Quantcast

Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (27 ноември - 3 декември)

27 Ноем. 2023

Понеделник (27 ноември)

Диема спорт
12:45 Първа лига: "Арда" - "ЦСКА 1948"
15:15 Първа лига: "Лудогорец" - "Славия"
17:30 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Левски"

Нова спорт
18:00 Шампионска лига на Азия: АГМК - "Ал Итихад"
20:00 Шампионска лига на Азия: "Ал Насър" - "Персеполис"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Верона" - "Лече"

Ринг
21:45 Серия А: "Болоня" – "Торино"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Фулъм" - "Уулвърхемптън"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Спортинг" (Хихон) - "Елденсе"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Жирона" - "Атлетик" (Билбао)


Вторник (28 ноември)

БНТ 3
10:30 Световно първенство за юноши (до 17 г.), 1/2-финал: Аржентина - Германия
14:00 Световно първенство за юноши (до 17 г.), 1/2-финал: Франция - Мали

Нова спорт
12:00 Шампионска лига на Азия: "Инчеон Юнайтед" - "Йокохама Маринос"  
14:00 Шампионска лига на Азия: "Шандун Тайшан" - "Кая"
18:00 Шампионска лига на Азия: "Навбахор" - "Ал Хилал"

Макс спорт 3
15:00 Младежка Шампионска лига: "Фейенорд" - "Атлетико" (Мадрид)
19:45 Шампионска лига: "Лацио" - "Селтик"
22:00 Шампионска лига: "Милан" - "Борусия" (Дортмунд)

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Шахтьор" (Донецк) - "Антверп"
22:00 Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Нюкасъл"

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Фейенорд" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Барселона" - "Порто"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Уотфорд" - "Норич"


Сряда (29 ноември)

Нова спорт
12:00 Шампионска лига на Азия: "Урава Ред Дайъмъндс" - "Ухан Три Таунс"
14:00 Шампионска лига на Азия: "Джъдзян" - "Бурирам Юнайтед"
16:00 Шампионска лига на Азия: "Банкок Юнайтед" - "Лайън Сити Сейлърс"

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Галатасарай" – "Манчестър Юнайтед"
22:00 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) – "Наполи"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Севиля" – ПСВ "Айндховен"
22:00 Шампионска лига: "Арсенал" – "Ланс"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Ипсуич" - "Милуол"


Четвъртък (30 ноември)

Нова спорт
10:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Макартър" - "Шан Юнайтед"
12:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Тайнан Сити" - "Улан Батор"
18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Алтън Асър" - "Абдиш-Ата Кант"

bTV Action
19:45 Лига Европа: АЕК - "Брайтън & Хоув Албиън"
22:00 Лига Европа: "Ливърпул" - ЛАСК

Ринг
19:45 Лига Европа: "Бачка Топола" – "Уест Хем"
22:00 Лига на конференцията: "Айнтрахт" – ПАОК

Макс спорт 3
19:45 Лига Европа: "Аталанта" - "Спортинг" (Лисабон)
22:00 Лига на конференцията: "Спартак" (Търнава) - "Лудогорец"

Макс спорт 4
19:45 Лига Европа: "Спарта" (Прага) - "Бетис"
22:00 Лига на конференцията: "Норшелан" - "Фенербахче"


Петък (1 декември)

Диема спорт
15:00 Първа лига: "Арда" - "Ботев" (Пд)
17:30 Първа лига: "Славия" - "ЦСКА-София"
22:00 Франция, Лига 1: "Реймс" - "Страсбург"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Хамбургер"
21:30 Бундеслига: "Дармщат" - "Кьолн"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Оснабрюк"
21:45 ФА Къп, II кръг: "Йорк Сити" - "Уигън"

Макс спорт 2
20:00 Саудитска лига: "Ал Хилал" - "Ал Насър"

Ринг
21:45 Серия А: "Монца" – "Ювентус"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Лас Палмас" - "Хетафе"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Престън Норт Енд" - "Куинс Парк Рейнджърс"
 

Събота (2 декември)

Диема спорт
12:30 Първа лига: "Хебър" - "ЦСКА 1948"
15:00 Първа лига: "Етър" - "Черно море"
17:30 Първа лига: "Левски" - "Локомотив" (Пд)
22:00 Франция, Лига 1: "Нант" - "Ница"

БНТ 3
14:00 Световно първенство за юноши (до 17 г.), финал: Германия - Франция

Диема спорт 3
14:00 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Фортуна" (Дюселдорф)
16:30 Бундеслига: "Байерн" - "Унион" (Берлин)

Диема спорт 2
14:30 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Лестър"
17:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Уулвърхемптън"
19:30 Премиър лийг: "Нотингам Форест" - "Евертън"
22:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Манчестър Юнайтед"

Нова спорт
14:30 ФА Къп, II кръг: "Алфретън Таун" - "Уолсол"
17:00 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Лутън"
19:30 Бундеслига: "Щутгарт" - "Вердер"
21:30 Втора Бундеслига: "Магдебург" - "Кайзерслаутерн"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Жирона" - "Валенсия"
17:15 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Райо Валекано"
19:30 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Гранада"
22:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Реал Сосиедад"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Емполи"
19:00 Серия А: "Лацио" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Милан" - "Фрозиноне"

БНТ 1, БНТ 3 и Диема спорт 3
19:00 Жребий за Евро 2024

Ринг
20:00 Примейра лига: "Фамаликао" – "Порто"


Неделя (3 декември)

Диема спорт
12:45 Първа лига: "Пирин" - "Локомотив 1929" (Сф)
15:15 Първа лига: "Лудогорец" - "Ботев" (Вр)
17:45 Първа лига: "Крумовград" - "Берое"
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Рен"

Макс спорт 1
13:15 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Фейенорд"
15:30 Ередивизи: НЕК (Неймеген) - "Аякс"

Ринг
14:00 Премиършип: "Сейнт Джонстън" – "Селтик"
16:00 Серия А: "Удинезе" – "Верона"
20:00 Примейра лига: "Морейрензе" – "Бенфика"

Нова спорт
14:00 Франция, Лига 1: "Льо Авър" - "Пари Сен Жермен"
16:00 Премиър лийг: "Челси" - "Брайтън & Хоув Албиън"
18:05 Франция, Лига 1: "Лил" - "Метц"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Падерборн"  - "Хановер"
16:30 Бундеслига: "Майнц 05" - "Фрайбург"
18:30 Бундеслига: "Байер" - "Борусия" (Дортмунд)
20:30 Бундеслига: "Аугсбург" - "Айнтрахт" (Франкфурт)

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Майорка" - "Алавес"
17:15 Ла Лига: "Алмерия" - "Бетис"
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Виляреал"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Фиорентина" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Сасуоло" - "Рома"
21:45 Серия А: "Наполи" - "Интер"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Фулъм"
18:30 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Тотнъм"

Ключови думи:

футболна ТВ седмица