Quantcast

Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (7-13 август)

07 Авг. 2023

Понеделник (7 август)

БНТ 3
10:30 Мондиал 2023 за жени, 1/8-финал: Англия - Нигерия
13:30 Мондиал 2023 за жени, 1/8-финал: Австралия - Дания

Диема спорт
19:00 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Хебър"
21:15 Първа лига: "Берое" - "Крумовград"


Вторник (8 август)

БНТ 3
11:00 Мондиал 2023 за жени, 1/8-финал: Колумбия - Ямайка
14:00 Мондиал 2023 за жени, 1/8-финал: Франция - Мароко

Диема спорт 3
17:00 Лига Европа, III кв. кръг, първи мач: "Астана" - "Лудогорец"

Диема спорт
17:45 Втора лига: "Черноморец Бургас" - "Спартак 1918" (Вн)

Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, I кръг: "Хъл Сити" - "Донкастър Роувърс"

Диема спорт 2
22:00 Купа на лигата на Англия, I кръг: "Рексъм" - "Уигън"
 

Сряда (9 август)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Флуминензе" - "Архентинос Хуниорс"
03:00 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Интернасионал" - "Ривър Плейт"

Диема спорт 2
22:00 Купа на лигата на Англия, I кръг: "Бъртън Албиън" - "Лестър"


Четвъртък (10 август)

Макс спорт 4
01:00 Копа Судамерикана, 1/8-финал-реванш: "Гояс" - "Естудиантес"
03:30 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Палмейрас" - "Атлетико Минейро"

Диема спорт
20:30 Лига на конференцията: III кв. кръг, първи мач: "Апоел" (Беер Шева) - "Левски"

 

Петък (11 август)

Макс спорт 4
01:00 Копа Судамерикана, 1/8-финал-реванш: "Сао Пауло" - "Сан Лоренцо"
03:00 Копа Либертадорес, 1/8-финал-реванш: "Расинг" - "Атлетико Насионал"
23:00 Ла Лига: "Севиля" - "Валенсия"

БНТ 3
10:30 Мондиал 2023 за жени, 1/4-финал: Япония - Швеция

Диема спорт
19:00 Първа лига: "Арда" - "Локомотив 1929" (Сф)
21:15 Първа лига: "Пирин" - "Локомотив" (Пд)

Диема спорт 2
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Берсенбрюк" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
22:00 Премиър лийг: "Бърнли" - "Манчестър Сити"

Диема спорт 3
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Зандхаузен" - "Хановер"
21:45 Купа на Германия, I кръг: "Айнтрахт" (Брауншвайг) - "Шалке 04"

Нова спорт
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Саарбрюкен" - "Карлсруе"
22:00 Лига 1: "Ница" - "Лил"

Макс спорт 2
20:30 Ла Лига: "Алмерия" - "Райо Валекано"

Макс спорт 3
22:15 Купа на Италия, I кръг: "Болоня" - "Чезена"


Събота (12 август)

БНТ 3
10:00 Мондиал 2023 за жени, 1/4-финал: Австралия - Франция
13:30 Мондиал 2023 за жени, 1/4-финал: Англия - Колумбия

Диема спорт
14:00 Купа на Германия, I кръг: "Карл Цайс" (Йена) - "Херта"
16:30 Купа на Германия, I кръг: "Шот" (Майнц) - "Борусия" (Дортмунд)
19:00 Първа лига: "Хебър" - "Ботев" (Пд)
21:15 Първа лига: "Славия" - "Черно море"

Диема спорт 3
14:00 Купа на Германия, I кръг: "Балинген" - "Щутгарт"
16:30 Купа на Германия, I кръг: "Теутония" (Отенсен) - "Байер"
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Елферсберг" - "Майнц 05"
21:45 Суперкупа на Германия: "Байерн" - РБ (Лайпциг)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Нотингам Форест"
17:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Лутън"
19:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" -  "Астън Вила"
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Лориен"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Мидълзбро"
17:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Фулъм"
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Арминия" (Билефелд) - "Бохум"

Макс спорт 3
17:30 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Утрехт"
22:15 Купа на Италия, I кръг: "Каляри" - "Палермо"

Макс спорт 4
18:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Жирона"
20:30 Ла Лига: "Лас Палмас" - "Майорка"
22:30 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Реал" (Мадрид)

Ринг
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Визела"


Неделя (13 август)

Диема спорт
14:00 Лига 1: "Брест" - "Ланс"
16:00 Лига 1: "Клермон" - "Монако"
18:45 Първа лига: "Левски" - "Ботев" (Вр)
21:15 Първа лига: "Лудогорец" - "ЦСКА-София"

Диема спорт 3
14:00 Купа на Германия, I кръг: "Рот-Вайс" (Есен) - "Хамбургер"
16:30 Купа на Германия, I кръг: "Локомотиве" (Лайпциг) - "Айнтрахт" (Франкфурт)
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Астория" (Валдорф) - "Унион" (Берлин)

Нова спорт
14:00 Купа на Германия, I кръг: "Рощокер" - "Хайденхайм"
16:30 Купа на Германия, I кръг: "Макаби" (Берлин) - "Волфсбург"
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Енерги" (Котбус) - "Падерборн"

Ринг
14:00 Премиършип: "Абърдийн" - "Селтик"

Макс спорт 3
15:30 Ередивизи: "Фейенорд" - "Фортуна" (Ситард)
19:00 Купа на Италия, I кръг: "Сасуоло" - "Козенца"
22:15 Купа на Италия, I кръг: "Монца" - "Реджана"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Тотнъм"
18:30 Премиър лийг: "Челси" - "Ливърпул"
21:45 Лига 1: "Страсбург" - "Олимпик" (Лион)

Макс спорт 4
18:00 Ла Лига: "Селта" - "Осасуна"
20:30 Ла Лига: "Виляреал" - "Бетис"
22:30 Ла Лига: "Хетафе" - "Барселона"

 

Ключови думи:

футболна тв седмица