facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

225

Събота
Диема спорт
17.30 "Ботев" (Пд) - "Лудогорец"
20.00 "Левски" - "Арда"
Диема спорт 2
14.30 "Евертън" - "Уест Хем"
17.00 "Челси" - "Нюкасъл"
19.30 "Кристъл Палас" - "Манчестър Сити" 
Нова спорт
14.30 Чемпиъншип: "Блекбърн" - "Хъдърсфийлд"
17.00 Чемпиъншип: "Барнзли" - "Суонзи" 
Евроспорт 2
16.30 "Вердер" - "Херта"
19.30 "Борусия" (Дортмунд) - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
РИНГ.БГ
18.30 "Олимпик" (Лион) - "Дижон"
21.00 "Тулуза" - "Лил"
Макс спорт 1
21.45 "Утрехт" - ПСВ "Айндховен"
Макс спорт 2
19.30 "Валвийк" - "Аякс"
Макс спорт 3
16.00 "Лацио" - "Аталанта"
19.00 "Наполи" - "Верона"
21.45 "Ювентус" - "Болоня"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Ейбар" - "Барселона"
17.00 "Атлетико" (Мадрид) - "Валенсия"
19.30 "Хетафе" - "Леганес"
22.00 "Майорка" - "Реал" (Мадрид)


Неделя
Диема спорт
15.00 "Септември" (Сф) - "Локомотив" (Сф)
17.45 "Локомотив" (Пд) - "ЦСКА-София"
Диема спорт 2
16.00 Чемпиъншип: "Уигън" - "Нотингам Форест"
18.30 "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"
Нова спорт
14.00 Лига 1: "Акрингтън Стенли" - "Ипсуич"
Евроспорт 2
16.30 "Кьолн" - "Падерборн"
19.00 "Хофенхайм" - "Шалке 04"
РИНГ.БГ
18.00 "Монако" - "Рен"
22.00 "Олимпик" (Марсилия) - "Страсбург" 
Макс спорт 3
13.30 "Сасуоло" - "Интер"
16.00 "Сампдория" - "Рома"
19.00 "Парма" - "Дженоа"
21.45 "Милан" - "Лече"
Макс спорт 4
01.00 Мейджър Лийг Сокър, плейофи: "Торонто" - "Ди Си Юнайтед"
05.00 Мейджър Лийг Сокър, плейофи: "Реал Солт Лейк" - "Портланд Тимбърс"
13.00 "Алавес" - "Селта"
Макс спорт 4 и Sport+
15.00 "Реал Сосиедад" - "Бетис"
17.00 "Еспаньол" - "Виляреал"
19.30 "Атлетик" (Билбао) - "Валядолид"
22.00 "Севиля" - "Леванте"

Понеделник
Нова спорт
17.30 "Царско село" - "Ботев" (Вр)
Диема спорт
20.00 "Берое" - "Славия"
Диема спорт 2
22.00 "Шефилд Юнайтед" - "Арсенал"
Макс спорт 3
21.45 "Бреша" - "Фиорентина"
Макс спорт 4
03.30 Мейджър Лийг Сокър: "Минесота Юнайтед" - "Лос Анджелис Галакси"


Вторник
Макс спорт 2
19.55 Шампионска лига: "Шахтьор" (Донецк) - "Динамо" (Загреб)
22.00 Шампионска лига: "Мачестър Сити" - "Аталанта"
Макс спорт 3
19.55 Шампионска лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Байер"
22.00 Шампионска лига: "Галатасарай" - "Реал" (Мадрид)

Сряда
bTV Action
19.55 Шампионска лига: "Аякс" - "Челси"
22.00 Шампионска лига: "Славия" (Прага) - "Барселона"
РИНГ.БГ
19.55 Шампионска лига: "РБ Лайпциг" - "Зенит"
22.00 Шампионска лига: "Генк" - "Ливърпул"

Четвъртък
БНТ 1
19.55 Лига Европа: "Лудогорец" - "Еспаньол"
БНТ 3
19.55 Лига Европа: "Партизан" - "Манчестър Юнайтед"
22.00 Лига Европа: "Хетафе" - "Базел"
bTV Action
19.55 Лига Европа: "Рома" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
22.00 Лига Европа: "Селтик" - "Лацио"
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: "Порто" - "Рейнджърс"
22.00 Лига Европа: "Арсенал" - "Витория" (Гимараеш)

Петък
Диема спорт 2
22.00 "Саутхемптън" - "Лестър"
Евроспорт 2
21.30 "Майнц 05" - "Кьолн"
РИНГ.БГ
21.45 "Нант" - "Монако"
Макс спорт 3
21.45 "Верона" - "Сасуоло"
Макс спорт 4 и Sport+
22.00 "Виляреал" - "Алавес"
 

Все още няма коментари

Още

СЕДМИЧЕН ХОРОСКОП

23.11.2019

222
Футболна седмица

23.11.2019

10
Хороскоп за петък

22.11.2019

1354

Влез или се регистрирай за да коментираш

×