Мексико е за 13-и път на финал за "Голд къп"

04 Юли 2019
Мексиканецът Уриел Антуня замахва да центрира топката към наказателното поле на Хаити, преди защитникът Алекс Кристиан да е успял да го блокира по време на полуфиналния мач от турнира "Голд къп" - за страните от Северна и Централна Америка. Двубоят в Глендейл, Аризона, завърши с успех 1:0 за мексиканците след дузпа, реализирана от Раул Хименез в 3-тата минута на продълженията. Това ще е 13-и финал за мексиканците, а съперник ще им е победителят от снощния мач САЩ - Ямайка. Досега Мексико е печелил трофея 10 пъти (за последно през 2015 г.), САЩ - 6, а Канада - 2.