Quantcast
Футболна ТВ седмица (18-24 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (18-24 септември)

248

Петък (18 септември)

Диема спорт
18:45 Ефбет лига: "Царско село" - "Ботев" (Вр)
21:00 Ефбет лига: "Монтана" - "Ботев" (Пд)

Евроспорт 2
21:30 Бундеслига: "Байерн" - "Шалке 04"

Нова спорт
21:45 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Куинс Парк Рейнджърс"

Ринг
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Ним"

Макс спорт 4/Sport+
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Осасуна"


Събота (19 септември)

Диема спорт
16:15 Втора лига: "Локомотив" (Сф) - "Литекс"
18:45 Ефбет лига: "Берое" - "Черно море"
21:00 Ефбет лига: "Левски" - "ЦСКА 1948"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Уест Бромич Албиън"
17:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Фулъм"
19:30 Премиър лийг: "Манчестър Юн" - "Кристъл Палас"
22:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Уест Хем"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Нотингам Форест" - "Кардиф"
17:00 Чемпиъншип: "Суонзи" - "Бирмингам"

Евроспорт 2
19:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Борусия" (Мьонхенгладбах)

Ринг
22:00 Лига 1: "Рен" - "Монако"
 
Макс спорт 2
21:00 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Емен"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Фиорентина" - "Торино"
21:45 Серия А: "Верона" - "Рома"

Макс спорт 4
05:00 МЛС: "Сиатъл Саундърс" - ФК "Лос Анджелис"

Макс спорт 4/Sport+
17:00 Ла Лига: "Виляреал" - "Ейбар"
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Валенсия" 


Неделя (20 септември)

Диема спорт
17:45 Ефбет лига: "Етър" - "Локомотив" (Пд)
20:30 Ефбет лига: "ЦСКА-София" - "Лудогорец"

Диема спорт 2
14:00 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Тотнъм"
16:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Брайтън & Хоув Албиън"
18:30 Премиър лийг: "Челси" - "Ливърпул"
21:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Бърнли"

Ринг
14:00 Лига 1: "Ница" - "Пари Сен Жермен"
18:00 Лига 1: "Нант" - "Сент Етиен"
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Лил"

Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Майнц 05"
19:30 Бундеслига: "Волфсбург" - "Байер"

Макс спорт 2
17:45 Ередивизи: "Аякс" - РКС "Валвайк"

Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Парма" - "Наполи"
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Кротоне"
19:00 Серия А: "Сасуоло" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Сампдория"

Макс спорт 4
02:00 МЛС: "Атланта Юнайтед" - "Интер Маями"

Макс спорт 4/Sport+
17:00 Ла Лига: "Уеска" - "Кадис"
19:30 Ла Лига: "Гранада" - "Алавес"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Реал" (Мадрид)


Понеделник (21 септември)

Диема спорт
17:45 Втора лига: "Локомотив" (ГО) - "Пирин"
20:30 Ефбет лига: "Арда" - "Славия"

Диема спорт 2
20:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Шефилд Юн"
22:15 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Манчестър С"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Милан" - "Болоня"

Макс спорт 4/Sport+
22:00 Ла Лига: "Бетис" - "Валядолид"


Вторник (22 септември)

Диема спорт 2
20:00 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Лейтън Ориент" - "Тотнъм"
22:15 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Лутън" - "Манчестър Юнайтед"

Нова спорт
22:00 Купа на лигата на Англия: III кръг

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Краснодар" - ПАОК

Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Славия" (Прага) - "Мидтиланд"


Сряда (23 септември)

bTV Action
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Гент" - "Динамо" (Киев)

Ринг
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Олимпиакос" - "Омония"

Диема спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Челси" - "Барнзли"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Лестър" - "Арсенал"

Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Флитууд Таун" - "Евертън"

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Барселона" (Екв) - "Фламенго" (Браз)
03:30 Копа Либертадорес: "Депортиво Бинасионал" (Перу) - "Ривър Плейт" (Арж)


Четвъртък (24 септември)

bTV Action
22:00 Суперкупа на Европа: "Байерн" - "Севиля"

Диема спорт
20:00 Лига Европа, III квалификационен кръг: "ЦСКА-София" - Б36 (Фарьорски о-ви)

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Линкълн" - "Ливърпул"

Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Манчестър Сити" - "Борнемут"

Макс спорт 3
02:00 МЛС: "Кълъмбъс Крю" - "Минесота Юнайтед"

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Атлетико Паранаенсе" (Браз) - "Коло Коло" (Чили)
03:30 Копа Либертадорес: "Интернасионал" (Браз) - "Гремио" (Браз)
 

Ключови думи:

футболна тв седмица
Все още няма коментари

Още

Футболна тв седмица (16 - 22 октомври)

16.10.2020

334
Футболна тв седмица (2-8 октомври)

02.10.2020

208
Спортна тв седмица

03.07.2020

151

Влез или се регистрирай за да коментираш