Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XХIV КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

11 Март 2024Обновена

8 март (петък)

"Локомотив" (Пд) - "Етър"  3:0
(Д. Илиев 60, Ентело 78, Лясков 90)

Date: 08-03-2024 ,Watch the Game Highlights from PFC Lokomotiv Plovdiv vs. Etar, 03/08/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: PFC Lokomotiv Plovdiv, TeamB: Etar, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 
9 март (събота)

"Локомотив 1929" (Сф) - "Славия"  1:2
(А. Иванов 24; Вл. Николов 47, 63)

Date: 09-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Lokomotiv Sofia vs. Slavia Sofia, 03/09/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Lokomotiv Sofia, TeamB: Slavia Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

"ЦСКА 1948" - "ЦСКА-София"  1:2
(Сердюк 11; Асприля 66, Скаршем 90+4)

Date: 09-03-2024 ,Watch the Game Highlights from CSKA 1948 Sofia vs. CSKA Sofia, 03/09/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: CSKA 1948 Sofia, TeamB: CSKA Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

"Берое" - "Черно море" 2:0
(Вия 12-д, Пачаме 37)

Date: 09-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Beroe vs. Cherno More, 03/09/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Beroe, TeamB: Cherno More, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 
10 март (неделя)

"Ботев" (Вр) - "Арда"  1:2
(Траоре 64; Б.Цонев 76, Йорданов 90)

"Левски" - "Крумовград"  0:0

Date: 10-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Levski Sofia vs. Krumovgrad, 03/10/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Levski Sofia, TeamB: Krumovgrad, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:


 
"Ботев" (Пд) - "Лудогорец"  0:2
(Дуа 13, Пьотровски 27)

Date: 10-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Botev Plovdiv vs. Ludogorets Razgrad PFK, 03/10/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Botev Plovdiv, TeamB: Ludogorets Razgrad PFK, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: ,


11 март (понеделник)

"Пирин" - "Хебър"  1:1
(Попадийн 36; Кабов 72)

Date: 11-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Pirin Blagoevgrad vs. FK Hebar 1918 Pazardzhik, 03/11/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Pirin Blagoevgrad, TeamB: FK Hebar 1918 Pazardzhik, TeamAction: , Half: , PlayerName: , C

 

  М П Р З ГР Т
1. "Лудогорец" 23 17 3  3 57:13 54
2. "Черно море" 24 15 6  3 39:22 51
3. "ЦСКА-София" 24 15 6  3 38:13 51
4. "Левски" 24 13 6  5 37:16 45
5. "Локо" (Пд) 24 13 5  6 41:27 44
6. "ЦСКА 1948" 23 10 7  6 26:20 37
7. "Арда" 24 10 5  9 26:22 35
8. "Крумовград" 24 10 4 10 27:30 34
9. "Ботев" (Пд) 24  9 6  9 38:29 33
10. "Славия" 24  8 5 11 23:36 29
11. "Берое" 24  8 4 12 19:33 28
12. "Локо 1929" (Сф) 24  7 4 13 20:40 25
13. "Хебър" 24  6 6 12 23:32 24
14. "Пирин" 24  5 6 13 17:35 21
15. "Ботев" (Вр) 24  4 1 19 15:47 13
16. "Етър" 24  2 4 18 14:45 10
>>> играе в първата шестица
>>> играе за 7-10-о място
>>> играе за 11-16-о място

ГОЛМАЙСТОРИ

10 гола: Александър Колев ("Крумовград"), Георги Николов (8 за "Хебър"; 2 за "Ботев", Пд);

9 гола: Якуб Пьотровски ("Лудогорец");

8 гола: Руан Секо ("Лудогорец"), Антоан Бароан ("Ботев", Пд), Атанас Илиев ("Черно море");

7 гола: Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Тони Тасев ("Славия");

6 гола: Ивайло Чочев и Педриньо ("ЦСКА 1948"), Квадво Дуа и Бърнард Текпетей ("Лудогорец"), Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков ("Арда"), Рикардиньо и Джауад Ел Джемили ("Левски");

5 гола: Джонатан Линдсет ("ЦСКА-София"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Вини Трибуле ("Берое"), Алекс Фернандес ("Черно море"), Абубакар Тунгара и Тонислав Йорданов ("Арда"), Бабакар Дионе и Евандро Лима ("Локомотив", Пд);

