Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (17-23 април)

17 Апр. 2023

Понеделник (17 април)

Диема спорт
14:45 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Спартак 1918" (Вн)
17:30 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Левски"
20:15 Първа лига: "Черно море" - "Локомотив" (Пд)

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Фиорентина" - "Аталанта"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Ливърпул"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Леванте" - "Мирандес"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Майорка"


Вторник (18 април)

Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, 1/4-финал-реванш: "Челси" - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 4
22:00 Шампионска лига, 1/4-финал-реванш: "Наполи" - "Милан"

Нова спорт
22:00 Чемпиъншип: "Милуол" - "Бирмингам"


Сряда (19 април)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Флуминензе" - "Дъ Стронгест"
03:00 Копа Либертадорес: "Атлетико Паранаензе" - "Атлетико Минейро"

bTV Action
22:00 Шампионска лига, 1/4-финал-реванш: "Байерн" - "Манчестър Сити"

Ринг
22:00 Шампионска лига, 1/4-финал-реванш: "Интер" - "Бенфика"

Нова спорт
22:00 Чемпиъншип: "Мидълзбро" - "Хъл Сити"


Четвъртък (20 април)

Макс спорт 4
01:00 Копа Судамерикана: "Сан Лоренцо" - "Форталеза"
03:30 Копа Либертадорес: "Коринтианс" - "Архентинос Хуниорс"
22:00 Лига на конференцията, 1/4-финал-реванш: "Уест Хем" - "Гент"

bTV Action
19:45 Лига на конференцията, 1/4-финал-реванш: "Фиорентина" - "Лех" (Познан)
22:00 Лига Европа, 1/4-финал-реванш: "Севиля" - "Манчестър Юн"

Макс спорт 3
19:45 Лига на конференцията, 1/4-финал-реванш: АЗ "Алкмаар" - "Андерлехт"
22:00 Лига Европа, 1/4-финал-реванш: "Спортинг" (Лисабон) - "Ювентус"

Ринг
22:00 Лига Европа, 1/4-финал-реванш: "Рома" - "Фейенорд"


Петък (21 април)

Макс спорт 4
01:00 Копа Судамерикана: "Сан Лоренцо" - "Форталеза"
03:00 Копа Либертадорес: "Палмейрас" - "Серо Портеньо"
14:00 Младежка Шампионска лига, 1/2-финал: "Спортинг" (Лисабон) - АЗ "Алкмаар"
22:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Кадис"

Диема спорт
16:15 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Черно море"
18:45 Първа лига: "Лудогорец" - "Локомотив 1929" (Сф)
22:00 Франция, Лига 1: "Анже" - "Пари Сен Жермен"

Макс спорт 3
19:00 Младежка Шампионска лига, 1/2-финал: "Хайдук" (Сплит) - "Милан"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Санкт Паули"
21:30 Бундеслига: "Аугсбург" - "Щутгарт"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Дармщат" - "Карлсруе"
21:30 Серия Б: "Реджина" - "Бреша"

Ринг
21:45 Серия А: "Верона" - "Болоня"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Саутхемптън"


Събота (22 април)

Диема спорт 2
14:00 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Фортуна"
16:30 Бундеслига: "Майнц 05" - "Байерн"
18:45 ФА Къп, 1/2-финал: "Манчестър Сити" - "Шефилд Юнайтед"

Нова спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Арминия" - "Хановер"
17:00 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Астън Вила"

Диема спорт
14:15 Втора лига: "Созопол" - "Крумовград"
16:45 Първа лига: "Хебър" - "Арда"
19:30 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Локомотив" (Пд)
22:00 Франция, Лига 1: "Ланс" - "Монако"

Диема спорт 3
14:30 Премиър лийг: "Фулъм" - "Лийдс"
17:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Нотингам Форест"
19:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Айнтрахт" (Франкфурт)
21:30 Втора Бундеслига: "Айнтрахт" (Брауншвайг) - "Магдебург"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Бетис"
17:15 Ла Лига: "Алмерия" - "Атлетик" (Билбао)
19:30 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Райо Валекано"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Селта"

b1b.box
15:30 Първенство за жени: "Локомотив" (СЗ) - "Спортика"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Лацио" - "Торино"
21:45 Серия А: "Сампдория" - "Специя"

Ринг
22:30 Примейра лига: "Пасош Ферейра" - "Порто"


Неделя (23 април)

Ринг
13:30 Серия А: "Емполи" - "Интер"
16:00 Серия А: "Монца" - "Фиорентина"
18:30 Премиършип: "Абърдийн" - "Рейнджърс"
20:00 Примейра лига: "Бенфика" - "Ещорил"

Диема спорт 2
14:00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Съндърланд"
16:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Тотнъм"
18:30 ФА Къп, 1/2-финали: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Манчестър Юнайтед"
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Олимпик" (Марсилия)

Нова спорт
14:00 Франция, Лига 1: "Реймс" - "Страсбург"
16:00 Премиър лийг: "Борнемут" - "Уест Хем"
18:05 Франция, Лига 1: "Монпелие" - "Рен"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Хайденхайм" - "Холщайн" (Кийл)
16:30 Бундеслига: "Фрайбург" - "Шалке 04"
18:30 Бундеслига: "Байер" - РБ (Лайпциг)
20:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Унион" (Берлин)

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Елче" - "Валенсия"
17:15 Ла Лига: "Барселона" - "Атлетико" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Майорка" - "Хетафе"
22:00 Ла Лига: "Севиля" - "Виляреал"

Диема спорт
15:15 Втора лига: "Спартак" (Пл) - "Спортист" (Своге)
17:45 Първа лига: "Пирин" - "ЦСКА-София"
20:00 Първа лига: "Левски" - "Берое"

Макс спорт 3
15:30 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Аякс"
19:00 Серия А: "Милан" - "Лече"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Наполи"

Макс спорт 2
17:45 Ередивизи: "Фейенорд" - "Утрехт"

Ключови думи:

футболна ТВ седмица

АНКЕТА "СЕГА"

За кого ще гласувате на парламентарните избори на 9 юни?