facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

155

Събота
Диема спорт
18.00 "Ботев" (Пд) - "Витоша" (Бистрица)
20.30 "Левски" - "Локомотив" (Пд) 
Диема спорт 2
14.30 "Норич" - "Челси"
17.00 "Манчестър Юнайтед" - "Кристъл Палас"
19.30 "Ливърпул" - "Арсенал"
Нова спорт
14.30 "Дарби Каунти" - "Уест Бромич Албиън"
17.00 "Стоук Сити" - "Лийдс" 
Евроспорт 2
14.00 "Хановер" - "Гройтер Фюрт"
16.30 "Фортуна" - "Байер" (Леверкузен)
19.30 "Шалке 04" - "Байерн"
Макс спорт 3
19.00 "Парма" - "Ювентус"
21.45 "Фиорентина" - "Наполи"
Макс спорт 4 
03.00 Мейджър Лийг Сокър: "Орландо Сити" - "Атланта Юнайтед"
18.00 "Осасуна" - "Ейбар"
Макс спорт 4 и Sport+
20.00 "Реал" (Мадрид) - "Валядолид"
22.00 "Селта" - "Валенсия"

Неделя 
Диема спорт
18.00 "Дунав" - "ЦСКА-София"
20.30 "Лудогорец" - "Славия"
Диема спорт 2
16.00 "Борнемут" - "Манчестър Сити"
18.30 "Тотнъм" - "Нюкасъл"
Нова спорт
14.00 "Суонзи - "Бирмингам"
Евроспорт 2
16.30 "РБ Лайпциг" - "Байерн"
19.00 "Херта" - "Волфсбург"
РИНГ.БГ
16.00 "Монако" - "Ним"
18.00 "Страсбург" - "Рен"
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Тулуза"
Макс спорт 1
21.45 СПАЛ - "Аталанта"
Макс спорт 2
21.45 "Рома" - "Дженоа"
Макс спорт 3
19.00 "Удинезе" - "Милан"
21.45 "Сампдория" - "Лацио"
Макс спорт 4
02.30 Мейджър лийг сокър: "Филаделфия Юниън" - "Ди Си Юнайтед"
18.00 "Майорка" - "Реал Сосиедад"
Sport+
18.00 "Алавес" - "Еспаньол"
Макс спорт 4 и Sport+
20.00 "Леганес" - "Атлетико" (Мадрид)
22.00 "Барселона" - "Бетис"

Понеделник 
Диема спорт
18.00 "Локомотив" (ГО) - "ЦСКА 1948"
20.30 "Ботев" (Вр) - "Етър"
Макс спорт 3
21.45 "Интер" - "Лече"

Вторник
РИНГ.БГ
20.00 "Монпелие" - "Олимпик" (Лион)
Диема спорт 2
21.45 Купа на английската лига, II кръг: "Нюпорт Каунти" - "Уест Хем"
Нова спорт
21.45 Купа на английската лига: II кръг
Макс спорт 2
22.00 Шампионска лига: Плейоф-реванш
Макс спорт 3
22.00 Шампионска лига: Плейоф-реванш

Сряда
bTV Action
22.00 Шампионска лига, плейоф-реванш: "Аякс" - АПОЕЛ 
РИНГ.БГ
20.00 "Лил" - "Сент Етиен"
22.00 Шампионска лига, плейоф-реванш: "Славия" (Прага) - "Клуж"
Диема спорт 2
21.45 Купа на английската лига, II кръг: "Линкълн" - "Евертън"

Четвъртък
bTV Action и Евроспорт 1
19.00 Шампионска Лига: Жребий за груповата фаза
Диема спорт
21.15 Лига Европа, плейоф-реванш: "Марибор" - "Лудогорец"
Диема спорт 2
21.45 Лига Европа, плейоф-реванш: "Уулвърхемптън" - "Торино"
Нова спорт
21.45 Лига Европа, плейоф-реванш: "Рейнджърс" - "Легия"

Петък
Нова спорт
18.00 "Черно море" - "Дунав"
Диема спорт
20.30 "Славия" - "Арда"
Диема спорт 2
22.00 "Кардиф" - "Фулъм"
Евроспорт 1
14.00 Лига Европа: Жребий за груповата фаза
Евроспорт 2
21.30 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "РБ Лайпциг"
РИНГ.БГ
21.45 "Мец" - "Пари Сен Жермен"
Макс спорт 3
21.45 "Болоня" - СПАЛ
Макс спорт 4 и Sport+
21.00 "Севиля" - "Селта"
23.00 "Атлетик" (Билбао) - "Реал Сосиедад"
 

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за четвъртък

14.11.2019

200
Прогноза за времето за 14 ноември

14.11.2019

13
Хороскоп за сряда

13.11.2019

1314

Влез или се регистрирай за да коментираш

×