Quantcast
Футболна ТВ седмица (1-7 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (1-7 октомври)

315

Петък (1 октомври)

Макс спорт 4
03:30 Копа Судамерикана,  1/2-финал-реванш: "Атлетико Паранаенсе" - "Пенярол"
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Алавес"

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "ЦСКА 1948"
19:45 Първа лига: "Берое" - "Локомотив" (Пд)
22:00 Лига 1: "Ланс" - "Реймс"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Хайденхайм"
21:30 Серия Б: "Лече" - "Монца"

Диема спорт 2
19:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Хайденхайм"
21:30 Първа Бундеслига: "Кьолн" - "Гройтер Фюрт"

Ринг
21:45 Серия А: "Каляри" - "Венеция"


Събота (2 октомври)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Евертън"
17:00 Премиър лийг: "Челси" - "Саутхемптън"
19:30 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Арсенал"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Фулъм"
16:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Аугсбург"
19:30 Първа Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Бохум"
21:30 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Хановер"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Райо Валекано"
17:15 Ла Лига: "Майорка" - "Леванте"
19:30 Ла Лига: "Кадис" - "Валенсия"
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Барселона"

Диема спорт
15:15 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Локомотив София 1929"
17:45 Първа лига: "Славия" - "Пирин"
20:00 Първа лига: "Арда" - "Черно море"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Салернитана" - "Дженоа"
19:00 Серия А: "Торино" - "Ювентус"
21:45 Серия А: "Сасуоло" - "Интер"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Порто" - "Пасош де Ферейра"
22:30 Примейра лига: "Арука" - "Спортинг" (Лисабон)

Диема спорт 3
22:00 Лига 1: "Ница" - "Брест"


Неделя (3 октомври)

Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Орландо Сити" -  "Ди Си Юнайтед"
15:00 Ла Лига: "Елче" - "Селта"
17:15 Ла Лига: "Еспаньол" - "Реал" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Виляреал" - "Бетис"
22:00 Ла Лига: "Гранада" - "Севиля"

Ринг
13:30 Серия А: "Болоня" - "Лацио"
16:00 Серия А: "Сампдория" - "Удинезе"
19:00 Серия А: "Фиорентина" - "Наполи"
22:30 Примейра лига: "Брага" - "Боавища"

Диема спорт
14:00 Лига 1: "Рен" - "Пари Сен Жермен"
17:45 Първа лига: "Царско село" - "ЦСКА-София"
20:15 Първа лига: "Левски" - "Лудогорец" 

Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: "Аякс" - "Утрехт"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Верона" - "Специя"
19:00 Серия А: "Рома" - "Емполи"
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Милан"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Астън Вила"
18:30 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Манчестър Сити"
21:45 Лига 1: "Сент Етиен" - "Олимпик" (Лион)

Нова спорт
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Брентфорд"
18:30 Първа Бундеслига: "Байерн" - "Айнтрахт"

БНТ 3
18:00 Световно първенство по футзал: Мач за трето място
20:00 Световно първенство по футзал: Финал

Диема спорт 3
20:30 Първа Бундеслига: "Арминия" - "Байер"


Понеделник (4 октомври)

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Лос Анджелис Галакси" - ФК "Лос Анджелис"
22:00 Ла Лига 2: "Жирона" - "Алмерия" 

Диема спорт
16:00 Втора лига: "Миньор" (Пк) - "Струмска слава"

 

Сряда (6 октомври)

БНТ 3
21:45 Лига на нациите, 1/2-финал: Испания - Италия

 

Четвъртък (7 октомври)

Диема спорт
14:00 Квалификация за Мондиал 2022: Република Корея - Сирия
20:00 Квалификация за Мондиал 2022: Китай - Виетнам

Диема спорт 3
17:30 Квалификация за Мондиал 2022: Ирак - Ливан
21:30 Квалификация за Мондиал 2022: Австралия - Оман

Нова спорт
19:45 Квалификация за Мондиал 2022: ОАЕ - Иран

Диема спорт 2
20:00 Квалификация за Мондиал 2022: Саудитска Арабия - Япония

БНТ 3
21:45 Лига на нациите, 1/2-финал: Белгия - Франция

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (3-9 декември)

03.12.2021

90
Футболна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)

26.11.2021

315
Футболна ТВ седмица (19-25 ноември)

19.11.2021

369