Медия без
политическа реклама

Футболна ТВ седмица (14-20 август)

14 Авг. 2023

Понеделник (14 август)

Макс спорт 2
18:00 Саудитска лига: "Ал-Раид" - "Ал-Итихад"
21:00 Саудитска лига: "Ал-Етифак" - "Ал-Насър"

Диема спорт
19:00 Първа лига: "Етър" - "Берое"
21:15 Първа лига: "Крумовград" - "ЦСКА 1948"

Диема спорт 2
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Хомбург" - "Дармщат"
22:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Уулвърхемптън"

Диема спорт 3
19:00 Купа на Германия, I кръг: "Любек" - "Хофенхайм"
21:45 Купа на Германия, I кръг: "Оснабрюк" - "Кьолн"

Нова спорт
19:00 Купа на Германия, I кръг:    "Ян" (Регенсбург) - "Магдебург"

Макс спорт 3
19:00 Купа на Италия, I кръг: "Сампдория" - "Зюдтирол"
22:00 Купа на Италия, I кръг: "Специя" - "Венеция"

Ринг
20:45 Примейра лига: "Морейрензе" - "Порто"
22:45 Примейра лига: "Боавища" - "Бенфика"

Макс спорт 4
22:30 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Гранада"


Вторник (15 август)

БНТ 3
11:00 Мондиал 2023 за жени, 1/2-финал: Испания - Швеция

Диема спорт
18:30 Втора лига: "Беласица" - "Марек"

Нова спорт
22:00 Англия, Лига 1: "Портсмут" - "Екзитър"


Сряда (16 август)

БНТ 3
13:00 Мондиал 2023 за жени, 1/2-финал: Австралия - Англия

bTV Action
22:00 Суперкупа на УЕФА: "Манчестър Сити" – "Севиля"


Четвъртък (17 август)

Диема спорт
20:00 Лига на конференцията, III кв. кръг-реванш: "Левски" - "Апоел" (Беер Шева)

Диема спорт 3
21:00 Лига Европа, III кв. кръг-реванш: "Лудогорец" - "Астана"


Петък (18 август)

Диема спорт
19:00 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Хебър"
21:15 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Арда"

Диема спорт 2
19:30 Втора Бундеслига: "Кайзерслаутерн" - "Елверсберг"
21:45 Премиър лийг: "Нотингам Форест" - "Шефилд Юнайтед"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Веен" (Вийсбаден) - "Карлсруе"
22:00 Франция, Лига 1: "Метц" - "Олимпик" (Марсилия)

Макс спорт 3
21:00 Саудитска лига: "Ал-Насър" - "Ал-Таавон"

Диема спорт 3
21:30 Бундеслига: "Вердер" - "Байерн"

Макс спорт 4
22:30 Ла Лига: "Валенсия" - "Лас Палмас"

Ринг
23:00 Примейра лига: "Каса Пия" - "Спортинг" (Лисабон)

 

Събота (19 август)

Диема спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Гройтер Фюрт" - "Санкт Паули"
16:30 Бундеслига: "Хофенхайм" - "Фрайбург"
19:00 Първа лига: "Берое" - "Славия"
21:15 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "ЦСКА-София"

Диема спорт 3
14:00 Втора Бундеслига: "Фортуна" - "Падерборн"
16:30 Бундеслига: "Байер"- РБ (Лайпциг)
19:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Кьолн"
22:00 Франция, Лига 1: "Тулуза" - "Пари Сен Жермен"

Нова спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Ханза" - "Хановер"
17:00 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Брайтън & Хоув Албиън"
21:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Херта"

Диема спорт 2
14:30 Чемпиъншип: "Плимут Аргайл" - "Саутхемптън"
17:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Борнемут"
19:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Манчестър Юнайтед"
22:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Нюкасъл"

Макс спорт 2
17:30 Ередивизи: "Екселсиор" - "Аякс"
19:45 Ередивизи: "Витес" - ПСВ "Айндховен"
21:45 Серия А: "Дженоа" - "Фиорентина"

Макс спорт 4
18:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Селта"
20:30 Ла Лига: "Алмерия" - "Реал" (Мадрид)
22:30 Ла Лига: "Осасуна" - "Атлетик" (Билбао)

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Фрозиноне" - "Наполи"
21:45 Серия А: "Интер" - "Монца"

Ринг
19:30 Серия А: "Емполи" - "Верона"


Неделя (20 август)

БНТ 3
13:00 Мондиал 2023 за жени, финал: Испания - Англия

Диема спорт 2
14:00 Франция, Лига 1: "Лил" - "Нант"
16:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Евертън"
18:30 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Челси"
21:45 Франция, Лига 1: "Ланс" - "Рен"

Нова спорт
14:00 Чемпиъншип: "Норич" - "Милуол"
16:00 Франция, Лига 1: "Лориен" - "Ница"
20:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Страсбург"

Диема спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Оснабрюк" - "Нюрнберг"
19:00 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Крумовград"
21:15 Първа лига: "Черно море" - "Лудогорец"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Айнтрахт" (Брауншвайг) - "Шалке 04"
16:30 Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Майнц 05"
18:30 Бундеслига: "Айнтрахт" (Франкфурт)  - "Дармщат"
21:30 Серия Б: "Венеция" - "Комо"

Макс спорт 4
15:30 Ередивизи: "Спарта" (Ротердам) - "Фейенорд"
20:30 Ла Лига: "Барселона" - "Кадис"
22:30 Ла Лига: "Бетис" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 2
19:30 Серия А: "Сасуоло" - "Аталанта"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Рома" - "Салернитана"
21:45 Серия А: "Удинезе" - "Ювентус"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Порто" - "Фарензе"
21:45 Серия А: "Лече" - "Лацио"

Последвайте ни и в google news бутон

Ключови думи:

футболна ТВ седмица

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?