Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (11-17 септември)

11 Септ. 2023

Понеделник (11 септември)

Диема спорт 3
19:00 Квалификация за Евро 2024: Армения - Хърватия
21:45 Квалификация за Евро 2024: Португалия - Люксембург

Диема спорт
21:45 Квалификация за Евро 2024: Исландия - Босна и Херцеговина

Диема спорт 2
21:45 Квалификация за Евро 2024: Латвия - Уелс

Нова спорт
21:45 Квалификация за Евро 2024: Словакия - Лихтенщайн


Вторник (12 септември)

Диема спорт
19:00 Квалификация за Евро 2025 (до 21 г.): България - Израел
22:00 Контрола: Германия - Франция

Нова спорт
21:45 Квалификация за Евро 2024: Испания - Кипър

Диема спорт 2
21:45 Контрола: Шотландия - Англия

Диема спорт 3
21:45 Квалификация за Евро 2024: Италия - Украйна


Четвъртък (14 септември)

Диема спорт
20:30 Първа лига, отложен мач: "Левски" - "Пирин"


Петък (15 септември)

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Арда" - "Ботев" (Вр)
20:00 Първа лига: "Черно море" - "Берое"

Ринг
21:15 Примейра лига: "Ещрела" (Амадора) – "Порто"

Диема спорт 3
21:30 Бундеслига: "Байерн" - "Байер"

Диема спорт 2
22:00 Франция, Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Ница"

Нова спорт
22:00 Чемпиъншип: "Саутхемптън" - "Лестър"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Алавес"


Събота (16 септември)

Нова спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Карлсруе" - "Кайзерслаутерн"
17:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Манчестър Сити"
21:45 Чемпиъншип: "Кардиф" - "Суонзи"

Диема спорт 3
14:00 Втора Бундеслига: "Елверсберг" - "Хамбургер"
16:30 Бундеслига: "Фрайбург" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Бундеслига: "Бохум" - "Айнтрахт" (Франкфурт)
21:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Магдебург"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Ливърпул"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Юн" - "Брайтън & Хоув Албиън"
19:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Брентфорд"
22:00 Франция, Лига 1: "Ланс" - "Метц"

Ринг
14:30 Премиършип: "Сейнт Джонстън" - "Рейнджърс"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Кадис"
17:15 Ла Лига: "Валенсия" - "Атлетико" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Селта" - "Майорка"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Бетис"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Ювентус" - "Лацио"
19:00 Серия А: "Интер" - "Милан"
21:45 Серия А: "Дженоа" - "Наполи"

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Славия" - "Локомотив 1929" (Сф)
20:00 Първа лига: "Лудогорец" - "Ботев" (Пд)


Неделя (17 септември)

Ринг
13:30 Серия А: "Каляри" – "Удинезе"
16:00 Серия А: "Фрозиноне" – "Сасуоло"
19:00 Серия А: "Фиорентина" – "Аталанта"
21:00 Примейра лига: "Витория" (Гимараеш) – "Портимонензе" (второ полувреме)
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) – "Морейрензе"

Нова спорт
14:00 Чемпиъншип: "Милуол" - "Лийдс"

Диема спорт 2
14:00 Франция, Лига 1: "Лориен" - "Монако"
16:00 Премиър лийг: "Борнемут" - "Челси"
18:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Арсенал"
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Льо Авър"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундесрига: "Херта" - "Айнтрахт" (Брауншвайг)
16:30 Бундеслига: "Хайденхайм" - "Вердер"
18:30 Бундеслига: "Дармщат" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
20:30 Суперлига на Гърция: ПАОК - "Арис"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Осасуна"
17:15 Ла Лига: "Виляреал" - "Алмерия"
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Лас Палмас"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Реал Сосиедад"

Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: "Твенте" - "Аякс"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Монца" - "Лече"
21:45 Серия А: "Рома" - "Емполи"

Диема спорт
17:45 Първа лига: "Етър" - "Локомотив" (Пд)
20:15 Първа лига: "ЦСКА-София" - "ЦСКА 1948"

 

Ключови думи:

футболна ТВ седмица