Резултати и програма на мачовете в Ефбет, Втора лига и Купата на България
Ефбет лига, Х кръг
"Черно море" - "Ботев" (Пд) 2:0 (Иса 49, Март. Минчев 67-д)
"ЦСКА-София" - "Царско село" 3:0 (Соу 48, Т. Родригес 75, Жеферсон 80)
"Ботев" (Вр) - "Дунав" 0:0
"Славия" - "Левски" 0:2 (Нашименто 73, Ст. Иванов 81)
"Локомотив" (Пд) - "Берое" 3:0 (Г. Илиев 28, Карагарен 39, Ожболт 85)
"Лудогорец" - "Арда 1924" 2:0 (Битон 35, Чибота 66)
"Етър" - "Витоша" (Бистрица) 1:0 (Пехливанов 42).
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "Лудогорец" | 10 | 7 | 3 | 0 | 16:4 | 24 |
2. "Левски" | 10 | 7 | 2 | 1 | 22:7 | 23 |
3. "Локомотив" | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 |
4. "ЦСКА-София" | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:11 | 19 |
5. "Арда" | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:15 | 15 |
6. "Берое" | 10 | 5 | 0 | 5 | 16:16 | 15 |
7. "Черно море" | 10 | 3 | 5 | 2 | 12:10 | 14 |
8. "Етър" | 10 | 2 | 5 | 3 | 11:13 | 11 |
9. "Славия" | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:15 | 10 |
10. "Дунав" | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:15 | 10 |
11. "Ботев" (Вр) | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:15 | 9 |
12. "Ботев" (Пд) | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
13. "Царско село" | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:18 | 8 |
14. "Витоша" | 10 | 1 | 0 | 9 | 7:22 | 3 |
>>> играе в първата шестица | ||||||
>>> играе във втората осмица |
Голмайстори
8 гола: Даниел Младенов ("Етър");
6 гола: Бирсент Карагерен ("Локомотив", Пд), Клаудиу Кешерю ("Лудогорец") и Евандро ("ЦСКА-София");
5 гола: Станислав Иванов и Найджъл Робърта ("Левски"), Мартин Камбуров ("Берое"), Димитър Илиев ("Локомотив", Пд);
4 гола: Али Соу ("ЦСКА-София"), Исмаил Иса ("Черно море"), Зоран Йосипович ("Берое"), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр), Радослав Василев ("Арда"), Родни Антуи ("Царско село"), Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Тодор Неделев ("Ботев, Пд), Паулиньо и Давиде Мариани ("Левски");
3 гола: Ален Ожболт ("Локомотив", Пд), Иван Коконов и Елиша Сам ("Арда"), Марко Перван ("Ботев", Пд), Педро Еуженио ("Берое"), Родриго Енрике ("Черно море").
В следващия кръг - 27 септември (петък), 20.00 ч.: "Царско село" - "Черно море" (по "Диема спорт"); 28 септември (събота), 20.00 ч.: "Левски" - "Ботев" (Вр) (по "Диема спорт"); 29 септември (неделя), 16.00 ч.: "Ботев" (Пд) - "Славия" (по "Нова спорт"); от 18.15 ч.: "Дунав" - "Лудогорец" (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Берое" -" ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); 30 септември 2019 г., понеделник, 17:30 ч: "Арда" - "Етър" (на ст. "Локомотив", Пд) (по "Диема спорт"); 30 септември 2019 г. (понеделник), 20.00 ч: "Витоша" (Бистрица) - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт").
Втора лига, IX кръг
"Кариана" - "Пирин" 2:2 (Бастунов 41, Н. Дичев 59; Антонио 25, Вл. Златинов 31)
"Локомотив" (Сф) - "Локомотив" (ГО) 3:0 (Св. Диков 45, 47, Цв. Вачев 78)
"Нефтохимик 1962" - "Черноморец" (Блч) 1:0 (Ж. Петков 90)
"Хебър" - "Литекс" 1:0 (Вес. Марчев 58)
"Спартак" (Пл) - "Поморие" 2:1 (Раденцов 11, Пр. Антонов 20; Мил. Танев 36)
"Спартак" (Вн) - "Монтана" 1:0 (Смирнов 75)
"Ботев" (Глб) - "Струмска слава" 2:1 (Карадайъ 49, Д. Алексиев 79; Буров 20)
"ЦСКА 1948" - "Септември" (Сф) 5:0 (Гущеров 15, 55, Ден. Александров 26, 81, Т. Иванов 29).
