Quantcast
Футболна ТВ седмица (30 септември - 6 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (30 септември - 6 октомври)

373

Петък (30 септември)

Диема спорт
14:45 Първа лига: "Септември" (Сф) - "Спартак 1918" (Вн)
17:00 Първа лига: "Черно море" - "Ботев" (Вр)
19:30 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Славия"
22:00 Лига 1: "Анже" - "Олимпик" (Марсилия)

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Хамбургер"
22:00 Чемпиъншип: "Хъл Сити" - "Лутън"

Ринг
21:00 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Жил Висенте"
23:15 Примейра лига: "Порто" - "Брага"

Диема спорт 2
21:30 Бундеслига: "Байерн" - "Байер"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Алмерия"

 

Събота (1 октомври)

Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Торонто" - "Интер" (Маями)
15:00 Ла Лига: "Кадис" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Хетафе" - "Валядолид"
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Атлетико" (Мадрид)
22:00 Ла Лига: "Майорка" - "Барселона"

Диема спорт
13:45 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Лудогорец"
17:00 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Челси"
19:30 Бундеслига: "Вердер" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Ница"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Тотнъм"
17:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Брайтън & Хоув Албиън"
19:30 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Уувърхемптън"

Нова спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Холщайн" (Кийл) - "Ханза"
16:30 Бундеслига: "Кьолн" - "Борусия" (Дортмунд)
21:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Хайденхайм"

Ринг
14:30 Премиършип: "Хартс" - "Рейнджърс"
22:30 Примейра лига: "Витория" (Гимараеш) - "Бенфика"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Наполи" - "Торино"
19:00 Серия А: "Интер" - "Рома"
21:45 Серия А: "Емполи" - "Милан"

Макс спорт 2
23:00 Копа Судамерикана, финал: "Сао Пауло" - "Индепендиенте дел Вале"

 

Неделя (2 октомври)

Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Синсинати" - "Чикаго Файър"
15:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Валенсия"
17:15 Ла Лига: "Селта" - "Бетис"
19:30 Ла Лига: "Жирона" - "Реал Сосиедад"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Осасуна"

Ринг
13:30 Серия А: "Лацио" - "Специя"
16:00 Серия А: "Лече" - "Кремонезе"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Болоня"

Нова спорт
14:00 Лига 1: "Лориен" - "Лил"
16:30 Бундеслига: "Херта" - "Хофенхайм"
18:30 Бундеслига: "Шалке 04" - "Аугсбург"

Макс спорт 1
16:00 Серия А: "Сампдория" - "Монца"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Сасуоло" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Аталанта" - "Фиорентина"
22:00 Мейджър Лийг Сокър: "Портланд Тимбърс" - ФК "Лос Анджелис"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Манчестър Юнайтед"
18:30 Премиър лийг: "Лийдс" - "Астън Вила"

Диема спорт
18:05 Лига 1: "Монако" - "Нант"
21:45 Лига 1: "Ланс" - "Олимпик" (Лион)

 

Понеделник (3 октомври)

Диема спорт
15:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "ЦСКА 1948"
17:30 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Пирин"
20:00 Първа лига: "Берое" - "Левски"

Ринг
21.45 Серия А: "Верона" - "Удинезе"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Нотингам Форест"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Сарагоса" - "Ейбар"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Елче"
 

Вторник (4 октомври)

Нова спорт
11:00 Купа на Азия по футзал, 1/4-финал: Иран - Виетнам
14:00 Купа на Азия по футзал, 1/4-финал: Япония - Индонезия
17:00 Купа на Азия по футзал, 1/4-финал: Тайланд - Таджикистан
20:00 Купа на Азия по футзал, 1/4-финал: Узбекистан - Кувейт

Диема спорт
16:00 Втора лига: "Струмска слава" - "Миньор" (Пк)

Диема спорт 3
18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Сееб" - "Ал Рифа"

Макс спорт 3
19:45 Шампионска лига: "Байерн" - "Виктория" (Пилзен)
22:00 Шампионска лига: "Интер" - "Барселона"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Олимпик" (Марсилия) - "Спортинг" (Лисабон)
22:00 Шампионска лига: "Ливърпул" - "Рейнджърс"

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Айнтрахт" - "Тотнъм"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Аякс" - "Наполи"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Кардиф" - "Блекбърн"

 

Сряда (5 октомври)

Нова спорт
16:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Согдиана" - "Куала Лумпур Сити"
22:00 Чемпиъншип: "Престън Норт Енд" - "Уест Бромич Албиън"

bTV Action
19:45 Шампионска лига: РБ (Лайпциг) - "Селтик"
22:00 Шампионска лига: "Челси" - "Милан"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Ред Бул Залцбург" - "Динамо" (Загреб)
22:00 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Шахтьор" (Донецк)

 

Четвъртък (6 октомври)

Нова спорт
17:00 Купа на Азия по футзал: 1/2-финал
20:00 Купа на Азия по футзал: 1/2-финал

bTV Action
19:45 Лига Европа: "Омония" - "Манчестър Юнайтед"
22:00 Лига Европа: "Рома" - "Бетис"

Ринг
19:45 Лига Европа: "Щурм" - "Лацио"
22:00 Лига на конференцията: "Виляреал" - "Аустрия" (Виена)

Макс спорт 3
19:45 Лига Европа: ХИК - "Лудогорец"
22:00 Лига Европа: "Арсенал" - "Будьо/Глимт"

Макс спорт 4
19:45 Лига на Конференцията: "Андерлехт" - "Уест Хем"
22:00 Лига на Конференцията: "Кьолн" - "Партизан"

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (1-7 юли)

01.07.2022

292
Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

189
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

232