Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (18-24 септември)

18 Септ. 2023

Понеделник (18 септември)

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Хебър" - "Пирин"
20:00 Първа лига: "Крумовград" - "Левски"

Диема спорт 3
18:00 Суперлига на Гърция: "Атромитос" - "Волос"
21:00 Шампионска лига на Азия: "Ал Хилал" - "Навбахор"

Нова спорт
19:00 Шампионска лига на Азия: "Ал Итихад" - АГМК

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Салернитана" - "Торино"

Ринг
21:45 Серия А: "Верона" – "Болоня"

Диема спорт 2
21:45 Премиър лийг: "Нотингам Форест" - "Бърнли"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Андора" - "Овиедо"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Гранада" - "Жирона"


Вторник (19 септември)

Нова спорт
13:00 Шампионска лига на Азия: "Йокохама Маринос" - "Инчеон Юнайтед"  
15:00 Шампионска лига на Азия: "Джохор" - "Кавазаки Фронтале"
21:00 Шампионска лига на Азия: "Персеполис" - "Ал Насър"

Макс спорт 2
17:00 Младежка Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Борусия" (Дортмунд)
22:00 Шампионска лига: "Манчестър Сити" - "Цървена Звезда"

Диема спорт
17:30 Втора лига: "Монтана" - "Янтра"

Макс спорт 3
19:45 Шампионска лига: "Милан" - "Нюкасъл"
22:00 Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Борусия" (Дортмунд)

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Йънг Бойс" - РБ (Лайпциг)
22:00 Шампионска лига: "Лацио" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Барселона" - "Антверп"

Диема спорт 2
22:00 Чемпиъншип: "Норич" - "Лестър"


Сряда (20 септември)

Нова спорт
13:00 Шампионска лига на Азия: "Джонбук" - "Китчи"
15:00 Шампионска лига на Азия: "Ухан Три Таунс" - "Урава Ред Дайъмъндс"

Макс спорт 3
17:30 Лига на конференцията: "Лил" - "Олимпия" (Любляна)

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) – "Унион" (Берлин)
22:00 Шампионска лига: "Байерн" – "Манчестър Юнайтед"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Галатасарай" – "Копенхаген"
22:00 Шампионска лига: "Арсенал" – ПСВ "Айндховен"


Четвъртък (21 септември)

Нова спорт
15:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Шан Юнайтед" - "Макартър"
17:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Равшан" - "Мерв"

Макс спорт 1
18:00 Саудитска лига: "Дамак" - "Ал-Хилал"

Макс спорт 3
19:45 Лига на конференцията: "Лудогорец" - "Спартак" (Търнава)
22:00 Лига Европа: "Аякс" - "Олимпик" (Марсилия)

Макс спорт 4
19:45 Лига Европа: "Шериф" - "Рома"
22:00 Лига Европа: "Брайтън & Хоув Албиън" - АЕК (Атина)

bTV Action
19:45 Лига Европа: ЛАСК – "Ливърпул"
22:00 Лига Европа: "Рейнджърс" – "Бетис"

Ринг
19:45 Лига на конференцията: "Легия" – "Астън Вила"
22:00 Лига Европа: "Уест Хем" – "Бачка Топола"


Петък (22 септември)

Диема спорт
15:00 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Берое"
17:30 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Черно море"
20:00 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "ЦСКА-София"

Макс спорт 1
15:00 Плажен футбол:
16:30 Плажен футбол:
17:45 Плажен футбол:
19:00 Плажен футбол:
21:00 Саудитска лига: "Ал-Насър" - "Ал Ахли"

Ринг
19:30 Серия А: "Салернитана" – "Фрозиноне"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Магдебург" - "Падерборн"
22:00 Чемпиъншип: "Бирмингам" - "Куинс Парк Рейнджърс"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига:    "Оснабрюк" - "Хамбургер"
21:30 Бундеслига: "Щутгарт" - "Дармщат"

Диема спорт 2
22:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Ница"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Алавес" - "Атлетик" (Билбао)


Събота (23 септември)

Диема спорт 2
14:00 Втора Бундеслига: "Айнтрахт" (Брауншвайг) - "Нюрнберг"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Нотингам Форест"
19:30 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Евертън"
22:00 Премиър лийг: "Бърнли" - "Манчестър Юнайтед"

Диема спорт 3
14:00 Втора Бундеслига: "Гройтер Фюрт" - "Карлсруе"
16:30 Бундеслига: "Байерн" - "Бохум"
19:30 Бундеслига: "Вердер" - "Кьолн"
22:00 Франция, Лига 1: "Брест" - "Олимпик" (Лион)

Нова спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Веен" (Вийсбаден) - "Елверсберг"
16:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Волфсбург"
21:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Шалке 04"

Ринг
14:30 Премиършип: "Ливингстън" – "Селтик"
22:30 Примейра лига: "Порто" – "Жил Висенте"

Диема спорт
15:00 Първа лига: "Арда" - "Хебър"
17:30 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Славия"
20:00 Първа лига: "Левски" - "Етър"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Жирона" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Осасуна" - "Севиля"
19:30 Ла Лига: "Барселона" - "Селта"
22:00 Ла Лига: "Алмерия" - "Валенсия"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Милан" - "Верона"
19:00 Серия А: "Сасуоло" - "Ювентус"
21:45 Серия А: "Лацио" - "Монца"

Макс спорт 1
16:30 Плажен футбол:
17:45 Плажен футбол:
19:00 Плажен футбол:


Неделя (24 септември)

Ринг
13:30 Серия А: "Емполи" – "Интер"
16:00 Серия А: "Удинезе" – "Фиорентина"
20:00 Примейра лига: "Портимонензе" – "Бенфика"
21:45 Серия А: "Торино" – "Рома"

Диема спорт 3
14:00 Франция, Лига 1: "Метц" - "Страсбург"
16:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Уест Хем"
18:30 Бундеслига: "Айнтрахт" - "Фрайбург"
21:45 Франция, Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Олимпик" (Марсилия)

Нова спорт
14:00 Чемпиъншип: "Стоук Сити" - "Хъл Сити"
16:00 Премиър лийг: "Челси" - "Астън Вила"
18:05 Франция, Лига 1: "Монпелие" - "Рен"
20:30 Суперлига на Гърция: ПАС (Янина) - ПАОК

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Хетафе"
17:15 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Виляреал"
19:30 Ла Лига: "Бетис" - "Кадис"
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Реал" (Мадрид)

Диема спорт
15:15 Втора лига: "Спартак 1918" (Вн) - "Септмеври" (Сф)
18:00 Първа лига: "Пирин" - "Крумовград"
20:30 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Лудогорец"

Макс спорт 3
15:30 Ередивизи: "Аякс" - "Фейенорд"
19:00 Серия А: "Болоня" - "Наполи"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Тотнъм"
18:30 Премиър лийг: "Шефилд Юнайтед" - "Нюкасъл"

Макс спорт 1
16:30 Плажен футбол:
17:45 Плажен футбол:
19:00 Плажен футбол:

Ключови думи:

футболна ТВ седмица