Международният младежки медиен фестивал „Арлекин“ връчи приз „Артистичен тандем“ на младите актьори Зори Спиридонова от България и Луиз Алла от Гърция, които участват в най-новия филм на режисьора Стилиян Иванов „Кентаврите“.
Документалният филм "Кентаврите" показва връзката между Тракия, Персия и Елада. С него режисьорът хвърля нова светлина върху образа на кентаврите, които са не само митичен символ на древността и зодиакален знак в съвременната астрология, но и мистични образи на учители от Изтока и разрушителни воини в представите на Запада. Във филма са показани богати музейни колекции от България, Гърция, Италия, Германия и Франция през погледа на двама млади - Зори Спиридонова и Луиз Алла.
Филмът бе прожектиран в пленарната зала на община Варна като пример и „учебник“.
Новият проект, по който вече работи екипът на Стилиян Иванов, отново с участието на Зори и Луиз е "Спартак". Предстоят снимки в България, Италия, Франция, Испания, Тунис, Германия и Великобритания.