facebook
twitter

Спорт

Резултати от квалификациите за Евро 2020

551
Уикипедия

Квалификации

за Евро 2020 - Група А: Чехия - България 2:1 (Шик 19, 50; Иса 3), Черна гора - Косово 1:1 (Мугоша 69; Рашица 25). Класиране: 1. Англия (6 т.), 2. Чехия (3 т.), 3. Косово (2 т.), 4. България (2 т.), 5. Черна гора (2 т.).

Понеделник, 21.45 ч.: България - Косово (по БНТ 1), Чехия - Черна гора

 

Група В: Украйна - Сърбия 5:0 (Циганков 26, 28, Коноплянка 46, 75, Яремчук 59), Литва - Люксембург 1:1 (Новиковас 74; Ж. Родригес 20). Класиране: 1. Украйна (7 т.), 2. Люксембург (4 т.), 3. Португалия (2 т.), 4. Литва (1 т.), 5. Сърбия (1 т.)

Понеделник, 21.45 ч.: Украйна - Люксембург, Сърбия - Литва

 

Група С: Естония - Северна Ирландия 1:2 (Василиев 25; Уошингтън 77; Мадженис 80), Беларус - Германия 0:2 (Сане 12, Ройс 62). Класиране: 1. Северна Ирландия (9 т.), 2. Германия (6 т.), 3. Холандия (3 т.), 4. Естония (0 т.), 5. Беларус (0 т.).

Вторник, 21.45 ч.: Германия - Естония (по RTL), Беларус - Северна Ирландия

 

Група D: Грузия - Гибралтар 3:0 (Гвилия 30, Папунашвили 55, В. Арвеладзе 76-д), Дания - Ирландия 1:1 (Хьойберг 76; Ш. Дъфи 85). Класиране: 1. Ирландия (7 т.), 2. Швейцария (4 т.), 3. Грузия (3 т.), 4. Дания (2 т.), 5. Гибралтар (0 т.).

Понеделник, 21.45 ч.: Ирландия - Гибралтар, Дания - Грузия

 

Група Е: Хърватия - Уелс 2:1 (Лоурънс 17-авт, Перишич 48; Брукс 77), Азербайджан - Унгария 1:3 (Емрели 69; Орбан 18, 53, Холман 71). Класиране: 1. Унгария (6 т.), 2. Хърватия (6 т.), 3. Словакия (3 т.), 4. Уелс (3 т.), 5. Азербайджан (0 т.).

Вторник, 19 ч.: Азербайджан - Словакия; от 21. 45 ч.: Унгария - Уелс

 

Група F: Швеция - Малта 3:0 (Куайсон 2, Клаесон 50, Ишак 81), Норвегия - Румъния 2:2 (Елионуси 56, Йодегард 70; Кешерю 77, 90), Фарьорски о-ви - Испания 1:4 (Олсен 30; С. Рамос 5, Навас 19, Гестсон 34-авт., Гая 71). Класиране: 1. Испания (9 т.), 2. Швеция (7 т.), 3. Румъния (3 т.), 4. Малта (3 т.), 5. Норвегия (2 т.), 6. Фарьорски о-ви (0 т.)

Понеделник, 21.45 ч.: Испания - Швеция (по БНТ 3), Малта - Румъния (по Pro TV), Фарьорски о-ви - Норвегия

 

Група G: Латвия - Израел 0:3 (Е. Захави 10, 60, 80), Северна Македония - Полша 0:1 (К. Пьонтек 47), Австрия - Словения 1:0 (Бургщалер 74). Класиране: 1. Полша (9 т.), 2. Израел (7 т.), 3. Северна Македония (4 т.), 4. Австрия (3 т.), 5. Словения (2 т.), 6. Латвия (0 т.).

Понеделник, 21.45 ч.: Полша - Израел, Латвия - Словения, Северна Ирландия - Австрия

 

Група Н: Исландия - Албания 1:0 (Гудмундсон 22), Молдова - Андора 1:0 (Армаш 8), Турция - Франция 2:0 (Айхан 30, Юндер 40). Класиране: 1. Турция (9 т.), 2. Франция (6 т.), 3. Исландия (6 т.), 4. Албания (3 т.), 5. Молдова (3 т.), 6. Андора (0 т.)

Вторник, 21.45 ч.: Исландия - Турция (по TRT1), Андора - Франция (по M6), Албания - Молдова

 

Група I: Русия - Сан Марино 9:0 (Головин 25, Дзюба 31, 73, 76-д, 88, Кудряшов 36, Миранчук 41, Смолов 77, 83), Шотландия - Кипър 2:1 (А. Робъртсън 61, Бърк 89; Кусулос 87), Белгия - Казахстан 3:0 (Мертенс 11, Кастане 14, Лукаку 50). Класиране: 1. Белгия (9 т.), 2. Русия (6 т.), 3. Шотландия (6 т.), 4. Кипър (3 т.), 5. Казахстан (3 т.), 6. Сан Марино (0 т.).

Вторник, 17 ч.: Казахстан - Сан Марино; от 21.45 ч.: Русия - Кипър (по Канал 1, Рус), Белгия - Шотландия

 

Група J: Финландия - Босна и Херцеговина 2:0 (Пуки 56, 68), Армения - Лихтенщайн 3:0 (Газарян 2, Карапетян 18, Барсегян 90), Гърция - Италия 0:3 (Барела 24, Инсиние 30, Бонучи 33). Класиране: 1. Италия (9 т.), 2. Финландия (6 т.), 3. Босна и Херцеговина (4 т.), 4. Гърция (4 т.), 5. Армения (3 т.), 6. Лихтенщайн (0 т.).

Вторник, 21.45 ч.: Лихтенщайн - Финландия, Италия - Босна и Херцеговина (по БНТ 3), Гърция - Армения

 

Все още няма коментари

Още

"Левски" пак победи "Ружомберок" и продължава в Лига Европа (видео, галерия)

18.07.2019

962 5
"Лудогорец" се сбогува безславно с Шампионската лига (видео)

17.07.2019

1961 12
Юношите на "ЦСКА-София" играят в Швеция със син екип и друго име

17.07.2019

873 6

Влез или се регистрирай за да коментираш

×