Quantcast

Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (11-17 декември)

11 Дек. 2023

Понеделник (11 декември)

Диема спорт
12:15 Втора лига: "Янтра" - "Спартак 1918" (Вн)
15:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Пирин"
17:30 Първа лига: "Берое" - "Етър"

Нова спорт
16:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Одиша" - "Башундара Кингс"
18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Вехдат" - "Кувейт"
22:00 Англия, Лига 1: "Портсмут" - "Болтън"

Ринг
19:30 Серия А: "Емполи" – "Лече"
21:45 Серия А: "Каляри" – "Сасуоло"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Тенерифе" - "Алкорон"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Селта"


Вторник (12 декември)

Нова спорт
11:30 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Бурирам Юнайтед" - "Вентфорет Кофу"
18:00 Шампионска лига на Азия: "Ал Завра" - "Ал Рифа"

Макс спорт 3
17:00 Младежка Шампионска лига: "Наполи" - "Брага"
19:45 Шампионска лига: ПСВ "Айндховен" - "Арсенал"
22:00 Шампионска лига: "Манчестър Юнайтед" - "Байерн"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Ланс" - "Севиля"
22:00 Шампионска лига: "Унион" (Берлин) - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 1
20:00 Световно клубно първенство, I кръг: "Ал Итихад" (С. Арабия) - "Оукланд Сити" (Н.Зел)
22:00 Шампионска лига: "Наполи" - "Брага"

Диема спорт 3
21:45 ФА Къп, II кръг, преиграване: "Барнет" - "Нюпорт Каунти"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Интер" - "Реал Сосиедад"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Съндърланд" - "Лийдс"


Сряда (13 декември)

Нова спорт
10:00 Шампионска лига на Азия: "Йокохама Маринос" - "Шандонг Тайшан"  
12:00 Шампионска лига на Азия: "Джонбук" - "Банкок Юнайтед"

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Цървена звезда" – "Манчестър Сити"
22:00 Шампионска лига: "Борусия" (Дортмунд) – "Пари Сен Жермен"

Ринг
19:45 Шампионска лига: РБ (Лайпциг) – "Йънг Бойс"
22:00 Шампионска лига: "Нюкасъл"  – "Милан"

Диема спорт 3
21:45 ФА Къп, II кръг, преиграване: "Стокпорт"  - "Алдършот"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Мидълзбро" - "Хъл Сити"


Четвъртък (14 декември)

Нова спорт
10:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Тайчун Футуро" - "Улан Батор"
12:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Абдиш-Ата" - "Мерв"
14:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Себу" - "Макартър"

Диема спорт
17:30 Първа лига, отложен мач: "ЦСКА 1948" - "Арда"

bTV Action
19:45 Лига на конференцията: "Лудогорец" – "Норшелан"
22:00 Лига Европа: "Уест Хем" – "Фрайбург"

Ринг
19:45 Лига Европа: "Рен" – "Виляреал"
22:00 Лига Европа: "Брайтън & Хоув Албиън" – "Олимпик" (Марсилия)

Макс спорт 3
19:45 Лига Европа: "Юнион Сен Жилоа" -  "Ливърпул"
22:00 Лига Европа: "Бетис" - "Рейнджърс"

Макс спорт 4
19:45 Лига на конференцията: "Фенербахче" - "Спартак" (Търнава)
22:00 Лига Европа: "Аякс" - АЕК (Атина)

Макс спорт 2
20:00 Саудитска лига: "Ал Файха" - "Ал Ахли"


Петък (15 декември)

Макс спорт 1
16:30 Световно клубно първенство, 1/4-финал: "Леон" (Мекс) - "Урава Редс" (Яп)
20:00 Световно клубно първенство, 1/4-финал: "Ал Ахли" (Ег) - "Ал Итихад" (С. Арабия)

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Гройтер Фюрт"
21:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Вердер"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Ханза"
21:30 Серия Б: "Специя" - "Бари"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Дженоа" - "Ювентус"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Райо Валекано"

Диема спорт
22:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Олимпик" (Лион)

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Нотингам Форест" - "Тотнъм"


Събота (16 декември)

Диема спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Магдебург" - "Фортуна" (Дюселдорф)
17:00 Премиър лийг: "Челси" - "Шефилд Юнайтед"

Диема спорт 3
14:00 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Хамбургер"
16:30 Бундеслига: "Аугсбург" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Хофенхайм"

Диема спорт 2
14:30 Чемпиъншип: "Ипсуич" - "Норич"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Кристъл Палас"
19:30 Премиър лийг: "Бърнли" - "Евертън"
22:00 Франция, Лига 1: "Ланс" - "Реймс"

Нова спорт
15:00 Серия Б: "Венеция" - "Сюдтирол"
17:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Фулъм"
21:30 Втора Бундеслига: "Холщайн" (Кийл) - "Хановер"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Селта" - "Гранада"
17:15 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Атлетико" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Хетафе"
22:00 Ла Лига: "Валенсия" - "Барселона"

Ринг
16:00 Серия А: "Лече" – "Фрозиноне"
21:45 Серия А: "Торино" – "Емполи"
23:30 Примейра лига: "Боавища" – "Витория" (Гимараеш)

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Наполи" - "Каляри"


Неделя (17 декември)

Ринг
13:30 Серия А: "Милан" – "Монца"
17:00 Купа на лигата на Шотландия, финал: "Рейнджърс" – "Абърдийн"
22:30 Примейра лига: "Брага" – "Бенфика"

Нова спорт
14:00 Франция, Лига 1: "Нант" - "Брест"
16:00 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Астън Вила"
18:05 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Клермон"
20:30 Суперлига на Гърция: "Атромитос" - "Панатинайкос"

Диема спорт
14:00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Стоук Сити"
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Уулвърхемптън"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Веен" (Вийсбаден)
16:30 Бундеслига: "Фрайбург" - "Кьолн"
18:30 Бундеслига: "Байер" - "Айнтрахт" (Франкфурт)
20:30 Бундеслига: "Байерн" - "Щутгарт"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Алмерия" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Бетис"
19:30 Ла Лига: "Лас Палмас" - "Кадис"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Виляреал"

Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: "Хераклес" - "Фейенорд"
17:45 Ередивизи: "Аякс" - "Зволе"
21:00 Ередивизи: АЗ "Алкмаар" - ПСВ "Айндховен"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Удинезе" - "Сасуоло"
19:00 Серия А: "Болоня" - "Рома"
21:45 Серия А: "Лацио" - "Интер"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Брайтън & Хоув Албиън"
18:30 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Манчестър Юнайтед"
21:45 Франция, Лига 1: "Лил" - "Пари Сен Жермен"

 

Ключови думи:

футболна ТВ седмица