Футболна ТВ седмица (14-20 май)
Петък (14 май)
Макс спорт 4
03:00 Копа Либертадорес: "Америка де Кали" - "Атлетико Минейро"
Нова спорт
15:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Насаф" - "Алай"
17:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Ахал" - "Равшан"
Диема спорт
17:30 Първа лига, втора осмица: "Етър" - "Ботев" (Враца)
20:00 Първа лига, втора осмица: "Монтана" - "Славия"
Диема спорт 2
22:00 Премиер лийг: "Нюкасъл" - "Манчестър Сити"
Събота (15 май)
Диема спорт 2
14:30 Премиер лийг: "Бърнли" - "Лийдс"
17:00 Премиер лийг: "Саутхемптън" - "Фулъм"
19:30 ФА Къп, финал: "Челси" - "Лестър"
22:00 Премиер лийг: "Брайтън&Хоув Албиън" - "Уест Хем"
Диема спорт
14:45 Втора лига: "Локомотив" (ГО) - "Спортист" (Своге)
17:30 Първа лига, първа шестица: "Лудогорец" - "Арда"
20:00 Първа лига, първа шестица: "Локомотив" (Пд) - "ЦСКА-София"
Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Аталанта"
19:00 Серия А: "Ювентус" - "Интер"
21:45 Серия А: "Рома" - "Лацио"
Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: Комбинирано предаване
БНТ 1
17:30 Пътят към УЕФА Евро 2020 (V и VI епизод)
Неделя (16 май)
Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Филаделфия Юниън" - "Ню Йорк Ред Булс"
Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Фиорентина" - "Наполи"
16:00 Серия А: "Беневенто" - "Кротоне"
19:30 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Осасуна"
21:45 Серия А: "Милан" - "Каляри"
Диема спорт 2
14:00 Премиер лийг: "Кристъл Палас" - "Астън Вила"
16:05 Премиер лийг: "Тотнъм" - "Уулвърхемптън"
18:30 Премиер лийг: "Уест Бромич Албиън" - "Ливърпул"
21:00 Премиер лийг: "Евертън" - "Шефилд Юнайтед"
Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: "Витес" - "Аякс"
Диема спорт
15:30 Втора лига: "Добруджа" - "Янтра"
17:45 Втора лига: "Локомотив" (Сф) - "Созопол"
20:15 Първа лига, първа шестица: "Берое" - "ЦСКА 1948"
Евроспорт 2
19:00 Бундеслига: "Майнц 05" - "Борусия" (Дортмунд)
21:00 Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Волфсбург"
Нова спорт
19:30 Суперлига на Гърция: "Панатинайкос" - "Олимпиакос"
Макс спорт 2
19:30 Ла Лига: "Барселона" - "Селта"
Макс спорт 4/Sport+
19:30 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Реал" (Мадрид)
Ринг
22:00 Лига 1: "Лил" - "Сен Етиен"
Макс спорт 2
23:00 Мейджър Лийг Сокър: "Синсинати" - "Интер" (Маями)
Понеделник (17 май)
Нова спорт
17:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Дордой" - "Ахал"
19:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Ходжент" - "Насаф"
Диема спорт
17:30 Първа лига, втора осмица: "Ботев" (Пд) - "Черно море"
20:00 Първа лига, втора осмица: "Левски" - "Царско село"
Диема спорт 2
20:00 Чемпиъншип, първи 1/2-финален плейоф: "Борнемут" - "Брентфорд"
22:15 Чемпиъншип, първи 1/2-финален плейоф: "Барнзли" - "Суонзи"
Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Верона" - "Болоня"
Вторник (18 май)
Диема спорт
17:30 Първа лига, втора осмица: "Етър" - "Монтана"
20:00 Първа лига, втора осмица: "Ботев" (Вр) - "Славия"
Диема спорт 2
20:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Фулъм"
22:15 Премиър лийг: "Челси" - "Лестър"
Макс спорт 4
20:45 Купа на Турция, финал: "Анталияспор" - "Бешикташ"
Нова спорт
21:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Манчестър Сити"
Макс спорт 3
21:30 Серия А: "Лацио" - "Торино"
Сряда (19 май)
Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Палмейрас" - "Дефенса и Хустисия"
19:45 Ередивизи, плейоф за Лига Европа: "Утрехт" - "Грьонинген"
22:00 Ередивизи, плейоф за Лига Европа: "Фейенорд" - "Спарта" (Ротердам)
Диема спорт
17:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "ЦСКА 1948"
19:30 Купа на България, финал: "Арда" - "ЦСКА-София"
Диема спорт 2
20:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Астън Вила"
22:15 Премиър лийг: "Бърнли" - "Ливърпул"
Нова спорт
20:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Уулвърхемптън"
22:15 Премиър лийг: "Уест Бромич Албиън" - "Уест Хем"
Ринг
22:00 Купа на Италия, финал: "Аталанта" - "Ювентус"
Макс спорт 3
22:15 Купа на Франция, финал: "Пари Сен Жермен" - "Монако"
Четвъртък (20 май)
Макс спорт 3
01:15 Копа Судамерикана: "Атлетико Гоянензе" - "Либертад"
Макс спорт 4
03:00 Копа Либертадорес: "Серо Портеньо" - "Атлетико Минейро"
Нова спорт
15:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Насаф" - "Алтън Асир"
17:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Равшан" - "Дордой"
20:00 Лига 2, първи 1/2-финален плейоф: "Транмиър" - "Моркамб"
Диема спорт
17:30 Първа лига, втора осмица: "Царско село" - "Черно море"
20:00 Първа лига, втора осмица: "Левски" - "Ботев" (Пд)
можете да направите дарение през PayPal