facebook
twitter

Спорт

Резултати и класиране в Първа лига

58

ПЪРВА ЛИГА, XXI КРЪГ

"Верея" - "Лудогорец" 0:0

"Ботев" (Вр) - "Витоша" 1:0 (Домовчийски 61)

"Черно море" - "ЦСКА-София" 2:0 (Ар. Н'Донгала 7, Рад. Василев 62)

"Ботев" (Пд) - "Славия" 1:0 (Вутов 10)

"Етър" - "Дунав" 3:0 (Бояй 47, Д. Младенов 69, М. Ангелов 82)

"Септември" - "Берое" 1:0 (Мандиангу 25)

"Левски" - "Локомотив" (Пд) 1:1 (Мариани 72, Аралица 44) 

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З ГР Т
1. "Лудогорец" 21 16 4 1 42:12 52
2. "ЦСКА-София" 21 14 3 4 35:10 45
3. "Левски" 21 13 3 5 41:19 42
4. "Ботев" (Пд) 21 12 2 7 32:18 38
5. "Берое" 21 10 6 5 29:16 36
6. "Черно море" 21 10 4 7 30:30 34
7. "Етър" 21 10 3 8 25:22 33
8. "Ботев" (Вр) 21 8 3 10 23:32 27
9. "Локомотив" 21 7 5 9 21:22 26
10. "Славия" 21 6 6 9 20:23 24
11. "Витоша" 21 6 2 13 15:33 20
12. "Септември" 21 5 2 14 19:39 17
13. "Дунав" 21 4 3 14 21:40 15
14. "Верея" 21 0 6 15 9:46 6
>>> играе в първата шестица
>>> играе във втората осмица

 

Голмайстори

16 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");

15 гола - Станислав Костов ("Левски");

13 гола - Мартин Камбуров ("Берое");

9 гола - Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Мауридес ("ЦСКА-София");

8 гола - Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Кирил Десподов ("ЦСКА-София");

7 гола - Жерсон Кабрал ("Левски"), Валери Божинов ("Ботев", Вр), Борислав Цонев ("Берое"), Давиде Мариани ("Левски");

6 гола - Даниел Младенов ("Етър"), Стивън Петков ("Ботев", Пд), Вандерсон ("Лудогорец"), Георги Илиев ("Черно море");

5 гола - Антонио Вутов ("Ботев", Пд), Крис Гади ("Септември"), Марселиньо ("Лудогорец"), Петър Атанасов ("Ботев", Вр);

4 гола - Флорент Бояй ("Етър"), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр), Тиаго Родригес ("ЦСКА-София"), Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Радослав Василев и Георги Божилов ("Черно море"), Илиян Мицански ("Славия")q Анте Аралица ("Локомотив");

3 гола - Четин Садула и Ивайло Лазаров ("Витоша"), Кристиан Димитров ("Ботев", Пд), Вандерсон ("Берое"), Жоржиньо ("Черно море"), Румен Руменов и Велко Батрович ("Етър"), Красимир Станоев ("Дунав"), Борис Галчев, Ишмаел Байду и Асен Чандъров ("Септември"), Георги Йомов, Галин Иванов и Янис Карабельов ("Славия"), Димитър Илиев и Ален Ожболд ("Локомотив"), Али Соу и Едвин Джеси ("ЦСКА-София"), Якуб Швиерчок ("Лудогорец").

 

В следващия кръг - 19 февруари (вторник), 12.30 ч.: "Славия" - "Черно море" (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Лудогорец" - "Ботев" (Пд) (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Вр) (по "Диема спорт"); 20 февруари (сряда), 12.15 ч.: "Дунав" - "Верея" (по "Нова спорт"); от 14.30 ч.: "Локомотив" (Пд) - "Септември" (Сф) (по "Диема спорт"); от 17 ч.: "Витоша" (Бистрица) - "Левски" (по "Диема спорт"); 21 февруари (четвъртък), 17.30 ч.: "Берое" - "Етър" (по "Диема спорт").

 

 

Все още няма коментари

Още

Кубрат Пулев нокаутира румънец в дебюта си в САЩ

24.03.2019

425 4
Григор Димитров се завърна на корта с победа

23.03.2019

445 1
Националите тръгнаха по пътя за Евро 2020 с късметлийско равенство срещу Черна гора (видео)

22.03.2019

2166 14

Влез или се регистрирай за да коментираш

×