Quantcast
Футболна ТВ седмица (24-30 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (24-30 септември)

281

Петък (24 септември)

Макс спорт 4
03:30 Копа Судамерикана, 1/2-финал-първи мач: "Пенярол" - "Атлетико Паранаенсе"
22:00 Ла Лига 2: "Алмерия" - "Тенерифе"

БНТ 3
17:30 Световно първенство по футзал: 1/8-финал
20:00 Световно първенство по футзал: 1/8-финал

Диема спорт 2
19:30 Втора Бундеслига: "Ян" (Регенсбург) - "Ерцгебирге" (Ауе)
22:00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Куинс Парк Рейнджърс"

Диема спорт
20:00 Първа лига: "Берое" - "Арда"

Ринг
21:00 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Маритимо"
23:15 Примейра лига: "Жил Висенте" - "Порто"

Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Гройтер Фюрт" - "Байерн"


Събота (25 септември)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Челси" - "Манчестър Сити"
17:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Уест Хем"
19:30 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Ливърпул"
21:30 Втора Бундеслига: "Ханза" - "Шалке 04"

Нова спорт
14:30 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Астън Вила"
17:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Бърнли"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Алавес" - "Атлетико" (Мадрид)
17:15 Ла Лига: "Валенсия" - "Атлетик" (Билбао)
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Еспаньол"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Виляреал"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Специя" - "Милан"
19:45 Ередивизи: "Аякс" - "Грьонинген"
22:00 Ередивизи: "Фейенорд" - НЕК "Неймеген"

Диема спорт
16:15 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Ботев" (Пд)
19:00 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Царско село"
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Лориен"

Диема спорт 3
16:30 Първа Бундеслига: "Хофенхайм" - "Волфсбург"
19:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Борусия" (Дортмунд)
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Монпелие"

Ринг
19:00 Серия А: "Интер" - "Аталанта"
21:45 Серия А: "Дженоа" - "Верона"


Неделя (26 септември)

Макс спорт 4
03:05 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - "Ню Йорк Ред Булс"
15:00 Ла Лига: "Майорка" - "Осасуна"
17:15 Ла Лига: "Барселона" - "Леванте"
19:30 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Елче"
22:00 Ла Лига: "Бетис" - "Хетафе"

Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Ювентус" - "Сампдория"
16:00 Серия А: "Сасуоло" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Лацио" - "Рома"
21:45 Серия А: "Наполи" - "Каляри"

Диема спорт
13:30 Втора лига: "Спартак 1918" (Вн)- "Хебър"
16:30 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Левски"
19:15 Първа лига: "Лудогорец" - "Ботев" (Вр)
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Ланс"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Динамо" (Дрезден) - "Вердер"
16:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Щутгарт"
18:30 Първа Бундеслига: "Фрайбург" - "Аугсбург"
20:30 Суперлига: ПАОК - АЕК

Ринг
16:00 Серия А: "Удинезе" - "Фиорентина"
20:00 Примейра лига: "Санта Клара" - "Брага"

БНТ 3
16:00 Световно първенство по футзал: 1/4-финал
18:00 Световно първенство по футзал: 1/4-финал

Диема спорт 2
18:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Тотнъм"

Нова спорт
21:30 Серия Б: "Тернана" - СПАЛ

 

Понеделник (27 септември)

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Пирин" - "Черно море"
19:45 Първа лига: "Локомотив София 1929" - "Славия"

БНТ 3
17:30 Световно първенство по футзал: 1/4-финал
20:00 Световно първенство по футзал: 1/4-финал

Ринг
21:45 Серия А: "Венеция" - "Торино"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Кристал Палас" - "Брайтън & Хоув Албиън"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Гранада"

 

Вторник (28 септември)

Макс спорт 3
17:00 Младежка Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Манчестър Сити"
19:45 Шампионска лига: "Шахтьор" (Донецк) - Интер
22:00 Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Манчестър Сити"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Аякс" - "Бешикташ"
22:00 Шампионска лига: "Милан" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Шериф"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Порто" - "Ливърпул"

 

Сряда (29 септември)

Макс спорт 4
03:30 Копа Либертадорес, 1/2-финал-реванш: "Атлетико Минейро" - "Палмейрас"

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Аталанта" - "Йънг Бойс"
22:00 Шампионска лига: "Ювентус" - "Челси"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Зенит" - "Малмьо" 
22:00 Шампионска лига: "Манчестър Юнайтед" - "Виляреал"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: 1/2-финал

Четвъртък (30 септември)

Макс спорт 4
01:15 Копа Судамерикана, 1/2-финал-реванш: "Либертад" - "Брагантино"
03:30 Копа Либертадорес, 1/2-финал-реванш: "Барселона" (Гуякил) - "Фламенго"
19:45 Лига Европа: "Наполи" - "Спартак" (Москва)
22:00 Лига Европа: "Лацио" - "Локомотив" (Москва)

Макс спорт 3
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Ню Йорк Сити" 
22:00 Лига Европа: "Лудогорец" - "Цървена Звезда"

Нова спорт
16:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Кувейт" - "Ал Салт"

bTV Action
19:45 Лига на конференцията: "ЦСКА-София" - "Будьо/Глимт"
22:00 Лига Европа: "Селтик" - "Байер"

Ринг
19:45 Лига Европа: "Реал Сосиедад" - "Монако"
22:00 Лига на конференцията: "Тотнъм" - "Мура"

Макс спорт 2
19:45 Лига Европа: "Фенербахче" - "Олимпиакос"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: 1/2-финал

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (15-21 октомври)

15.10.2021

255
Футболна ТВ седмица (8-14 октомври)

08.10.2021

350
Футболна ТВ седмица (1-7 октомври)

01.10.2021

310