Quantcast
Футболна ТВ седмица (24-30 юни) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

187

Петък (24 юни)

b1b.box
10:00 Минифутбол: Шампионска лига, 1/8-финали
18:00 Минифутбол: Шампионска лига, 1/4-финали

Диема спорт 2
13:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Лий Ман" - "Ийстърн Лонг Лайънс"

Нова спорт
13:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Виетел" - "Йънг Елефантс"
16:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Бали Юнайтед" - "Кеда Дарул Аман"
20:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Алтин Асир" - "ЦСКА-Памир" (Душанбе)

Диема спорт
19:00 Контрола: "ЦСКА-София" - "Ред Бул" (Залцбург)


Събота (25 юни)

b1b.box
10:00 Минифутбол: Шампионска лига, 1/2-финали
18:00 Минифутбол: Шампионска лига, финали

Диема спорт 2
18:00 Контрола: "Левски" - "Академия Пандев"

Диема спорт 3
18:00 Контрола: "Лудогорец" - "Ференцварош"


Неделя (26 юни)

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Хюстън Дайнамо" - "Чикаго Файър"
22:00 Мейджър Лийг Сокър: "Лос Анджелис" - "Ню Йорк Ред Булс"

Макс спорт 1
16:00 Алсвенскан: "Хамарбю" - "Хекен"

Диема спорт 3
17:00 Контрола: "Лудогорец" - "Нюрнберг"


Понеделник (27 юни)

Нова спорт
12:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Висака" - "Бали Юнайтед"
15:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Тампайнс Роувърс" - "Макасар"
17:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Дордой" - "Копетдаг"

Диема спорт 2
13:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Тайнан Сити" - "Лий Ман"

Диема спорт
18:00 Контрола: "ЦСКА-София" - "Сепси"

 

Вторник (28 юни)

БНТ 3
18:00 Европейско първенство за юноши до 19 г., 1/2-финал: Англия - Италия
21:00 Европейско първенство за юноши до 19 г., 1/2-финал: Франция - Израел

 

Сряда (29 юни)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: 1/8-финал, "Емелек" - "Атлетико Минейро"
03:30 Копа Либертадорес: 1/8-финал, "Коринтианс" - "Бока Хуниорс"

Макс спорт 3
03:30 Копа Судамерикана: 1/8-финал, "Коло Коло" - "Интернасионал"

Диема спорт 2
18:00 Контрола: "Левски" - "Локомотив 1929" (Сф)

 

Четвъртък (30 юни)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: 1/8-финал, "Серо Портеньо" - "Палмейрас"
03:30 Копа Либертадорес: 1/8-финал, "Велес Сарсфилд" - "Ривър Плейт"

Макс спорт 3
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Филаделфия Юниън"

Нова спорт
12:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Кая Илоило" - "Бали Юнайтед"
15:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Куала Лумпур Сити" - "Тампайнс Роувърс"
17:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Согдиана" - "Алтин Асир"

Диема спорт 2
13:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ийстърн Лонг Лайънс" - "Тайнан Сити"

 

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (30 септември - 6 октомври)

30.09.2022

329
Футболна ТВ седмица (1-7 юли)

01.07.2022

291
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

231