facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

92

Събота
Нова спорт
14.45 "Дунав" - "Етър"
17.00 "Суонзи" - "Нотингам Форест"
19.30 "Блекбърн" - "Астън Вила"
Диема спорт
17.30 "Берое" - "Септември" (Сф)
20.00 "ЦСКА-София" - "Черно море"
Диема спорт 2
14.30 "Тотнъм" - "Ливърпул"
17.00 "Челси" - "Кардиф"
19.30 "Уотфорд" - "Манчестър Юн"
Евроспорт 2
16.30 "Байерн" - "Байер" (Леверкузен)
19.30 "Борусия" (Мьнхенгладбах) - "Шалке 04"
Макс спорт 1
19.30 АДО "Ден Хааг" - ПСВ "Айндховен"
21.45 "Аякс" - "Грьонинген"
Макс спорт 2
16.00 "Интер" - "Парма"
19.00 "Наполи" - "Фиорентина"
21.30 "Фрозиноне" - "Сампдория"

Неделя
Диема спорт
17.45 "Славия" - "Ботев" (Пд)
20.00 "Локомотив" (Пд) - "Левски"
Диема спорт 2
15.30 "Уулвърхемптън" - "Бърнли"
18.00 "Евертън" - "Уест Хем"
22.00 "Олимпик" (Марсилия) - "Гингам"
Нова спорт
16.00 "Нант" - "Реймс"
18.00 "Бордо" - "Ним"
Евроспорт 2
16.30 "Вердер" - "Нюрнберг"
19.00 "Фрайбург" - "Щутгарг"
23.55 Мейджър лийг сокър: "Чикаго Файър" - "Орландо Сити"
Макс спорт 1
13.15 АЗ "Алкмаар" - "Фейенорд"
16.00 "Удинезе" - "Торино"
Макс спорт 2
13.30 "Рома" - "Киево"
16.00 "Ювентус" - "Сасуоло"
19.00 "Емполи" - "Лацио"
21.30 "Каляри" - "Милан"

Понеделник
Диема спорт
17.30 "Монтана" - "Царско село"
20.00 "Литекс" - "ЦСКА 1948"
Диема спорт 2
22.00 "Саутхемптън" - "Брайтън&Хоув Албиън"
Макс спорт 2
21.30 СПАЛ - "Аталанта"

Вторник
Макс спорт 1

19.55 Шампионска лига: "Интер" - "Тотнъм"

22.00 Шампионска лига: "Монако" - "Атлетико" (Мадрид)
Макс спорт 2

19.55 "Барселона" - ПСВ "Айндховен"

22.00 Шампионска лига: "Ливърпул" - "Пари Сен Жермен"
 

Сряда
bTV Action
19.55 Шампионска лига: "Аякс" - АЕК
22.00 "Реал" (Мадрид) - "Рома"
РИНГ.БГ
19.55 Шампионска лига: "Шахтьор" (Донецк) - "Хофенхайм"
22.00 Шампионска лига: "Валенсия" - "Ювентус"

Четвъртък
БНТ1
22.00 Лига Европа: "Лудогорец" - "Байер"
БНТ 2
19.55 Лига Европа: "Виляреал" - "Рейнджърс"
БНТ 3
19.55 Лига Европа: ПАОК - "Челси"
bTV Action
19.55 Лига Европа: "Олимпик" (Марсилия) - "Айнтрахт" (Франкфурт)
22.00 Лига Европа: "Арсенал" - "Ворскла"
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: "Лацио" - "Аполон" (Лимасол)
22.00 Лига Европа: "Дюделанж" - "Милан"

Петък
Нова спорт
17.30 "Етър" - "Берое"
Диема спорт
20.00 "Левски" - "Витоша" (Бистрица)
Диема спорт 2
21.45 "Монако" - "Ним"
Евроспорт 2
21.30 "Щутгарт" - "Фортуна" (Дюселдорф)

 

Все още няма коментари

Още

В лицето на Иван Радулов и България оставя следа в шаха

20.04.2019

327
Седмичният хороскоп на Амалия

20.04.2019

9260
Футболна седмица

20.04.2019

80

Влез или се регистрирай за да коментираш

×