Сегура ("Локомотив", Пд), Карлос Франса, Симеон Мечев и Красимир Станоев ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев и Шахредин Букхолда ("Етър"), Цунами, Асен Митков и Уелтон ("Левски"), Стефан Цонков и Ангел Бастунов ("Хебър");

1 гол: Мартин Георгиев, Виктор Генев, Сибири Кейта и Ертан Томбак ("Славия"), Фаустас Степонавичюс, Янис Карабельов, Константинос Балоянис, Красиан Колев ("Ботев", Пд), Васил Панайотов, Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Алекс Фернандес, Велислав Василев, Влатко Дробаров и Николай Златев ("Черно море"), Юго Комано, Иван Тасев, Андрей Йорданов, Венцеслав Бенгюзов, Мартин Бачев и Даниил Кондраков ("Пирин"), Димитър Тонев, Патрик Луан и Мартин Сораков ("Крумовград"), Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков и Елитон ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Димитър Илиев, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Ивайло Найденов, Димитър Митков, Гонсало Кардосо, Антони Иванов и Стив Траоре ("Локомотив 1929", Сф), Амос Юга, Данило Асприля, Станислав Шопов и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Тодор Неделев, Клод Гонсалвеш, Оливие Вердон, Франсиско Сон и Педро Нареси ("Лудогорец"), Даниел Генов, Мартин Смоленски, Момчил Цветанов, Жан-Пиер да Силва и Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Атанас Кабов, Олексий Збун и Роберт Мазан ("Хебър"), Кристиян Димитров, Преслав Бачев, Андриан Краев, Марин Петков и Илиян Стефанов ("Левски"), Николай Янков, Мартин Тошев, Крум Стоянов и Мартин Николов ("Етър"), Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд).

 

Още по темата