facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

142

Събота
Диема спорт
17.15 "ЦСКА-София" - "Левски"
20.00 "Лудогорец" - "Ботев" (Пд)
Диема спорт 2
14.30 "Манчестър Сити" - "Тотнъм"
19.30 "Нюкасъл" - "Саутхемптън"
Нова спорт
18.00 "Гингам" - "Олимпик" (Марсилия)
21.00 "Страсбург" - "Монпелие"
Евроспорт 2
16.30 "Байерн" - "Вердер"
19.30 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "РБ Лайпциг"
Макс спорт 1
19.30 "Грьонинген" - "Аякс"
21.45 "Фейенорд" - АЗ "Алкмаар"
Макс спорт 2
16.00 "Лацио" - "Киево"
Макс спорт 3
13.30 "Парма" - "Милан"
16.00 "Каляри" - "Фрозиноне"
19.00 "Ювентус" - "Фиорентина"
21.30 "Интер" - "Рома"
Макс спорт 4
06.00 Мейджър лийг сокър: "Лос Анджелис Галакси" - "Хюстън Динамо"
14.00 "Селта" - "Жирона"
19.30 "Райо Валекано" - "Уеска"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Ейбар" - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Барселона" - "Реал Сосиедад"


Неделя
Диема спорт
17.30 "Верея" - "Етър"
20.00 "Берое" - "Черно море"
Диема спорт 2
15.30 "Евертън" - "Манчестър Юнайтед"
18.00 "Кардиф" - "Ливърпул"
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Монако"
Нова спорт
16.00 "Тулуза" - "Лил"
18.00 "Арсенал" - "Кристъл Палас"
Евроспорт 2
16.30 "Фрайбург" - "Борусия" (Дортмунд)
19.00 "Херта" - "Хановер"
Макс спорт 2
17.45 ПСВ "Айндховен" - АДО "Ден Хааг"
Макс спорт 3
23.00 Мейджър лийг сокър: "Ди Си Юнайтед" - "Ню Йорк Сити"
Макс спорт 4
13.00 "Леванте" - "Еспаньол"
Макс спорт 4 и Sport+
15.00 "Хетафе" - "Севиля"
17.15 "Реал" (Мадрид) - "Атлетик" (Билбао)
19.30 "Виляреал" - "Леганес"
21.45 "Бетис" - "Валенсия"

Понеделник
Диема спорт
17.00 "Царско село" - "ЦСКА 1948"
Диема спорт 2
22.00 "Челси" - "Бърнли"
Нова спорт
14.30 "Портсмут" - "Ковънтри"
17.00 "Олдъм" - "Мансфийлд"
20.00 "Витоша" (Бистрица) - "Ботев" (Враца)
Евроспорт 2
21.30 "Волфсбург" - "Айнтрахт"
Макс спорт 3
20.00 "Наполи" - "Аталанта"
Макс спорт 4
02.30 Мейджър Лийг Сокър: ФК "Лос Анджелис" - "Сиатъл Саундърс"


Вторник
Диема спорт
19.00 Купа на България, 1/2-финал: "Септември" (Сф) - "Локомотив" (Пд)
Диема спорт 2
21.45 "Тотнъм" - "Брайтън&Хоув Албиън"
Нова спорт
21.45 Купа на Германия, 1/2-финал: "Хамбургер" - "РБ Лайпциг"
Макс спорт 1
21.45 "Аякс" - "Витес"
Макс спорт 3
21.30 "Валядолид" - "Жирона"
Макс спорт 4 и Sport+
20.30 Уеска - Ейбар
22.30 "Алавес" - "Барселона"

Сряда
Диема спорт
19.00 Купа на България, 1/2-финал: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Пд)
22.00 "Манчестър Юнайтед" - "Манчестър Сити"
Диема спорт 2
21.45 "Уулвърхемптън" - "Арсенал"
Нова спорт
21.45 Купа на Германия, 1/2-финал: "Вердер" - "Байерн"
Макс спорт 1
21.45 НАК "Бреда" - "Фейенорд"
Макс спорт 3
20.00 Купа на Турция, 1/2-финал-реванш: "Ахисарспор" - "Юмраниеспор"
Макс спорт 4 и Sport+
01.15 Копа Либертадорес: "Либертад" - "Гремио"
03.30 Копа Либертадорес: "Депортиво Лара" - "Крузейро"
20.30 "Атлетико" (Мадрид) - "Валенсия"
22.30 "Леванте" - "Бетис"  

Четвъртък
Диема спорт
17.30 "Витоша" (Бистрица) - "Верея"
20.00 "Ботев" (Враца) - "Етър"
Макс спорт 4 и Sport+
20.30 "Севиля" - "Райо Валекано"
22.30 "Хетафе" - "Реал" (Мадрид)


Петък
Нова спорт
16.00 "Септември" (Сф) - "Дунав"
21.45 "Бордо" - "Олимпик" (Лион)
Диема спорт
18.15 "Черно море" - "Лудогорец"
20.30 "Левски" - "Берое"
Диема спорт 2
22.00 "Ливърпул" - "Хъдърсфийлд"
Евроспорт 2
21.30 "Аугсбург" - "Байер"

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за четвъртък

20.06.2019

469
Прогноза за времето за 20 юни

20.06.2019

16
Хороскоп за сряда

19.06.2019

11142

Влез или се регистрирай за да коментираш

×