facebook
twitter

Спорт

Резултати и класиране в Първа лига

31

ПЪРВА ЛИГА, XXI КРЪГ

 

"Левски" - "Локомотив" (Пд) 1:1 (Мариани 72, Аралица 44

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З ГР Т
1. "Лудогорец" 21 16 4 1 42:12 52
2. "ЦСКА-София" 21 14 3 4 35:10 45
3. "Левски" 21 13 1 5 41:19 42
4. "Ботев" (Пд) 21 12 2 7 32:18 38
5. "Берое" 21 10 6 5 29:16 36
6. "Черно море" 21 10 4 7 30:30 34
7. "Етър" 21 10 3 8 25:22 33
8. "Ботев" (Вр) 21 8 3 10 23:32 27
9. "Локомотив" 21 7 5 9 21:22 26
10. "Славия" 21 6 6 9 20:23 24
11. "Витоша" 21 6 2 13 15:33 20
12. "Септември" 21 5 2 14 19:39 17
13. "Дунав" 21 4 3 14 21:40 15
14. "Верея" 21 0 6 15 9:46 6
>>> играе в първата шестица
>>> играе във втората осмица

 

Голмайстори

16 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");

15 гола - Станислав Костов ("Левски");

13 гола - Мартин Камбуров ("Берое");

9 гола - Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Мауридес ("ЦСКА-София");

8 гола - Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Кирил Десподов ("ЦСКА-София");

7 гола - Жерсон Кабрал ("Левски"), Валери Божинов ("Ботев", Вр), Борислав Цонев ("Берое"), Давиде Мариани ("Левски");

6 гола - Даниел Младенов ("Етър"), Стивън Петков ("Ботев", Пд), Вандерсон ("Лудогорец"), Георги Илиев ("Черно море");

5 гола - Антонио Вутов ("Ботев", Пд), Крис Гади ("Септември"), Марселиньо ("Лудогорец"), Петър Атанасов ("Ботев", Вр);

4 гола - Флорент Бояй ("Етър"), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр), Тиаго Родригес ("ЦСКА-София"), Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Радослав Василев и Георги Божилов ("Черно море"), Илиян Мицански ("Славия"), Анте Аралица ("Локомотив");

3 гола - Четин Садула и Ивайло Лазаров ("Витоша"), Кристиан Димитров ("Ботев", Пд), Вандерсон ("Берое"), Жоржиньо ("Черно море"), Румен Руменов и Велко Батрович ("Етър"), Красимир Станоев ("Дунав"), Борис Галчев, Ишмаел Байду и Асен Чандъров ("Септември"), Георги Йомов, Галин Иванов и Янис Карабельов ("Славия"), Димитър Илиев и Ален Ожболд ("Локомотив"), Али Соу и Едвин Джеси ("ЦСКА-София"), Якуб Швиерчок ("Лудогорец").

 

В следващия кръг - вторник, 12.30 ч.: "Славия" - "Черно море" (съдия Вал. Железов) (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Лудогорец" - "Ботев" (Пд) (Ст. Тодоров) (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Вр) (Ст. Ставров) (по "Диема спорт"); сряда, 12.15 ч.: "Дунав" - "Верея" (Вл. Вълков) (по "Нова спорт"); от 14.30 ч.: "Локомотив" (Пд) - "Септември" (Сф) (Н. Попов) (по "Диема спорт"); от 17 ч.:"Витоша" (Бистрица) - "Левски" (П. Костадинов) (по "Диема спорт"); четвъртък, 17.30 ч.: "Берое" - "Етър" (Г. Кабаков) (по "Диема спорт").

 

Все още няма коментари

Още

Националите отвоюваха равенство с Косово (видео)

25.03.2019

979 8
Григор Димитров загуби втория си мач след завръщането на корта

25.03.2019

888 14
Кубрат Пулев нокаутира румънец в дебюта си в САЩ

24.03.2019

1305 6

Влез или се регистрирай за да коментираш

×