facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

162

Събота
Диема спорт
17.30 "Ботев" (Враца) - "Дунав"
20.00 "Славия" - "Левски"
Диема спорт 2
14.30 "Лестър" - "Тотнъм"
17.00 "Манчестър Сити" - "Уотфорд"
19.30 "Нюкасъл" - "Брайтън&Хоув Албиън" 
Евроспорт 2
16.30 "Байерн" - "Кьолн"
19.30 "Вердер" - "РБ Лайпциг"
РИНГ.БГ
18.30 "Олимпик" (Марсилия) - "Монпелие"
21.00 "Реймс" - "Монако"  
Макс спорт 2
22.30 Мейджър лийг сокър: "Атланта Юнайтед" - "Сан Хосе Ърткуейкс"
Макс спорт 3
16.00 "Удинезе" - "Бреша"
19.00 "Ювентус" - "Верона"
21.45 "Милан" - "Интер"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Виляреал" - "Валядолид"
17.00 "Леванте" - "Ейбар"
19.30 "Атлетико" (Мадрид) - "Селта"
22.00 "Гранада" - "Барселона"

Неделя
Диема спорт
17.45 "Локомотив" (Пд) - "Берое"
20.15 "Лудогорец" - "Арда"
Диема спорт 2
14.00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Хъдърсфилд"
16.00 "Уест Хем" - "Манчестър Юнайтед"
18.30 "Челси" - "Ливърпул" 
РИНГ.БГ
16.00 "Рен" - "Лил"
22.00 "Олимпик" (Лион) - "Пари Сен Жермен"
Евроспорт 2
16.30 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Фортуна"
19.00 "Айнтрахт" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 2
17.45 ПСВ "Айндховен" - "Аякс"
Макс спорт 3
13.30 "Сасуоло" - СПАЛ
16.00 "Болоня" - "Рома" 
19.00 "Аталанта" - "Фиорентина"
21.45 "Лацио" - "Парма"
Макс спорт 4
05.30 Мейджър лийг сокър: "Лос Анджелис Галакси" - "Монреал Импакт"
13.00 "Хетафе" - "Майорка"
15.00 "Еспаньол" - "Реал Сосиедад"
Макс спорт 4 и Sport+
17.00 "Валенсия" - "Леганес"
19.30 "Атлетик" (Билбао) - "Алавес"
22.00 "Севиля" - "Реал" (Мадрид)


Понеделник 
Нова спорт
17.30 "Етър" - "Витоша" (Бистрица)
Диема спорт
20.00 "ЦСКА 1948" - "Септември" (Сф)
Евроспорт 2
21.30 "Волфсбург" - "Хофенхайм"
Макс спорт 4
01.30 Мейджър лийг сокър: "Ню Йорк Ред Булс" - "Филаделфия Юниън"

Вторник
Диема спорт
18.30 Купа на България, 1/16-финал: "Локомотив" (ГО) - "ЦСКА-София"
21.45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Колчестър" – "Тотнъм"
Диема спорт 2
21.45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Арсенал" – "Нотингам Форест"
Нова спорт
21.45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Престън Норт Енд" – "Манчестър Сити" 
РИНГ.БГ
20.00 "Дижон" - "Олимпик" (Марсилия)
22.00 "Монако" - "Ница" 
Макс спорт 2
21.00 "Бетис" - "Леванте"
Макс спорт 3
20.00 "Верона" - "Удинезе"
22.00 "Бреша" - "Ювентус"
Макс спорт 4 и Sport+
20.00 "Валядолид" - "Гранада" 
22.00 "Барселона" - "Виляреал"

Сряда
Диема спорт
16.00 Купа на България, 1/16-финал: "Спартак" (Вн) - "Левски"
19.00 Купа на България, 1/16-финал: "Нефтохимик 1962" - "Лудогорец"
22.00 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Манчестър Юнайтед" – "Рочдейл"
Диема спорт 2
21.45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Милтън Кийнс Донс" – "Ливърпул"
Нова спорт
21.45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Челси" – "Гримзби"
РИНГ.БГ
20.00 "Брест" - "Олимпик" (Лион)
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Реймс"
Макс спорт 1
19.30 ПСВ "Айндховен" - "Грьонинген"
21.45 "Аякс" - "Фортуна" (Ситард)
Макс спорт 2
20.00 "Леганес" - "Атлетик" (Билбао)
22.00 "Наполи" - "Каляри"
Макс спорт 3
20.00 "Рома" - "Аталанта"
22.00 "Интер" - "Лацио"
Макс спорт 4 и Sport+
20.00 "Майорка" - "Атлетико" (Мадрид)
22.00 "Реал" (Мадрид) - "Осасуна"
 

Четвъртък
Диема спорт
16.00 Купа на България, 1/16-финал: "Балкан" (Ботевград) - "Локомотив" (Пд)
Макс спорт 3
22.00 "Торино" - "Милан"
Макс спорт 4 и Sport+
20.00 "Ейбар" - "Севиля"
22.00 "Реал Сосиедад" - "Алавес"

Петък
Диема спорт
20.00 "Царско село" - "Черно море"
Диема спорт 2
21.45 Чемпионшип: "Стоук Сити" – "Нотингам Форест"
Евроспорт 2
21.30 "Унион" (Берлин) - "Айнтрахт"
Макс спорт 4 и Sport+
22.00 "Виляреал" - "Бетис"

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за четвъртък

21.11.2019

765
Прогноза за времето за 21 ноември

21.11.2019

16
Хороскоп за сряда, 20 ноември

20.11.2019

1348

Влез или се регистрирай за да коментираш

×