Quantcast
Футболна ТВ седмица (20-26 май) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (20-26 май)

404

Петък (20 май)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Атлетико Минейро" - "Индепендиенте дел Вале"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Бетис"

Макс спорт 3
03:00 Копа Либертадорес: "Ривър Плейт" - "Коло Коло"
21:45 Серия А: "Торино" - "Рома" 

Диема спорт
20:00 Първа лига, II осмица: "Локомотив" (Пд) - "ЦСКА 1948"

Диема спорт 2
20:00 Първа лига, II осмица: "Арда" - "Берое"

Диема спорт 3
21:30 Плейоф за място във Втора Бундеслига-първи мач: "Кайзерслаутерн" - "Динамо" (Дрезден)

 

Събота (21 май)

b1b-box
13:00 Първенство по футзал, финал: "Амиго Северозапад" - "Черно море"

Нова спорт
14:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Мохун Баган" - "Башундхара"
17:00 Англия, Лига 1, финален плейоф: "Съндърланд" - "Уикъмб"
22:00 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Страсбург"

Диема спорт
16:45 Втора лига: "Септември" (Симитли) - "Хебър"
19:15 Първа лига, II осмица: "Пирин" - "Ботев" (Вр)
22:00 Франция, Лига 1: Комбинирано предаване

Ринг
18:15 Серия А: "Дженоа" - "Болоня"
21.45 Серия А: "Фиорентина" - "Ювентус"

Макс спорт 4
18:30 Ла Лига: "Валенсия" - "Селта"
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Емполи"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Лацио" - "Верона"

Диема спорт 2
19:15 Първа лига, II осмица: "Царско село" - "Локомотив 1929" (Сф)
22:00 Франция, Лига 1: "Ланс" - "Монако"

Диема спорт 3
21:00 Купа на Германия, финал: "Фрайбург" - РБ (Лайпциг)


Неделя (22 май)

Ринг
13:30 Серия А: "Специя" - "Наполи"
22:00 Серия А: "Салернитана" - "Удинезе"

Макс спорт 4
15:30 Ередивизи: АЗ "Алкмаар" - "Хееренвеен"
18:30 Ла Лига: "Елче" - "Хетафе"
21:00 Ла Лига: Мултигол
23:00 Ла Лига: Мултигол

БНТ 3
17:30 Евро 2022 за юноши (до 17 г.): България - Полша

Диема спорт
18:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Уулвърхемптън"
20:30 Висша лига, I шестица: "Левски" - "Лудогорец"

Диема спорт 2
18:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Астън Вила"
20:30 Първа лига, I шестица: "Черно море" - "ЦСКА-София"

Диема спорт 3
18:00 Премиър лийг: "Норич" - "Тотнъм"
20:30 Първа лига, I шестица: "Ботев" (Пд) - "Славия"

Нова спорт
18:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Евертън"
21:30 Серия Б, 1/2-финален плейоф-реванш: "Монца" - "Бреша"

Макс спорт 2
19:00 Серия А: "Интер" - "Сампдория"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Сасуоло" - "Милан"
22:00 Серия А: "Венеция" - "Каляри"

 

Понеделник (23 май)

Макс спорт 3
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - "Чикаго Файър"

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Лос Анджелис Галакси" - "Хюстън Дайнамо"

БНТ 3
17:30 Евро 2022 за юноши (до 17 г.): Испания - Сърбия

Диема спорт 3
21:30 Плейоф за място в Първа Бундеслига, реванш: "Хамбургер" - "Херта"


Вторник (24 май)

Диема спорт 2
14:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Гокулам Керала" - "Башундхара Кингс"
22:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Рифа" - "Шабаб Ал Халил"

Нова спорт
18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Дофар Клуб" - "Араби"
22:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Джаблех" - "Кувейт"

Диема спорт 3
21:30 Плейоф за място във Втора Бундеслига-реванш: "Динамо" (Дрезден) - "Кайзерслаутерн"

 

Сряда (25 май)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Насионал" - "Брагантино"

Макс спорт 3
03:30 Копа Судамерикана: "Лига де Кито" - "Атлетико Гоянензе"

БНТ 3
17:30 Евро 2022 за юноши (до 17 г.), 1/4-финал: Германия - Франция

b1b-box
17:30 Купа на Аматьорската футболна лига, финал: "Дунав от Русе" - "Витоша" (Бистрицa)

bTV Action и Макс спорт 3
22:00 Лига на конференцията, финал: "Рома" - "Фейенорд"

 

Четвъртък (26 май)

Макс спорт 4
03:00 Копа Либертадорес: "Серо Портеньо" - "Олимпия"

Макс спорт 3
03:30 Копа Судамерикана: "Индепендиенте" - "Сеара"
21:00 Ередивизи, финален плейоф-първи мач: "Витес" - АЗ "Алкмаар"

БНТ 3
17:30 Евро 2022 за юноши (до 17 г.): 1/4-финал

Диема спорт
20:00 Франция, Лига 1, плейоф-първи мач: "Оксер" - "Сент Етиен"

Макс спорт 2
20:45 Купа на Турция, финал: "Кайзериспор" - "Сиваспор"

Нова спорт
21:30 Серия Б, финален плейоф-първи мач: "Монца" - "Пиза"

 

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

175
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

231
Футболна ТВ седмица (10-16 юни)

10.06.2022

273