Футболна ТВ седмица (22-28 януари)
Петък (22 януари)
Евроспорт 2
21:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Борусия" (Дортмунд)
Диема спорт 2
21:45 ФА Къп, 1/16-финал: "Чорли" - "Уулвърхемптън"
Нова спорт
21:45 Чемпиъншип: "Стоук Сити" - "Уотфорд"
Ринг
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Монпелие"
Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Беневенто" - "Торино"
Макс спорт 4/Sport+
22:00 Ла Лига: "Леванте" - "Валядолид"
Събота (23 януари)
Диема спорт
16:00 Контрола: "Лудогорец" - "Шахтьор" (Донецк)
Диема спорт 2
14:15 ФА Къп, 1/16-финал: "Саутхемптън" - "Арсенал"
17:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Уест Хем" - "Донкастър"
20:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Челтнъм Таун" - "Манчестър Сити"
22:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Нюкасъл"
Нова спорт
17:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Блекпул"
Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: "Майнц 05" - РБ (Лайпциг)
19:30 Бундеслига: "Херта" - "Вердер"
Ринг
22:00 Лига 1: "Монако" - "Олимпик" (Марсилия)
Макс спорт 1
19:00 Серия А: "Удинезе" - "Интер"
21:00 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - РКС "Валвайк"
Макс спорт 2
21:45 Серия А: "Фиорентина" - "Кротоне"
Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Рома" - "Специя"
19:00 Серия А: "Милан" - "Аталанта"
22:00 Копа Судамерикана, финал: "Ланус" - "Дефенса и Хустисия"
Макс спорт 4/Sport+
15:00 Ла Лига: "Уеска" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Севиля" - "Кадис"
19:30 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Бетис"
22:00 Ла Лига: "Алавес" - "Реал" (Мадрид)
Неделя (24 януари)
Диема спорт
16:30 ФА Къп, 1/16-финал: "Фулъм" - "Бърнли"
Диема спорт 2
14:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Челси" - "Лутън"
16:30 ФА Къп, 1/16-финал: "Брентфорд" - "Лестър"
19:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"
22:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Евертън" - "Шефилд Уенздей"
Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Престън Норт Енд" - "Рединг"
17:00 Чемпиъншип: "Мидълзбро" - "Блекбърн"
Ринг
14:00 Лига 1: "Бордо" - "Анже"
18:00 Лига 1: "Рен" - "Лил"
22:00 Лига 1: "Сент Етиен" - "Олимпик" (Лион)
Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: "Шалке 04" - "Байерн"
19:00 Бундеслига: "Хофенхайм" - "Кьолн"
Макс спорт 1
13:15 Ередивизи: "Фортуна" (Ситард) - "Аякс"
17:45 Ередивизи: "Фейенорд" - АЗ "Алкмаар"
Макс спорт 2
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Каляри"
Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Ювентус" - "Болоня"
16:00 Серия А: "Верона" - "Наполи"
19:00 Серия А: "Лацио" - "Сасуоло"
21:45 Серия А: "Парма" - "Сампдория"
Макс спорт 4/Sport+
15:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Гранада"
17:15 Ла Лига: "Елче" - "Барселона"
19:30 Ла Лига: "Селта" - "Ейбар"
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Валенсия"
Понеделник (25 януари)
Диема спорт 2
21:45 ФА Къп, 1/16-финал: "Уикъмб" - "Тотнъм"
Макс спорт 4/Sport+
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Хетафе"
Вторник (26 януари)
Диема спорт
20:00 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Уест Хем"
22:15 Премиър лийг: "Уест Бромич Албиън" - "Манчестър Сити"
Диема спорт 2
20:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Лийдс"
22:15 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Арсенал"
Нова спорт
21:00 ФА Къп, 1/16-финал: "Борнемут" - "Кроули Таун"
Ринг
20.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Валядолид" - "Леванте"
22.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Бетис" - "Реал Сосиедад"
Макс спорт 4
21:00 Ередивизи: "Емен" - ПСВ "Айндховен"
Сряда (27 януари)
Диема спорт
20:00 Премиър лийг: "Бърнли" - "Астън Вила"
22:15 Премиър лийг: "Евертън" - "Лестър"
Диема спорт 2
20:00 Премиър лийг: "Челси" - "Уулвърхемптън"
22:15 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Шефилд Юнайтед"
Нова спорт
21:30 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Фулъм"
Ринг
22.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Алмерия" - "Осасуна"
bTV Action
20.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Севиля" - "Валенсия"
22.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Райо Валекано" - "Барселона"
Макс спорт 1
22:00 Ередивизи: "Хееренвеен" - "Фейенорд"
Четвъртък (28 януари)
Ринг
20.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Навалкарнеро" - "Гранада"
22.00 Купа на краля на Испания, 1/8-финал: "Алкояно" - "Атлетик" (Билбао)
Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Ливърпул"
Макс спорт 1
22:00 Ередивизи: "Аякс" - "Вилем II"
можете да направите дарение през PayPal