Quantcast
Футболна ТВ седмица (21-27 януари) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (21-27 януари)

386

Петък (21 януари)

Нова спорт
12:00 Купата на Азия (жени): Австралия - Индонезия
16:00 Купата на Азия (жени): Република Корея - Виетнам
21:30 Серия Б: "Парма" - "Фрозиноне"

Диема спорт 2
15:00 Контрола: "Левски" - "Бохемианс" (Чехия)
22:00 Премиър лийг: "Уотфорд" - "Норич"

Диема спорт
15:00 Контрола: "ЦСКА-София" - "Стал" (Полша)
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Сен Етиен"

Диема спорт 3
15:30 Контрола: "Лудогорец" - "Волфсбергер" (Австрия)
19:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Санкт Паули"
21:30 Първа Бундеслига: "Айнтрахт" - "Арминия"

Ринг
21:00 Примейра лига: "Ароука" - "Бенфика"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Верона" - "Болоня"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Бетис"

БНТ 3
22:30 Европейско първенство по футзал: Полша - Хърватия


Събота (22 януари)

Диема спорт
14:30 Чемпиъншип: "Нотингам Форест" - "Дарби Каунти"
17:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Нюкасъл"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Астън Вила"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Уест Хем"
19:30 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Манчестър Сити"
22:00 Лига 1: "Ланс" - "Олимпик" (Марсилия)

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Вердер"
16:30 Първа Бундеслига: "Хофенхайм" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Кьолн"
21:30 Втора Бундеслига: "Ерцгебирге" (Ауе) - "Шалке 04"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Леванте" - "Кадис"
17:15 Ла Лига: "Виляреал" - "Майорка"
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Селта"
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Валенсия"

Ринг
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Удинезе"
19.00 Серия А: "Интер" - "Венеция"
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Брага"

Нова спорт
16:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Аугсбург"

БНТ 3
19:30 Европейско първенство по футзал: Испания - Босна и Херцеговина

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Лацио" - "Аталанта"


Неделя (23 януари)

Макс спорт 3
13:15 Ередивизи: НЕК "Неймеген" - "Фейенорд"
16:00 Серия А: "Наполи" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Емполи" - "Рома"
21:45 Серия А: "Милан" - "Ювентус"

Ринг
13:30 Серия А: "Каляри" - "Фиорентина"
16:00 Серия А: "Специя" - "Сампдория"
18:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Буркина Фасо - Габон
21:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Нигерия - Тунис
22:50 Примейра лига: "Порто" - "Фамиликао" 

Нова спорт
14:00 Лига 1: "Метц" - "Ница"
16:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Брайтън & Хоув Албиън"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Ян" (Регенсбург) - "Холщайн" (Кийл)
16:30 Първа Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Волфсбург"
18:30 Първа Бундеслига: "Херта" - "Байерн"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Гранада" - "Осасуна"
17:15 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Елче"
19:30 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Атлетик" (Билбао)
22:00 Ла Лига: "Алавес" - "Барселона"

Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Аякс"

Макс спорт 2
16:00 Серия А: "Торино" - "Сасуоло"
19:30 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Хетафе"

Диема спорт
16:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Бърнли"
18:05 Лига 1: "Монпелие" - "Монако"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Ливърпул"
18:30 Премиър лийг: "Челси" - "Тотнъм"
21:45 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Реймс"

БНТ 3
19:30 Европейско първенство по футзал: Португалия - Нидерландия


Понеделник (24 януари)

Нова спорт
12:00 Купата на Азия (жени): Филипините - Австралия
16:00 Купата на Азия (жени): Виетнам - Япония

Ринг
18:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Гвинея - Гамбия
21:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Камерун - Коморски о-ви

БНТ 3
21:30 Европейско първенство по футзал: Финландия - Казахстан

Диема спорт 2
21:45 Чемпиъншип: "Блекбърн" - "Мидълзбро"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Алмерия" - "Ейбар"

 

Вторник (25 януари)

Ринг
18:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Сенегал - Кабо Верде
21:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Мароко - Малави

БНТ 3
18:30 Европейско първенство по футзал: Хърватия - Русия

Диема спорт 2
21:45 Чемпиъншип: "Куинс Парк Рейнджърс" - "Суонзи"

 

Сряда (26 януари)

Диема спорт
09:30 Контрола: "ЦСКА-София" - "Хартберг" (Австрия)  

Нова спорт
16:00 Купата на Азия (жени): Индия - Китай

Ринг
18:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Кот д`Ивоар - Египет
21:00 Купа на африканските нации, 1/8-финал: Мали - Екваториална Гвинея

Диема спорт 2
20:00 Лига 1: "Анже" - "Сент Етиен"

БНТ 3
21:30 Европейско първенство по футзал: Испания - Азербайджан

 

Четвъртък (27 януари)

Нова спорт
10:00 Купата на Азия (жени): Япония - Република Корея
16:00 Купата на Азия (жени): Австралия - Тайланд

Диема спорт 2
11:10 Квалификация за Мондиал 2022: Австралия - Виетнам
14:00 Квалификация за Мондиал 2022: Ливан - Република Корея
17:00 Квалификация за Мондиал 2022: ОАЕ - Сирия

Диема спорт
12:00 Квалификация за Мондиал 2022: Япония - Китай
16:30 Квалификация за Монзиал 2022: Иран - Ирак

Диема спорт 3
16:00 Контрола: "Лудогорец" - "Висла" (Плоцк)
19:15 Квалификация за Мондиал 2022: Саудитска Арабия - Оман

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

236
Футболна ТВ седмица (29 април - 5 май)

29.04.2022

341
Футболна седмица (1-7 април)

01.04.2022

311