facebook
twitter

Спорт

Резултати и класиране в Ефбет и Втора лига

37

Ефбет лига, VI кръг

"Локомотив" (Пд) - "Дунав" 3:1 (Д. Илиев 25-д, 56, Карагарен 45; Ст. Христов 9)

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З Г-Р Т
1. "Лудогорец" 6 4 2 0 11:4 14
2. "Левски" 6 4 1 1 14:5 13
3. "Локомотив" 6 4 1 1 17:10 13
4. "Берое" 6 4 0 2 13:9 12
5. "ЦСКА-София" 6 3 2 1 9:8 11
6. "Черно море" 6 2 3 1 9:6 9
7. "Арда" 6 2 2 2 10:10 8
    "Славия" 6 2 2 2 10:10 8
9. "Дунав" 6 2 0 4 8:13 6
10. "Царско село" 6 1 2 3 4:8 5
11. "Етър" 6 0 5 1 7:8 5
12. "Ботев" (Пд) 6 1 2 3 6:10 5
13. "Ботев" (Вр) 6 1 2 3 7:11 5
14. "Витоша" 6 0 0 6 3:16 0
>>> играе в първата шестица
>>> играе във втората осмица

 

Голмайстори

6 гола: Даниел Младенов ("Етър");

5 гола: Димитър Илиев и Бирсент Карагерен ("Локомотив", Пд) Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");

4 гола: Евандро ("ЦСКА-София"), Тодор Неделев ("Ботев, Пд), Давиде Мариани ("Левски");

3 гола: Паулиньо ("Левски"), Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Мартин Камбуров, Зоран Йосипович и Педро Еуженио ("Берое"), Родриго Енрике и Исмаил Иса ("Черно море"), Родни Антуи ("Царско село").

 

В следващия кръг - 23 август (петък), 18 ч.: "Царско село" - "Берое" (по "Нова спорт"); от 20.30 ч.: "Арда" - "Черно море" (на ст. "Локомотив", Пд) (по "Диема спорт"); 24 август (събота), 18 ч.: "Ботев" (Пд) - "Витоша" (Бистрица) (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Левски" - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"); 25 август (неделя), 18 ч.: "Дунав" - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Лудогорец" - "Славия" (по "Диема спорт"); 26 август (понеделник), 20.30 ч.: "Ботев" (Вр) - "Етър" (по "Диема спорт"). 

 

Втора лига, V кръг

"Литекс" - "Пирин" 1:2 (П. Д.Петров 90; Русл. Иванов 56, Контохристос 61)

"Лудогорец II" - "Монтана" 0:0

"ЦСКА 1948" - "Поморие" 5:1 (Гущеров 5, 21, 34, 59, В. Шопов 7; Мил. Танев 13-д)

"Кариана" почива.

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З Г-Р Т
1. "ЦСКА 1948" 5 5 0 0 14:2 15
2. "Септември" 4 4 0 0 9:3 12
3. "Локомотив" (Сф) 5 4 0 1 7:2 12
4. "Хебър" 5 3 1 1 7:3 10
5. "Кариана" 4 3 1 0 5:1 10
6. "Нефтохимик 1962" 5 3 0 2 12:6 9
7. "Монтана" 5 2 2 1 8:5 8
8. "Лудогорец II" 5 2 2 1 6:4 8
9. "Литекс" 4 2 0 2 10:6 6
10. "Ботев" 5 1 3 1 5:7 6
11. "Локомотив" (ГО) 5 1 2 2 2:7 5
12. "Черноморец" 4 1 1 2 3:4 4
13. "Пирин" 4 1 1 2 4:6 4
14. "Поморие" 5 1 0 4 3:9 3
15. "Спартак" (Пл) 5 0 1 4 1:10 1
16. "Струмска слава" 5 0 0 5 1:10 0
17. "Спартак" (Вн) 5 0 0 5 0:12 0
---"Верея"            
>>> влиза в Първа лига
>>> играе плейоф за Първа лига
>>> изпада в Трета лига

 

В следващия кръг - 24 август (събота), 18 ч.: "Спартак" (Вн) - "Локомотив 1929" (Сф) (в Балчик), "Поморие" - "Лудогорец II" (в Несебър), "Струмска слава" - "Хебър", "Септември" (Сф) - "Кариана"; от 20 ч.: "Монтана" - "Ботев" (Глб); 25 август (неделя), 19.30 ч.: "Литекс" - "Черноморец" (Блч); от 20 ч.: "Пирин" - "Спартак" (Пл); 26 август (понеделник), 18 ч.: "Локомотив" (ГО) - "ЦСКА 1948" (по "Диема спорт"). "Нефтохимик 1962" (почива).

 

Все още няма коментари

Още

БФС обяви контрола на националите с Беларус

06.12.2019

63
WADA уличи Русия в манипулиране на данните за 145 нейни спортисти

03.12.2019

816 12
Лионел Меси влезе в историята с шеста "Златна топка"

02.12.2019

578 6

Влез или се регистрирай за да коментираш

×