Спортна ТВ седмица (18-24 септември)
ПЕТЪК, 18 септември
Евроспорт 1
11:00 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, свободна тренировка
12:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, хиперпол
14:25 Колоездене: Тур дьо Франс, XIX етап
Нова спорт
19:00 Хокей на лед: КХЛ, "Нефтехимик" - "Авангард"
Макс спорт 1
10:55 Moto GP: ГП на Римини, първа тренировка
12:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
14:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
16:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
18:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
20:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
Макс спорт 2
15:05 Moto GP: ГП на Римини, втора тренировка
17:00 Рали: WRC, Турция
20:00 Спидуей: ГП на Прага, първо състезание
СЪБОТА, 19 септември
Евроспорт 1
11:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, загрявка
14:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, интродукция
Евроспорт 2
13:55 Колоездене: Тур дьо Франс, ХХ етап
Нова спорт
19:00 Баскетбол: Лига АСВ, "Ховентут" - "Уникаха"
Диема спорт 2
04:00 НБА: Западна конференция, финал, мач №1
Макс спорт 1
08:35 Суперкарс: Тейлъм Бенд, първо състезание
10:55 Moto GP: ГП на Римини, трета тренировка
13:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
Макс спорт 2
10:00 Рали: WRC, Турция
12:30 Moto GP: ГП на Римини, квалификация
17:15 Moto Е: ГП на Римини, първо състезание с електрически мотори
Макс спорт 3
15:00 Рали крос: Латвия, първо състезание
НЕДЕЛЯ, 20 септември
Евроспорт 1
00:00 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман
16:40 Колоездене: Тур дьо Франс, XXI етап
Евроспорт 2
11:55 Мотоциклетизъм: Супербайк, Барселона, спринтово състезание
Нова спорт
13:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Химки" - "Зенит"
17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (М) - "Спартак"
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Баскония" - "Валенсия"
Диема спорт 2
03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №3, "Маями" - "Бостън"
Макс спорт 1
05:25 Суперкарс: Тейлъм Бенд, второ състезание
07:50 Суперкарс: Тейлъм Бенд, трето състезание
10:20 Moto GP: ГП на Римини, загрявка
11:00 Moto Е: ГП на Римини, второ състезание с електрически мотори
12:00 Moto 3: ГП на Римини, състезание
13:15 Moto 2: ГП на Римини, състезание
14:30 Moto GP: ГП на Римини, състезание
16:00 Рали крос: Латвия, второ състезание
19:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/2-финал
Макс спорт 2
03:00 ММА: UFC, Колби Ковингтън - Тайрън Удли
09:00 Рали: WRC, Турция
13:00 Рали: WRC, Турция
15:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/2-финал
Макс спорт 3
02:30 НАСКАР: състезание в Бристол
ПОНЕДЕЛНИК, 21 септември
Евроспорт 1
16:30 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
Евроспорт 2
11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, I кръг
Нова спорт
19:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (М) - "Йокерит"
Макс спорт 1
11:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
Макс спорт 2
18:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, финал
ВТОРНИК, 22 септември
БНТ 3
16:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група D, "Нептунас" (Клайпеда) - "Лондон Лайънс"
20:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група D, "Цмоки" (Минск) - "Балкан" (Ботевград)
Евроспорт 1
16:30 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
Евроспорт 2
11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, I кръг
Нова спорт
17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - "Барис"
Макс спорт 1
11:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
СРЯДА, 23 септември
БНТ 3
16:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група С, "Фрибург Олимпик" - "Спортинг" (Лисабон)
20:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група С, "Клуж Напока" - "Игокеа" (Александровац)
Евроспорт 1
16:30 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, II кръг
Евроспорт 2
11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, II кръг
Нова спорт
19:30 Баскетбол: ВТБ лига, "Локомотив" (Кубан) - "Калев"
Макс спорт 1
11:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
ЧЕТВЪРТЪК, 24 септември
БНТ 3
19:55 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група D, финал
Евроспорт 1
15:35 Колоездене: СП в Имола, жени, часовник
17:40 Снукър: Европейски Мастърс, II кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, II кръг
Евроспорт 2
11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, III кръг
Нова спорт
22:45 Баскетбол: Лига АСВ, "Уникаха" - "Барселона"
Макс спорт 1
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
Макс спорт 2
15:00 Голф: Европейски тур, Ирландия Оупън
23:00 ММА: Cage Warriors 114, галавечер от Манчестър
можете да направите дарение през PayPal