Quantcast
Футболна ТВ седмица (1-7 юли) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (1-7 юли)

292

Петък (1 юли)

Макс спорт 4
01:15 Копа Судамерикана: "Индепендиенте дел Вале" - "Ланус"
03:30 Копа Судамерикана: "Универсидад Католика" - "Сао Пауло"    
12:00 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Испания - Италия
13:15 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Испания - Германия
14:30 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Англия - Украйна
15:45 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Франция - Швейцария
17:15 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Италия - Азербайджан
18:30 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Чехия - Португалия
21:00 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Португалия - Естония

Макс спорт 1
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Ред Булс" - "Атланта Юнайтед"

Макс спорт 2
03:30 Копа Либертадорес: "Форталеза" - "Естудиантес де Ла Плата"

БНТ 3
19:00 Футзал (жени): Евро `22, 1/2-финал, Испания - Украйна
21:00 Футбол (юноши): Евро `22 (до 19 г.), финал, Англия - Израел
23:30 Футзал (жени): Евро `22, 1/2-финал, Португалия - Унгария


Събота (2 юли)

Макс спорт 4
13:15 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Чехия - Англия
14:30 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Германия - Азербайджан
15:45 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Украйна - Испания
17:00 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Естония - Полша
18:30 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Испания - Украйна
19:45 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Португалия - Италия
21:00 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Португалия - Франция

Диема спорт
19:00 Контрола: "ЦСКА 1948" - АПОЕЛ (Кипър)

 

Неделя (3 юли)

Макс спорт 4
13:15 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Украйна - Чехия
14:30 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Испания - Азербайджан
15:45 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Англия - Италия    
17:00 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Полша - Франция
18:30 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Италия - Украйна    
19:45 Плажен футбол, Европейска лига (жени): Испания - Португалия
21:00 Плажен футбол, Европейска лига (мъже): Португалия - Швейцария    

 


Понеделник (4 юли)

Макс спорт 4
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - "Атланта Юнайтед"
04:00 Мейджър Лийг Сокър: "Сан Хосе Ърткуейкс" - "Чикаго Файър"

 

Вторник (5 юли)

Диема спорт 2
19:00 Контрола: "Левски" - "Етър"

Диема спорт
20:00 Контрола: "ЦСКА-София" - "Спортист" (Своге) 

Диема спорт 3
20:45 Шампионска лига, I квал. кръг, първи мач: "Лудогорец" - "Сутиеска"

 

Сряда (6 юли)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Атлетико" (Минейро) - "Емелек"
03:30 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Бока Хуниорс" - "Коринтианс"

Макс спорт 3
03:30 Копа Судамерикана, 1/8-финал-реванш: "Интернасионал" - "Коло Коло"

БНТ 3
16:00 Европейско първенство за девойки (до 19 г.): 1/2-финал, Испания - Швеция
18:30 Европейско първенство за девойки (до 19 г.): 1/2-финал, Норвегия - Франция
22:00 Европейско първенство за жени: Англия - Австрия

 

Четвъртък (7 юли)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Колон" - "Талерес де Кордоба"
03:30 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Ривър Плейт" - "Велес Сарсфийлд"

 

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (30 септември - 6 октомври)

30.09.2022

373
Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

188
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

231