facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

109

Събота
Диема спорт
12.00 Втора лига: "Локомотив" (Сф) - "ЦСКА 1948"
14.15 "Ботев" (Пд) - "Берое"
16.30 "Лудогорец" - "Черно море"
Диема спорт 2
14.30 "Евертън" - "Челси"
17.00 "Борнемут" - "Ливърпул"
19.30 "Манчестър Сити" - "Манчестър Юнайтед"
Нова спорт
14.30 Чемпиъншип: "Хъдърсфийлд" - "Лийдс"
17.00 Чемпиъншип: "Шефилд Уенздей" - "Брентфорд"
Евроспорт 2
16.30 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Байерн"
19.30 "Байер" - "Шалке 04"
РИНГ.БГ
18.30 "Монпелие" - "Пари Сен Жермен"
21.00 "Рен" - "Анже"
Макс спорт 3
16.00 "Аталанта" - "Верона"
19.00 "Удинезе" - "Наполи"
21.45 "Лацио" - "Ювентус"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Реал" (Мадрид) - "Еспаньол"
17.00 "Гранада" - "Алавес"
19.30 "Леванте" - "Валенсия"
22.00 "Барселона" - "Майорка"

Неделя
Нова спорт
12.00 "Ботев" (Вр) - "Славия"
Диема спорт
14.15 "Арда" - "ЦСКА-София"
16.30 "Левски" - "Витоша" (Бистрица)
Диема спорт 2
14.00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Суонзи"
16.00 "Астън Вила" - "Лестър"
18.30 "Брайтън & Хоув Албиън" - "Уулвърхемптън"
Евроспорт 2
16.30 "Унион" (Берлин) - "Кьолн"
19.00 "Вердер" - "Падерборн"
РИНГ.БГ
22.00 "Олимпик" (Марсилия) - "Бордо"
Макс спорт 2
13.15 "Витес" - "Фейенорд"
16.00 "Сасуоло" - "Каляри"
Макс спорт 3
13.30 "Лече" - "Дженоа"
16.00 "Торино" - "Фиорентина"
19.00 "Сампдория" - "Парма"
21.45 "Болоня" - "Милан"
Макс спорт 4
13.00 "Ейбар" - "Хетафе"
Макс спорт 4 и Sport+
15.00 "Бетис" - "Атлетик" (Билбао)
17.00 "Валядолид" - "Реал Сосиедад"
19.30 "Леганес" - "Селта"
22.00 "Осасуна" - "Севиля"

Понеделник
Диема спорт
17.00 "Дунав" - "Локомотив" (Пд)
Диема спорт 2
22.00 "Уест Хем" - "Арсенал"

Вторник
Нова спорт
21.45 ФА Къп, II кръг: Преиграване
Макс спорт 2
19.55 Шампионска лига: "Наполи" - "Генк"
22.00 Шампионска лига: "Аякс" - "Валенсия"
Макс спорт 3
19.55 Шампионска лига: "Ред Бул Залцбург" - "Ливърпул"
22.00 Шампионска лига: "Интер" - "Барселона"

Сряда
bTV Action
19.55 Шампионска лига: "Динамо" (Загреб) - "Манчестър Сити"
22.00 Шампионска лига: "Байерн" - "Тотнъм"
РИНГ.БГ
19.55 Шампионска лига: "Шахтьор" (Донецк) - Аталанта
22.00 Шампионска лига: "Байер" - "Ювентус"
БНТ 3
19.30 Световно клубно първенство: "Ал Сад" (Катар) - "Иенген" (Нова Каледония)
Диема спорт 2
21.45 ФА Къп, II кръг: Преиграване

Четвъртък
БНТ 1
22.00 Лига Европа: "Лудогорец" - "Ференцварош"
БНТ 3
19.55 Лига Европа: "Хетафе" - "Краснодар"
22.00 Лига Европа: "Манчестър Юнайтед" - АЗ "Алкмаар"
bTV Action
19.55 Лига Европа: "Стандард" (Лиеж) - "Арсенал"
22.00 Лига Европа: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Истанбул Башакшехир"
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: ФК "Копенхаген" - "Малмьо"
22.00 Лига Европа: "Порто" - "Фейенорд"

Петък
Диема спорт
17.00 "Етър" - "Ботев" (Вр)
Нова спорт
21.45 "Чарлтън" - "Хъл Сити"
Евроспорт 2
21.30 "Хофенхайм" - "Аугсбург"
Макс спорт 4
22.00 "Алавес" - "Леганес"

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за вторник

21.01.2020

193
Хороскоп за понеделник

20.01.2020

1568
Седмичен хороскоп

18.01.2020

2464

Влез или се регистрирай за да коментираш

×