Спортна ТВ седмица (15-21 май)
ПОНЕДЕЛНИК, 15 май
Макс спорт 2
05:00 НХЛ: плейофи, Запад, II кръг, мач №6, "Едмънтън Ойлърс" - "Вегас Голдън Найтс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №2, "Рилски спортист" - "Черноморец"
Макс спорт 1
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
Ринг
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Словакия - Канада
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Финландия - Швеция
ВТОРНИК, 16 май
Макс спорт 2
03:00 НХЛ: плейофи, Запад, II кръг, мач №7, "Далас Старс" - "Сиатъл Кракен"
Макс спорт 1
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
Евроспорт 1
13:00 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, Х етап
Ринг
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Дания - Австрия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Швейцария - Казахстан
СРЯДА, 17 май
Диема спорт 2
03:30 НБА: плейофи, Запад, финал, мач №1, "Денвър Нъгетс" - "Лос Анджелис Лейкърс"
Евроспорт 1
12:30 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, ХI етап
Макс спорт 1
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
Ринг
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, САЩ - Австрия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Канада - Казахстан
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №3, ЦСКА - "Балкан"
b1b.box
19:30 Баскетбол: ББЛ
21:30 Баскетбол: ББЛ
Макс спорт 3
21:30 Волейбол (мъже): Суперлега, финал, мач №5, "Итас" (Тренто) - "Кучине Лубе" (Чивитанова)
ЧЕТВЪРТЪК, 18 май
Диема спорт 3
03:30 НБА: плейофи, Изток, финал, мач №1, "Бостън Селтикс" - "Маями Хийт"
БНТ 3
11:00 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, квалификации (обръч, топка)
18:15 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, квалификации (обръч, топка)
Евроспорт 1
13:30 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, ХII етап
Макс спорт 1
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
21:30 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
Ринг
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Чехия - Словения
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №3, "Черноморец" - "Рилски спортист"
21:15 Голф: PGA Championship, I ден
Евроспорт 2
19:45 Брейк: Световни серии, Монпелие
b1b.box
20:00 Баскетбол: ББЛ
21:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, реванш, "Барселона" - ГОГ
ПЕТЪК, 19 май
Макс спорт 1
03:00 НХЛ: плейофи, Изток, финал, мач №1, "Каролина Хърикейнс" - "Флорида Пантърс"
18:00 Баскетбол: Евролига, 1/2-финал, "Олимпиакос" - "Монако"
21:00 Баскетбол: Евролига, 1/2-финал, "Барселона" - "Реал" (Мадрид)
Диема спорт 2
03:30 НБА: плейофи, Запад, финал, мач №2, "Денвър Нъгетс" - "Лос Анджелис Лейкърс"
БНТ 3
11:00 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, квалификации (бухалки, лента)
13:35 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, квалификации (бухалки, лента)
Евроспорт 1
12:00 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, ХIII етап
Диема спорт 3
15:30 ММА: ONE, Петъчни битки, бойно събитие в Банкок
Евроспорт 2
15:45 Скейтборд: Световни серии, Монпелие, 1/2-финали
Ринг
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Унгария - Финландия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Австрия - Германия
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №4, ЦСКА - "Балкан"
21:15 Голф: PGA Championship, II ден
b1b.box
20:00 Баскетбол: ББЛ
СЪБОТА, 20 май
Диема спорт 3
03:30 НБА: плейофи, Изток, финал, мач №2, "Бостън Селтикс" - "Маями Хийт"
Макс спорт 2
03:30 НХЛ: плейофи, Запад, финал, мач №1, "Вегас Голдън Найтс" - "Далас Старс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №4, "Черноморец" - "Рилски спортист"
21:15 Голф: PGA Championship, III ден
Диема спорт
04:00 Бокс без ръкавици: бойно събитие №43, Омаха
Макс спорт 1
08:45 Суперкарс: Тасмания, първо състезание
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/2-финал
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/2-финал
18:30 Волейбол (жени): Шампионска лига, финал, "Вакъфбанк" - "Еджзаджъбашъ"
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, финал, ЗАКСА (Кендженжин-Кожле) - "Ястжембски Венгиел"
Ринг
12:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, САЩ - Дания
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Канада - Швейцария
Евроспорт 1
13:00 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, ХIV етап
БНТ 3
15:00 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, многобой (индивидуално)
18:00 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, многобой (ансамбли)
Евроспорт 2
19:00 Скейтборд: Световни серии, Монпелие, финал
НЕДЕЛЯ, 21 май
Макс спорт 2
02:00 ММА (жени): UFC Fight Night, Анджела Хил - Макензи Дърн
11:00 ERC: рали Полша, SS11 Гмина Мрагово 1
17:00 Баскетбол: Евролига, мач за 3-то място
20:00 Голф: PGA Championship, IV ден
Макс спорт 1
03:00 НХЛ: плейофи, Изток, финал, мач №2, "Каролина Хърикейнс" - "Флорида Пантърс"
06:05 Суперкарс: Тасмания, второ състезание
08:45 Суперкарс: Тасмания, трето състезание
17:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, финал
20:00 Баскетбол: Евролига, финал
00:30 НАСКАР: Северна Каролина
Диема спорт 2
03:30 НБА: плейофи, Запад, финал, мач №3, "Лос Анджелис Лейкърс" - "Денвър Нъгетс"
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Уникаха" - "Тенерифе"
БНТ 3
11:00 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, финали на уредите (индивидуално)
15:05 Худ. гимнастика: ЕП в Баку, финали на уредите (ансамбли)
Евроспорт 1
12:30 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, ХV етап
20:30 Ветроходство: Оушън Рейс, Нюпорт
Евроспорт 2
12:50 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Имола
14:00 Мотокрос: СШ във Франция, MX2, първо състезание
15:00 Мотокрос: СШ във Франция, MXGP, първо състезание
17:00 Мотокрос: СШ във Франция, MX2, второ състезание
18:00 Мотокрос: СШ във Франция, MXGP, второ състезание
Ринг
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Германия - Унгария
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия/Латвия, Чехия - Швейцария
можете да направите дарение през PayPal