facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

216

Петък (26 април)
Нова спорт
16.00 "Септември" (Сф) - "Дунав"
Диема спорт
18.15 "Черно море" - "Лудогорец"
20.30 "Левски" - "Берое"
Диема спорт 2
22.00 "Ливърпул" - "Хъдърсфийлд"
Евроспорт 2
21.30 "Аугсбург" - "Байер"
Макс спорт 4
05.00 Копа Либертадорес: "Мелгар" - "Палмейрас"


Събота (27 април)
Диема спорт 2
14.30 "Тотнъм" - "Уест Хем"
17.00 "Кристъл Палас" - "Евертън"
19.30 "Брайтън&Хоув Албиън" - "Нюкасъл"
Нова спорт
17.00 "Мидълзбро" - "Рединг"
19.15 "Шефилд Юнайтед" - "Ипсуич"
21.30 "Норич" - "Блекбърн" 
Евроспорт 2
16.30 "Борусия" (Дортмунд) - "Шалке 04"
19.30 "Щутгарт" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
Макс спорт 2
22.00 Купа на Франция, финал: "Рен" - "Пари Сен Жермен" 
Макс спорт 3
16.00 "Болоня" - "Емполи"
19.00 "Рома" - "Каляри"
21.30 "Интер" - "Ювентус"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Атлетик" (Билбао) - "Алавес"
17.15 "Атлетико" (Мадрид) - "Валядолид"
21.45 "Барселона" - "Леванте"
Макс спорт 4
19.30 "Леганес" - "Селта"

Неделя (28 април)
Диема спорт
18.00 "Сент Етиен" - "Тулуза"
22.00 "Олимпик" (Марсилия) - "Нант"
Диема спорт 2
14.00 "Лестър" – Арсенал"
16.05 "Бърнли" - "Манчестър Сити"
18.30 "Манчестър Юнайтед" - "Челси"
Нова спорт
14.00 "Лийдс" - "Астън Вила"
16.00 "Лил" - "Ним"
Евроспорт 2
16.30 "Хофенхайм" - "Волфсбург"
19.00 "Нюрнберг" - "Байерн"
Макс спорт 2
15.30 ПСВ "Айндховен" - "Хераклес"/ "Де Граафшап" - "Аякс"
Макс спорт 3
13.30 "Фрозиноне" - "Наполи"
16.00 СПАЛ - "Дженоа"
19.00 "Сампдория" - "Лацио"
21.30 "Торино" - "Милан"
Макс спорт 4 и Sport+
13.00 "Валенсия" - "Ейбар"
15.00 "Жирона" - "Севиля"
17.15 "Реал Сосиедад" - "Хетафе"
21.45 "Райо Валекано" - "Реал" (Мадрид)
Макс спорт 4
02.00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Ред Булс" - "Синсинати"
19.30 "Виляреал" - "Уеска"
 

Понеделник (29 април)
Диема спорт
17.30 "Славия" - "Локомотив" (Пд)
20.00 "Ботев" (Пд) - "ЦСКА-София"
Макс спорт 3
20.00 "Аталанта" - "Удинезе"
22.00 "Фиорентина" - "Сасуоло"
Макс спорт 4
03.00 Мейджър Лийг Сокър: "Лос Анджелис Галакси" - "Реал Солт Лейк"
22.00 "Бетис" - "Еспаньол"

Вторник (30 април)
Нова спорт
20.00 "Монпелие" - "Пари Сен Жермен"
Макс спорт 3
22.00 Шампионска лига, 1/2-финал: "Тотнъм" - "Аякс"

Сряда (1 май)
Диема спорт
17.00 "Царско село" - "Арда"
19.30 "Верея" - "Ботев" (Враца)
Нова спорт
20.00 "Рен" - "Монако"
bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/2-финал: "Барселона" - "Ливърпул"
Макс спорт 4
03.30 Копа Судамерикана: "Коло Коло" - "Универсидад Католика"

Четвъртък (2 май)
Диема спорт
17.15 "Етър" - "Витоша" (Бистрица)
19.30 "Локомотив" (Пд) - "Септември" (Сф)
БНТ 1
22.00 Лига Европа, 1/2-финал: "Арсенал" - "Валенсия"
БНТ 3
22.00 Лига Европа, 1/2-финал: "Айнтрахт" - "Челси"

Петък (3 май)
Нова спорт
17.30 "Дунав" - "Славия"
21.45 "Страсбург" - "Олимпик" (Марсилия) 
Диема спорт
20.00 "Берое" - "Лудогорец"
Диема спорт 2
22.00 "Евертън" - "Бърнли"
Евроспорт 2
21.30 "Майнц 05" - "РБ Лайпциг"
Макс спорт 4
22.00 "Севиля" - "Леганес"

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за понеделник

17.06.2019

1435
Седмичен хороскоп

15.06.2019

10120
Футболна седмица

15.06.2019

88

Влез или се регистрирай за да коментираш

×