Резултати и класиране в Ефбет и Втора лига
Ефбет лига, V кръг
"Дунав" - "Витоша" 2:0 (Ах. Ахмедов 39, 60)
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "Лудогорец" | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2. "Локомотив" | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:9 | 10 |
3. "Левски" | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
4. "Черно море" | 5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 9 |
5. "Берое" | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 9 |
6. "Арда" | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 8 |
7. "ЦСКА-София" | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 8 |
8. "Славия" | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
9. "Дунав" | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:10 | 6 |
10. "Ботев" (Пд) | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | 5 |
11. "Етър" | 5 | 0 | 4 | 1 | 6:7 | 4 |
12. "Ботев" (Вр) | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
13. "Царско село" | 5 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
14. "Витоша" | 5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | 0 |
>>> играе в първата шестица | ||||||
>>> играе във втората осмица |
Голмайстори
5 гола: Даниел Младенов ("Етър");
4 гола: Тодор Неделев ("Ботев, Пд), Клаудиу Кешерю ("Лудогорец"), Давиде Мариани ("Левски"), Бирсент Карагерен ("Локомотив", Пд);
3 гола: Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Зоран Йосипович и Педро Еуженио ("Берое"), Исмаил Иса ("Черно море"), Родни Антуи ("Царско село"), Евандро ("ЦСКА-София"), Димитър Илиев ("Локомотив", Пд).
В следващия кръг - 16 август (петък), 18 ч.: "Славия" - "Ботев" (Вр) (по "Нова спорт"); от 20.30 ч.: "Етър" - "Царско село" (по "Диема спорт"); 17 август (събота), 18 ч.: "Берое" - "Ботев" (Пд) (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Витоша" (Бистрица) - "Левски" (на ст. "Васил Левски") (по "Диема спорт"); 18 август (неделя), 18 ч.: "ЦСКА-София" - "Арда" (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Черно море" - "Лудогорец" (по "Диема спорт"); 19 август (понеделник), 20.30 ч.: "Локомотив" (Пд) - "Дунав" (по "Диема спорт").
Втора лига, IV кръг
"Спартак" (Вн) - "Лудогорец-2" 0:2 (Д. Митков 42-д, Ил. Будинов 88)
"Монтана" - "ЦСКА 1948" 0:1 (Гущеров 63)
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "ЦСКА 1948" | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | 12 |
2. "Кариана" | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
3. "Септември" | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
4. "Хебър" | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 9 |
5. "Локомотив" (Сф) | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
6. "Монтана" | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 7 |
7. "Лудогорец II" | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 7 |
8. "Литекс" | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
9. "Нефтохимик 1962" | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
10. "Черноморец" | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
11. "Локомотив" (ГО) | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | 4 |
12. "Поморие" | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:4 | 3 |
13. "Ботев" | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:7 | 3 |
14. "Пирин" | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15. "Спартак" (Пл) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:9 | 1 |
16. "Струмска слава" | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:7 | 0 |
17. "Спартак" (Вн) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | 0 |
---"Верея" | ||||||
>>> влиза в Първа лига | ||||||
>>> играе плейоф за Първа лига | ||||||
>>> изпада в Трета лига |
Заб.: "Верея" не получи лиценз за Втора лига, а БФС реши да остави групата със 17 отбора.
В следващия кръг - 16 август (петък), 20 ч.: "Ботев" (Глб) - "Спартак" (Вн) (на ст. "Трейс Арена", Стара Загора); 17 август (събота), 18 ч.: "Хебър" - "Локомотив" (ГО) (в Брацигово), "Локомотив" (Сф) - "Спартак" (Пл); от 19 ч.: "Черноморец" (Блч) - "Септември" (Сф); 18 август (неделя), 19.30 ч.: "Нефтохимик 1962" - "Струмска слава" (в Созопол); 19 август (понеделник), 18 ч.: "Литекс" - "Пирин" (по "Диема спорт"); от 19.30 ч: "Лудогорец II" - "Монтана"; от 20 ч.: "ЦСКА 1948" - "Поморие" (на ст. "Васил Левски"). "Кариана" почива.
можете да направите дарение през PayPal