"Лудогорец II" почива.
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "ЦСКА 1948" | 8 | 8 | 0 | 0 | 24:4 | 24 |
2. "Септември" | 8 | 7 | 0 | 1 | 18:12 | 21 |
3. "Локомотив" (Сф) | 9 | 6 | 0 | 3 | 13:5 | 18 |
4. "Монтана" | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:6 | 17 |
5. "Нефтохимик 1962" | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:9 | 13 |
6. "Хебър" | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:9 | 13 |
7. "Пирин" | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:10 | 12 |
8. "Кариана" | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:8 | 12 |
9. "Ботев" | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:14 | 12 |
10. "Литекс" | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:9 | 11 |
11. "Лудогорец II" | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:10 | 10 |
12. "Локомотив" (ГО) | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:17 | 9 |
13. "Спартак" (Вн) | 9 | 2 | 2 | 5 | 4:14 | 8 |
14. "Черноморец" | 8 | 2 | 1 | 5 | 4:11 | 7 |
15. "Струмска слава" | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:17 | 6 |
16. "Поморие" | 9 | 1 | 1 | 7 | 5:15 | 4 |
17. "Спартак" (Пл) | 8 | 1 | 2 | 6 | 3:16 | 2 |
---"Верея" | ||||||
>>> влиза в Първа лига | ||||||
>>> играе плейоф за Първа лига | ||||||
>>> изпада в Трета лига |
Заб.: "Верея" не получи лиценз за Втора лига, а БФС реши да остави групата със 17 отбора. На "Спартак" (Пл) е присъдена служебна загуба с 0:3 от "Монтана" и са отнети 3 т. от актива заради неявяване за мача.
В следващия кръг - 28 септември (събота), 17.15 ч.: "Пирин" - "Монтана" (по "Диема спорт"); 29 септември (неделя), 17.00 ч.: "Поморие" - "Спартак" (Вн) (в Несебър), "Струмска слава" - "Локомотив" (Сф), "Кариана" - "Нефтохимик 1962"; 30 септември (понеделник), 17.00 ч.: "Септември" (Сф) - "Лудогорец II"; от 18.00 ч.: "Локомотив" (ГО) - "Спартак" (Пл), "Черноморец" (Блч) - "Хебър"; 1 октомври (вторник), 17.30 ч.: "Литекс" - "ЦСКА 1948" (по "Диема спорт"). "Ботев" (Глб) почива.
Купа на България
1/16-финали - вторник, 16.00 ч.: "Кариана" - "Царско село", "Ботев" (Ихтиман) - "Черно море"; от 18.30 ч.: "Локомотив" (ГО) - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); сряда, 16.00 ч.: "Миньор" (Пк) - "Ботев" (Пд), "Спартак" (Вн) - "Левски" (в Балчик) (по "Диема спорт"), "Загорец" - "Славия", "Добруджа" - "Ботев" (Вр); от 19 ч.: "Нефтохимик 1962" - "Лудогорец" (в Созопол) (по "Диема спорт"), "Литекс" - "Монтана"; четвъртък, 16.00 ч.: "Спартак" (Пл) - "Септември" (Сф) (в Ловеч), "Хебър" - "Арда" (в Брацигово), "Балкан" (Бтгр) - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"), "Поморие" - "Берое"; от 18 ч.: "Черноморец" (Блч) - "Витоша" (Бистрица); от 19 ч.: "ЦСКА 1948" - "Дунав" (на ст. "Васил Левски"), "Ботев" (Глб) - "Етър".
можете да направите дарение през PayPal