Quantcast
Футболна ТВ седмица (14-20 януари) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (14-20 януари)

425

Петък (14 януари)

Ринг
15:00 Купа на африканските нации: Сенегал - Гвинея
18:00 Купа на африканските нации: Мароко - Коморски о-ви
21:00 Купа на африканските нации: Габон - Гана

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Динамо" (Дрезден) - "Хамбургер"
21:30 Серия Б: "Тернана" - "Асколи"

Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Фрайбург"

Диема спорт
22:00 Лига 1: "Ница" - "Нант"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Кристъл Палас"


Събота (15 януари)

Диема спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Фортуна"
16:30 Първа Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Хофенхайм"
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Брест"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Челси"
17:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Уотфорд"
19:30 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Манчестър Юнайтед"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Лутън" - "Борнемут"
17:00 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Саутхемптън"

Ринг
16:00 Серия А: "Сампдория" - "Торино"
18:00 Купа на африканските нации: Нигерия - Судан
21:00 Купа на африканските нации: Гвинея-Бисау - Египет
22:50 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: Бетис - Севиля, 1/8-финал

Диема спорт 3
16:30 Първа Бундеслига: "Кьолн" - "Байерн"
19:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Байер"
21:30 Втора Бундеслига: "Дармщат" - "Карлсруе"

Макс спорт 1
21:00 Ередивизи: "Фейенорд" - "Витес"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Салернитана" - "Лацио"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Удинезе"


Неделя (16 януари)

Ринг
13:00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Атлетико" (Балеарес) - "Валенсия"
15:00 Купа на африканските нации: Гамбия - Мали
18:00 Купа на африканските нации: Кот Д`Ивоар - Сиера Леоне
21:00 Купа на африканските нации: Алжир - Екваториална Гвинея
22:50 Примейра лига: "Беленензеш" - "Порто"

Макс спорт 1
13:15 Ередивизи: "Утрехт" - "Аякс"
15:30 Ередивизи: "Грьонинген" - ПСВ "Айндховен"

Диема спорт
14:00 Чемпиъншип: "Хъл Сити" - "Стоук Сити"
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Лийдс"

Нова спорт
14:00 Лига 1: "Рен" - "Бордо"
16:00 Лига 1: "Монако - "Клермон"
18:05 Лига 1: "Троа" - "Олимпик" (Лион)

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Холщайн" (Кийл)
16:30 Първа Бундеслига: "Аугсбург" - "Айнтрахт"
18:30 Първа Бундеслига: "Арминия" - "Гройтер Фюрт"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Елче" - "Виляреал"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Брентфорд"
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Лил"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Венеция" - "Емполи"
19:00 Серия А: "Рома" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Интер"

bTV Action
20:30 Суперкупа на Испания, финал: "Реал" (Мадрид) - "Атлетик" (Билбао)

 

Понеделник (17 януари)

Ринг
18:00 Купа на африканските нации: Кабо Верде - Камерун
19:30 Серия А: "Болоня" - "Наполи"
21:45 Серия А: "Фиорентина" - "Дженоа"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Милан" - "Специя"

БНТ 3
20:00 Най-добър футболист на ФИФА за 2021 г.

 

Вторник (18 януари)

Диема спорт 2
16:00 Контрола: "Левски" - "Гурник" (Забже)
21:30 Премиър лийг: "Бърнли" - "Уотфорд"

Диема спорт 3
16:30 Контрола: "Лудогорец" - "Висла" (Краков)
19:30 Купа на Германия, 1/8-финал: "Мюнхен 1860" - "Карлсруе"
21:45 Купа на Германия, 1/8-финал: "Санкт Паули" - "Борусия" (Дортмунд)

Ринг
18:00 Купа на африканските нации: Малави - Сенегал
21:00 Купа на африканските нации: Габон - Мароко

Макс спорт 3
18:30 Купа на Италия, 1/8-финал: "Лацио" - "Удинезе"
22:00 Купа на Италия, 1/8-финал: "Ювентус" - "Сампдория"

Нова спорт
19:30 Купа на Германия, 1/8-финал: "Кьолн" - "Хамбургер"
21:45 Купа на Германия, 1/8-финал: "Бохум" - "Майнц 05"

Макс спорт 4
21:00 Ла Лига: "Бетис" - "Алавес"

Диема спорт
22:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Челси"

Макс спорт 2
22:30 Ла Лига: "Кадис" - "Еспаньол"
 

Сряда (19 януари)

Sportal TV
18:00 "Футболист на България 2021" - награждаване

Макс спорт 3
18:30 Купа на Италия, 1/8-финал: "Сасуоло" - "Каляри"
22:00 Купа на Италия, 1/8-финал: "Интер" - "Емполи"

Диема спорт 3
19:30 Купа на Германия, 1/8-финал: "Хановер" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
21:45 Купа на Германия, 1/8-финал: "Херта" - "Унион" (Берлин)

Нова спорт
19:30 Купа на Германия, 1/8-финал: РБ (Лайпциг) - "Ханза"
21:45 Купа на Германия, 1/8-финал: "Хофенхайм" - "Фрайбург"

БНТ 3
19:30 Европейско първенство по футзал: Сърбия - Португалия

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Селта" - "Осасуна"
22:30 Ла Лига: "Валенсия" - "Севиля"

Ринг
21:00 Купа на африканските нации: Египет - Судан

Диема спорт 2
21:30 Премиър лийг: "Лестър" - "Тотнъм"

Диема спорт
22:00 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Манчестър Юнайтед"

bTV Action
22:00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Реал Сосиедад" - "Атлетико" (Мадрид)

 

Четвъртък (20 януари)

Нова спорт
16:00 Купата на Азия (жени): Индия - Иран

Ринг
18:00 Купа на африканските нации: Кот Д`Ивоар - Алжир
21:00 Купа на африканските нации: Гамбия - Тунис

bTV Action
20:00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Елче" - "Реал" (Мадрид)
22:30 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Атлетик" (Билбао) - "Барселона"

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Гранада"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/2-финал: "Арсенал" - "Ливърпул"

Макс спорт 3
22:00 Купа на Италия, 1/8-финал: "Рома" - "Лече"

БНТ 3
22:30 Европейско първенство по футзал: Италия - Финландия
 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (21-27 януари)

21.01.2022

376
Футболна ТВ седмица (7-13 януари)

07.01.2022

483
Футболна ТВ програма (24 декември - 6 януари)

24.12.2021

454