Медия без
политическа реклама

Спешните медици са възмутени
от подигравка с труда им

22 Юни 2020Обновена

Снимка от дискотека Фейс в Благоевград от 20 юни, разпространена в социалните мрежи, предизвика острата реакция на Националната асоциация на спешните медици. На снимката се вижда как в препълненото заведение танцьор забавлява публиката, облечен в защитно облекло като лекар в интензивно отделение. "Това е гавра с труда на всички медици, които прекарваме по 12 часа облечени в защитни облекла и рискуваме живота си за да лекуваме този народ в условия на пандемия", пише асоциацията в профила си във Фейсбук. От заведението се извиниха, въпреки че недоумяват защо това се тълкува като обидно, съобщи България он ер.  Облеченият в защитно облекло е бил барман.

Това е парти в дискотека "Дъ Фейс" Благоевград, от последните дни.Танцьорите са облечени като медици и пръскат...

Posted by Национална Асоциация Смп on Sunday, June 21, 2020

 

Последвайте ни и в google news бутон

ОЩЕ НОВИНИ ОТ БЪЛГАРИЯ

Добавката за клас ще се изчислява по нови правила

25 Юни 2026

Празничната добавка за пенсионери и бедни ще е 50 евро

27 Юни 2026

Радев: Ще има нова формула за минималната заплата

23 Юни 2026

Демерджиев: Няма да махна всички пенсионери от МВР

25 Юни 2026

Водачът на тира, убил две деца, пред съда: Спуках гума

25 Юни 2026