Резултати и програма в Първа и Втора лига
ПЪРВА ЛИГА
XVIII кръг
"Витоша"(Бистрица) - "Верея" 2:0 (Садула 22, 83)
"Дунав" - "Славия" 1:1 (Ахмедов 42; Вл. Узунов 90)
"Септември" (Сф) - "Левски" 2:2 (Ив.Стоянов 66, Будинов 90; Ст. Костов 60, Кабрал 80-д)
"ЦСКА-София" - "Лудогорец" 1:1 (Десподов 67; Кешерю 29)
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Т |
1. "Лудогорец" | 18 | 14 | 3 | 1 | 38:12 | 45 |
2. "ЦСКА-София" | 18 | 12 | 3 | 3 | 32:7 | 39 |
3. "Левски" | 18 | 12 | 2 | 4 | 37:15 | 38 |
4. "Ботев" (Пд) | 18 | 10 | 2 | 6 | 27:16 | 32 |
5. "Берое" | 18 | 8 | 6 | 4 | 26:14 | 30 |
6. "Черно море" | 18 | 8 | 3 | 7 | 25:29 | 27 |
7. "Етър" | 18 | 8 | 3 | 7 | 19:20 | 27 |
8. "Ботев" (Вр) | 18 | 7 | 3 | 8 | 22:27 | 24 |
9. "Локомотив" | 18 | 6 | 4 | 8 | 16:19 | 22 |
10. "Славия" | 18 | 5 | 6 | 7 | 16:20 | 21 |
11. "Витоша" | 18 | 6 | 1 | 11 | 14:28 | 19 |
12. "Дунав" | 18 | 4 | 3 | 11 | 20:33 | 15 |
13. "Септември" | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:36 | 11 |
14. "Верея" | 18 | 0 | 5 | 13 | 9:41 | 5 |
>>> играе в първата шестица | ||||||
>>> играе във втората осмица |
Голмайстори
15 гола - Станислав Костов ("Левски");
14 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");
11 гола - Мартин Камбуров ("Берое");
9 гола - Мауридес ("ЦСКА-София");
8 гола - Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Кирил Десподов ("ЦСКА-София");
7 гола - Жерсон Кабрал ("Левски"), Валери Божинов ("Ботев", Вр), Борислав Цонев ("Берое");
6 гола - Стивън Петков и Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Давиде Мариани ("Левски"), Вандерсон ("Лудогорец");
5 гола - Даниел Младенов ("Етър"), Марселиньо ("Лудогорец"), Петър Атанасов ("Ботев", Вр);
4 гола - Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Георги Божилов и Георги Илиев ("Черно море"), Антонио Вутов ("Ботев", Пд);
3 гола - Четин Садула ("Витоша"), Кристиан Димитров ("Ботев", Пд), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр), Вандерсон ("Берое"), Жоржиньо и Радослав Василев ("Черно море"), Румен Руменов и Флорент Бояй ("Етър"), Красимир Станоев ("Дунав"), Борис Галчев, Ишмаел Байду, Крис Гади и Асен Чандъров ("Септември"), Георги Йомов и Галин Иванов ("Славия"), Анте Аралица и Димитър Илиев ("Локомотив"), Едвин Джеси и Тиаго Родригес ("ЦСКА-София").
В следващия кръг - събота, 12.30 ч.: "Черно море" - "Локомотив" (Пд) (съдия Г. Давидов) (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Ботев" (Вр) - "Берое" (Г. Кабаков) (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Левски" - "Етър" (Н. Попов) (по "Диема спорт"); неделя, 12.30 ч.: "Септември" (Сф) - "Дунав" (Рад. Гидженов) (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Верея" - "ЦСКА-София" (Вл. Вълков) (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Лудогорец" - "Славия" (Др. Драганов) (по "Диема спорт"); понеделник, 17.30 ч.: "Ботев" (Пд) - "Витоша" (Бистрица) (Ст. Тодоров) (по "Диема спорт").
ВТОРА ЛИГА
XVII кръг - петък, 14 ч.: "Кариана" - "Ботев" (Глб) (Г. Николов, в Монтана); от 17,30 ч.: "Пирин" - "Царско село" (Ст. Тренчев) (по "Диема спорт"); събота, 14 ч.: "Черноморец" (Блч) - "ЦСКА 1948" (Ив. Занев), "Локомотив" (Сф) - "Монтана" (Ст. Апостолов), "Несебър" - "Добруджа" (П. Григоров), "Струмска слава" - "Арда" (Ив. Стоянов); от 15 ч.: "Литекс" - "Поморие" (Ив. Пенчев); понеделник, 14 ч.: "Локомотив" (ГО) - "Лудогорец II" (И. Андреев).
можете да направите дарение през PayPal