4 гола: Юго Комано ("Пирин"), Аслак Фон Витри и Кайо Видал ("Лудогорец"), Тобиас Хайнц и Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Самуел Акере и Уме Емануел ("Ботев", Пд), Матеус Машадо и Васил Панайотов ("Черно море"), Алфа Конте и Георги Минчев ("Локомотив", Пд), Галин Иванов ("Славия"), Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Марин Петков ("Левски");

3 гола: Владимир Николов ("Славия"), Станислав Шопов и Матиас Фаетон ("ЦСКА-София"), Бирсент Карагарен ("ЦСКА 1948"), Димитър Митков и Карлос Франса ("Локомотив 1929, Сф), Божидар Кацаров и Серкан Юсеин ("Крумовград"), Сантяго Годой ("Берое"), Браян Переа и Бубакар Траоре ("Ботев", Вр), Станислав Иванов ("Арда"), Петър Андреев ("Локомотив", Пд), Борис Тютюков и Аймен Суда ("Пирин"), Роналдо, Уелтон ("Левски"), Ангел Бастунов и Николас Пенев ("Хебър"), Спас Делев ("Лудогорец"), Живко Атанасов ("Черно море"), Янис Карабельов ("Ботев", Пд);

2 гола: Данило Асприля, Тибо Вион, Марселино Кареасо ("ЦСКА-София"), Елитон ("ЦСКА 1948"), Даниел Генов, Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Исмаил Иса, Даниел Димов, Пабло Гарсия и Влатко Дробаров ("Черно море"), Умар Сако ("Арда"), Сегундо Пачаме, Джани Политино, Марк Севайос и Лусиано Скуадроне ("Берое"), Димитър Тонев, Даниел Милянович и Диего Рапосо ("Крумовград"), Франсиско Сон, Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Тодор Неделев ("Лудогорец"), Димитър Илиев, Хорхе Сегура и Мичи Ентело ("Локомотив", Пд), Антони Иванов, Симеон Мечев, Красимир Станоев и Ивайло Найденов ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев, Мартин Тошев, Шахредин Букхолда и Иван Василев ("Етър"), Фабио Лима, Андриан Краев, Цунами, Асен Митков и Кристиян Димитров ("Левски"), Атанас Кабов и Стефан Цонков ("Хебър"), Мартин Сораков (1 за "Крумовград"; 1 за "Славия");

1 гол: Иван Минчев, Мартин Георгиев, Виктор Генев, Сибири Кейта, Ертан Томбак и Роберто Райчев ("Славия"), Атанас Чернев, Димитър Папазов, Фаустас Степонавичюс, Константинос Балоянис, Красиан Колев и Антонио Перера ("Ботев", Пд), Даниел Мартин, Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Велислав Василев и Николай Златев ("Черно море"), Христо Попадийн, Данило Полонски, Иван Тасев, Андрей Йорданов, Венцеслав Бенгюзов, Мартин Бачев и Даниил Кондраков ("Пирин"), Патрик Луан, Ренан Ареяс, Октай Юсеин и Джунейт Али ("Крумовград"), Евгений Сердюк, Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев, Борислав Цонев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Ангел Лясков, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли и Христо Иванов ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Гонсало Кардосо, Стив Траоре и Калоян Кръстев ("Локомотив 1929", Сф), Олаус Скаршем, Християн Петров, Амос Юга и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Клод Гонсалвеш, Оливие Вердон, Педро Нареси, Рик Лима и Матиас Тисера ("Лудогорец"), Аласан Н'Диайe, Мартин Смоленски, Момчил Цветанов, Мирослав Маринов и Жан-Пиер да Силва ("Ботев", Вр), Олексий Збун, Роберт Мазан, Марк-Емилио Папазов и Шейх Диаманка ("Хебър"), Преслав Бачев, Дарлан, Илиян Стефанов и Патрик-Габриел Галчев ("Левски"), Николай Янков, Крум Стоянов, Мартин Николов ("Етър"), Себастиан Вия и Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Меси Биатомусока ("Ботев", Вр) - за "Черно море", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд), Франко Русо ("Лудогорец") - за "Славия", Мартин Георгиев ("Славия") - за "ЦСКА-София", Горка Ларусея ("Етър") - за "Локомотив 1929" (Сф).

 

Последвайте ни и в google news бутон

Още по темата

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?