Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (28 август - 3 септември)

28 Авг. 2023

Понеделник (28 август)

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Салернитана" - "Удинезе"
21:45 Серия А: "Каляри" - "Интер"

Диема спорт
20:30 Първа лига: "Славия" - "ЦСКА 1948"

Макс спорт 2
20:30 Ла Лига: "Хетафе" - "Алавес"
22:30 Ла Лига 2: "Сантандер" - "Уеска"

Макс спорт 4
22:30 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Атлетико" (Мадрид)


Вторник (29 август)

Диема спорт
18:00 Втора лига: "Марица" - "Беласица"
21:30 Серия Б: "Пиза" - "Парма"

Нова спорт
21:30 Серия Б: "Реджиана" - "Палермо"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, II кръг: "Фулъм" - "Тотнъм"

Диема спорт 3
22:00 Купа на лигата на Англия, II кръг: "Салфорд" - "Лийдс"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига, плейоф-реванш: "Йънг Бойс" - "Макаби" (Хайфа)

Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, плейоф-реванш: "Галатасарай" - "Мьолде"

Макс спорт 4
22:00 Шампионска лига, плейоф-реванш: "Панатинайкос" - "Брага"

 

Сряда (30 август)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес, 1/4-финал-реванш: "Интернасионал" (Порту Алегре) - "Боливар"  
03:30 Копа Судамерикана, 1/4-финал-реванш: "Естудиантес" - "Коринтианс"

Нова спорт
21:30 Серия Б: "Сампдория" - "Венеция"

bTV Action
22:00 Шампионска лига, плейоф-реванш: ПСВ "Айндховен" - "Рейнджърс"

Ринг
22:00 Шампионска лига, плейоф-реванш: АЕК - "Антверп"

Диема спорт 2
22:00 Купа на лигата на Англия, II кръг: "Донкастър" - "Евертън"
 

Четвъртък (31 август)

Макс спорт 4
01:00 Копа Судамерикана, 1/4-финал-реванш: "Ботафого" - "Дефенса и Хустисия"
03:30 Копа Либертадорес, 1/4-финал-реванш: "Расинг Клуб" - "Бока Хуниорс"

bTV Action и Макс спорт 3
19:00 Шампионска лига: Жребий за груповата фаза

Диема спорт 3
21:00 Лига Европа, плейоф-реванш: "Аякс" - "Лудогорец"

Диема спорт
21:30 Футбол: Лига на конференцията, плейоф-реванш, "Айнтрахт" - "Левски"


Петък (1 септември)

Макс спорт 4
01:00 Копа Судамерикана, 1/4-финал-реванш: "Сао Пауло" - "Лига де Кито"
03:30 Копа Либертадорес, 1/4-финал-реванш: "Олимпия" - "Флуминензе"
23:00 Ла Лига: "Алмерия" - "Селта"

Макс спорт 3
14:00 Лига Европа: Жребий за груповата фаза
15:30 Лига на конференцията: Жребий за груповата фаза
19:30 Серия А: "Сасуоло" - "Верона"
21:45 Серия А: "Рома" - "Милан"

Диема спорт
17:00 Първа лига: "Пирин" - "Арда"
19:15 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Черно море"
21:30 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Славия"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Айнтрахт" (Брауншвайг) - "Санкт Паули"
21:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Хайденхайм"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Фортуна" (Дюселдорф) - "Карлсруе"
22:00 Франция, Лига 1: "Нант" - "Олимпик" (Марсилия)

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Лутън" -  "Уест Хем"


Събота (2 септември)

Диема спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Магдебург" - "Херта"
16:30 Бундеслига: "Байер" - "Дармщат"
19:00 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Етър"
21:15 Първа лига: "Берое" - "ЦСКА-София"

Диема спорт 3
14:30 Чемпиъншип: "Съндърланд" - "Саутхемптън"
19:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Байерн"
22:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Ланс"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Шефилд Юнайтед" - "Евертън"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Фулъм"
19:30 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Нюкасъл"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Гранада"
17:15 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Хетафе"
19:30 Ла Лига: "Алавес" - "Валенсия"
22:00 Ла Лига: "Бетис" - "Райо Валекано"

Нова спорт
17:00 Премиър лийг: "Челси" - "Нотингам Форест"
19:30 Серия Б: "Палермо" – "ФералпиСало"
21:30 Втора Бундеслига: "Кайзерслаутерн" - "Нюрнберг"

B1B.TV
18:00 Първенство на България (жени): "Локомотив (СЗ) - "Енко" (Пд)

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Болоня" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Наполи" - "Лацио"

Ринг
20:00 Серия А: "Удинезе" – "Фрозиноне"
21:45 Серия А: "Аталанта" – "Монца"
23:30 Примейра лига: "Бенфика" – "Витория" (Гимараеш)

 

Неделя (3 септември)

Макс спорт 1
13:15 Ередивизи: "Утрехт" - "Фейенорд"
15:30 Ередивизи: "Фортуна" (Ситард) - "Аякс"

Диема спорт
14:00 Франция, Лига 1: "Тулуза" - "Клермон"
19:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Крумовград"
21:15 Първа лига: "Левски" - "Хебър"

Ринг
14:00 Премиършип: "Рейнджърс" – "Селтик"
22:30 Серия А: "Емполи" – "Ювентус" (второ полувреме)
23:30 Примейра лига: "Брага" – "Спортинг" (Лисабон) (второ полувреме)

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Жирона" - "Лас Палмас"
17:15 Ла Лига: "Майорка" - "Атлетик" (Билбао)
19:30 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Севиля"
22:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Барселона"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Астън Вила"
18:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Манчестър Юнайтед"
21:45 Суперлига на Гърция: ПАС (Янина) - "Панатинайкос"

Нова спорт
18:05 Франция, Лига 1: "Ница" - "Страсбург"
20:00 Суперлига на Гърция: "Арис" - "Астерас" (Триполис)

Диема спорт 3
18:30 Бундеслига: "Унион" (Берлин) - РБ (Лайпциг)
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Пари Сен Жермен"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Интер" - "Фиорентина"
21:45 Серия А: "Лече" - "Салернитана"

Ключови думи:

футболна ТВ седмица