facebook
twitter

Вие сте тук

1 пост / 0 нови
Вестник СЕГА
Футболна седмица

Събота
Диема спорт
17.30 "Ботев" (Пд) - "ЦСКА-София"
20.00 "Лудогорец" - "Етър"
Диема спорт 2
14.30 "Ливърпул" - "Нюкасъл"
17.00 "Манчестър Юнайтед" - "Лестър"
19.30 "Норич" - "Манчестър Сити"   
Нова спорт
14.30 Чемпиъншип: "Фулъм" - "Уест Бромич Албиън"
17.00 Чемпиъншип: "Хъл Сити" - "Уигън" 
Евроспорт 2
16.30 "Борусия" (Дортмунд) - "Байер"
19.30 "РБ Лайпциг" - "Байерн"
РИНГ.БГ
18.30 "Пари Сен Жермен" - "Страсбург"
21.00 "Монпелие" - "Ница"
Макс спорт 1
19.30 "Аякс" - "Хееренвеен"
21.45 ПСВ "Айндховен" - "Витес"
Макс спорт 3
16.00 "Фиорентина" - "Ювентус"
19.00 "Наполи" - "Сампдория"
21.45 "Интер" - "Удинезе"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Реал" (Мадрид) - "Леванте"
17.00 "Леганес" - "Виляреал"
19.30 "Реал Сосиедад" - "Атлетико" (Мадрид)
22.00 "Барселона" - "Валенсия"

Неделя
Диема спорт
17.45 "Дунав" - "Славия"
20.15 "Левски" - "Черно море"
Диема спорт 2
16.00 "Борнемут" - "Евертън"
18.30 "Уотфорд" - "Арсенал"
Нова спорт
14.00 Чемпиъншип: "Хъдърсфилд" - "Шефилд Уенздей"
РИНГ.БГ
16.00 "Нант" - "Реймс"
18.00 "Сент Етиен" - "Тулуза"
22.00 "Монако" - "Олимпик" (Марсилия)
Евроспорт 2
16.30 "Хофенхайм" - "Фрайбург"
19.00 "Падерборн" - "Шалке 04"
Макс спорт 2
15.30 "Фейенорд" - АДО "Ден Хааг"
22.30 Мейджър лийг сокър: "Портланд Тимбърс" - "Ди Си Юнайтед"
Макс спорт 3
13.30 "Дженоа" - "Аталанта"
16.00 СПАЛ - "Лацио"
19.00 "Рома" - "Сасуоло"
21.45 "Верона" - "Милан"
Макс спорт 4
02.30 Мейджър лийг сокър: "Филаделфия Юниън" - ФК "Лос Анджелис"
13.00 "Ейбар" - "Еспаньол"
17.00 "Селта" - "Гранада" 
Макс спорт 4 и Sport+
15.00 "Алавес" - "Севиля"
19.30 "Валядолид" - "Осасуна"
22.00 "Бетис" - "Хетафе"

Понеделник 
Диема спорт
17.00 "Септември" (Сф) - "Хебър"
20.00 "Берое" - "Витоша" (Бистрица)
Диема спорт 2
22.00 "Астън Вила" - "Уест Хем"
Макс спорт 3
21.45 "Торино" - "Лече"

Вторник
Макс спорт 2
19.55 Шампионска лига: "Олимпик" (Лион) - "Зенит"
22.00 Шампионска лига: "Борусия" (Дортмунд) - "Барселона"
Макс спорт 3
19.55 Шампионска лига: "Интер" - "Славия" (Прага)
22.00 Шампионска лига: "Наполи" - "Ливърпул"

Сряда
bTV Action
19.55 Шампионска лига: "Олимпиакос" - "Тотнъм"
22.00 Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Реал" (Мадрид)
РИНГ.БГ
19.55 Шампионска лига: "Брюж" - "Галатасарай"
22.00 Шампионска лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Ювентус"

Четвъртък
БНТ1
22.00 Лига Европа: "Лудогорец" - ЦСКА (Москва)
БНТ 3
19.55 Лига Европа: "Айнтрахт" - "Арсенал"
22.00 Лига Европа: "Еспаньол" - "Ференцварош"
bTV Action
19.55 Лига Европа: "Карабах" - "Севиля"
22.00 Лига Европа: "Манчестър Юнайтед" - "Астана"
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: "Клуж" - "Лацио"
22.00 Лига Европа: "Рома" - "Истанбул Башакшехир"

Петък
Диема спорт
17.30 "Черно море" - "Ботев" (Пд)
20.00 "ЦСКА-София" - "Царско село"
Диема спорт 2
22.00 "Саутхемптън" - "Борнемут"
РИНГ.БГ
21.45 "Страсбург" - "Нант"
Евроспорт 2
21.30 "Шалке 04" - "Майнц 05"
Макс спорт 3
21.45 "Каляри" - "Дженоа"
Макс спорт 4 и Sport+
22.00 "Осасуна" - "Бетис"

Към статията във в. СЕГА
×