Quantcast
Футболна ТВ седмица (22-28 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (22-28 октомври)

277

Петък (22 октомври)

Диема спорт
17:15 Първа лига: "Царско село" - "Локомотив 1929" (Сф)
20:45 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "ЦСКА 1948"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Хамбургер"
21:30 Първа Бундеслига: "Майнц 05" - "Аугсбург"

Ринг
19:30 Серия А: "Торино" - "Дженоа"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Сампдория" - "Специя"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Гранада"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Астън Вила"

Нова спорт
22:00 Лига 1: "Сент Етиен" - "Анже"


Събота (23 октомври)

Диема спорт
14:15 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Черно море"
16:30 Първа лига: "Арда" - "Славия"
18:45 Първа лига: "Левски" - "Пирин"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Челси" - "Норич"
17:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Уотфорд"
19:30 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Манчестър Сити"
22:00 Лига 1: "Лил" - "Брест"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Хайденхайм"
16:30 Първа Бундеслига: "Байерн" - "Хофенхайм"
21:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Динамо" (Дрезден)

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Кардиф" - "Мидълзбро"
16:30 Първа Бундеслига: "Арминия" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Първа Бундеслига: "Херта" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Валенсия" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Кадис" - "Алавес"
19:30 Ла Лига: "Елче" - "Еспаньол"
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Виляреал"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Салернитана" - "Емполи"
19:00 Серия А: "Сасуоло" - "Венеция"

Ринг
21:45 Серия А: "Болоня" - "Милан"


Неделя (24 октомври)

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Реал Солт Лейк"
15:00 Ла Лига: "Севиля" - "Леванте"
17:15 Ла Лига: "Барселона" - "Реал" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Бетис" - "Райо Валекано"
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Реал Сосиедад"

Ринг
13:30 Серия А: "Аталанта" - "Удинезе"
16:00 Серия А: "Фиорентина" - "Каляри"
20:00 Примейра лига: "Визела" - "Бенфика"

Диема спорт
14:00 Лига 1: "Ница" -  "Олимпик" (Лион)
16:30 Втора лига: "Етър" - "Септември" (Сф)
19:00 Първа лига: "Берое" - "ЦСКА-София"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Зандхаузен" - "Вердер"
16:30 Първа Бундеслига: "Кьолн" - "Байер"
18:30 Първа Бундеслига: "Щутгарт" - "Унион" (Берлин)
20:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Айнтрахт"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Верона" - "Лацио"
19:00 Серия А: "Рома" - "Наполи"
21:45 Серия А: "Интер" - "Ювентус"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Тотнъм"
18:30 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Пари Сен Жермен"

Нова спорт
16:00 Лига 1: "Ланс" - "Метц"
18:00 Лига 1: "Монако" - "Монпелие"
20:30 Суперлига на Гърция: "Олимпиакос" - ПАОК

Макс спорт 2
17:45 Ередивизи: "Аякс" - ПСВ "Айндховен"


Понеделник (25 октомври)

Макс спорт 3
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Остин" - "Хюстън Дайнамо"
22:00 Ла Лига 2: "Жирона" - "Сарагоса" 

Диема спорт
16:00 "Миньор" (Пк) - "Спартак 1918" (Вн)
18:30 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Лудогорец"

Ринг
21:00 Примейра лига: "Жил Висенте" - "Брага"
23:15 Примейра лига: "Боавища" - "Беленензеш"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Селта"


Вторник (26 октомври)

Диема спорт
15:00 Купа на България, 1/8-финал: "Локомотив 1929" (Сф) - "Локомотив" (Пд)
19:00 Купа на България, 1/8-финал: "Левски" - "Септември" (Симитли)
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/8-финал: "Челси" - "Саутхемптън"

Нова спорт
19:30 Купа на Германия, 1/16-финал: "Бабелсберг" - РБ (Лайпциг)
21:45 Купа на Германия, 1/16-финал: "Майнц 05" - "Арминия"

Ринг
19:30 Серия А: "Специя" - "Дженоа"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Венеция" - "Салернитана"
21:45 Серия А: "Милан" - "Торино"

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Алавес" - "Елче"
22:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Атлетик" (Билбао)

Диема спорт 3
21:00 Купа на Германия, 1/16-финал: "Борусия" (Дортмунд) - "Инголщат"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/8-финал: "Арсенал" - "Лийдс"


Сряда (27 октомври)

b1b-box
14:30 U18: "Черно море" - "Лудогорец"

Диема спорт
16:00 Купа на България, 1/8-финал: "Славия" - "Пирин"
19:00 Купа на България, 1/8-финал: "Берое" - "Черно море"
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/8-финал: "Престън Норт Енд" - "Ливърпул"

Диема спорт 3
19:30 Купа на Германия, 1/16-финал: "Байер" - "Карлсруе"
21:45 Купа на Германия, 1/16-финал: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Байерн"

Ринг
19:30 Серия А: "Ювентус" - "Сасуоло"
21:45 Серия А: "Каляри" - "Рома"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Удинезе" - "Верона"
21:45 Серия А: "Емполи" - "Интер"

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Барселона"
22:30 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Осасуна"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/8-финал: "Уест Хем" - "Манчестър Сити"

Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/8-финал: "Бърнли" - "Тотнъм"


Четвъртък (28 октомври)

Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - "Чикаго Файър"
20:00 Ла Лига: "Селта" - "Реал Сосиедад"
22:30 Ла Лига: "Леванте" - "Атлетико" (Мадрид)

Диема спорт
16:00 Купа на България, 1/8-финал: "Лудогорец" - "Локомотив" (ГО)
19:00 Купа на България, 1/8-финал: "ЦСКА-София" - "Арда"

Диема спорт 3
21:30 Серия Б: "Перуджа" - "Реджина"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Наполи" - "Болоня"

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (3-9 декември)

03.12.2021

306
Футболна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)

26.11.2021

315
Футболна ТВ седмица (19-25 ноември)

19.11.2021

370