facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

142

Събота
Диема спорт
17.15 "Лудогорец" - "ЦСКА-София"
Диема спорт 2
17.00 "Бирмингам" - "Лийдс"
19.30 ФА Къп, 1/2-финал: "Манчестър Сити" - "Брайтън&Хоув Албиън" 
Нова спорт
14.30 "Норич" - "Куинс Парк Рейнджърс"
18.00 "Олимпик" (Лион) - "Дижон"
20.00 "Верея" - "Витоша" (Бистрица)
Евроспорт 2
16.30 "Байер" - "РБ Лайпциг"
19.30 "Байерн" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 1
19.30 "Вилем II" - "Аякс" 
Макс спорт 3
16.00 "Парма" - "Торино"
19.00 "Ювентус" - "Милан"
21.30 "Сампдория" - "Рома"
Макс спорт 4
05.00 Мейджър лийг сокър: "Ванкувър Уайткапс" - "Лос Анджелис Галакси"
14.00 "Жирона" - "Еспаньол"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Реал" (Мадрид) - "Ейбар"
19.30 "Райо Валекано" - "Валенсия"
21.45 "Барселона" - "Атлетико" (Мадрид) 

Неделя
Диема спорт
17.30 "Черно море" - "Левски"
20.00 "Берое" - "Ботев" (Пд)
Диема спорт 2
16.00 "Евертън" - "Арсенал"
18.00 ФА Къп, 1/2-финал: "Уотфорд" - "Уулвърхемптън"
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Страсбург" 
Нова спорт
16.00 "Реймс" - "Лил"
18.00 "Ница" - "Монпелие"
Евроспорт 2
16.30 "Аугсбург" - "Хофенхайм"
19.00 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Вердер"
Макс спорт 1
15.30 "Венло" - "Фейенорд"
17.45 "Витес" - ПСВ "Айндховен"
Макс спорт 2
16.00 "Удинезе" - "Емполи"
19.00 "Лацио" - "Сасуоло"
22.00 Мейджър лийг сокър: "Синсинати" - "Спортинг Канзас Сити"
Макс спорт 3
13.30 "Фиорентина" - "Фрозиноне"
16.00 "Каляри" - СПАЛ
19.00 "Интер" - "Аталанта"
21.30 "Наполи" - "Дженоа"
Макс спорт 4 и Sport+
13.00 "Алавес" - "Леганес"
15.00 "Хетафе" - "Атлетик" (Билбао)
17.15 "Валядолид" - "Севиля"
21.45 "Бетис" - "Виляреал"
Макс спорт 4
19.30 "Селта" - "Реал Сосиедад" 


Понеделник
Диема спорт
17.30 "Черноморец" (Балчик) - "Арда"
20.00 "Дунав" - "Септември" (Сф)
Диема спорт 2
22.00 "Челси" - "Уест Хем"
Макс спорт 3
21.30 "Болоня" - "Киево"


Вторник
Макс спорт 3
22.00 Шампионска лига, 1/4-финал: "Тотнъм" - "Манчестър Сити"
Макс спорт 4
22.00 Шампионска лига, 1/4-финал: "Ливърпул" - "Порто"

Сряда
bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/4-финал: "Манчестър Юнайтед" - "Барселона"
РИНГ.БГ
22.00 Шампионска лига, 1/4-финал: "Аякс" - "Ювентус"

Четвъртък
БНТ 1
22.00 Лига Европа, 1/4-финал: "Арсенал" - "Наполи"
БНТ 3
22.00 Лига Европа, 1/4-финал: "Славия" (Прага) - "Челси"
bTV Action
22.00 Лига Европа, 1/4-финал: "Виляреал" - "Валенсия"
РИНГ.БГ
22.00 Лига Европа, 1/4-финал: "Бенфика" - "Айнтрахт"


Петък
Диема спорт
17.15 Мач от Първа лига
21.45 "Нант" - "Олимпик" (Лион)
Диема спорт 2
22.00 "Лестър" - "Нюкасъл"
Нова спорт
19.30 Мач от Първа лига
Евроспорт 2
21.30 "Нюрнберг" - "Шалке 04"
 

Все още няма коментари

Още

Седмичен хороскоп

16.11.2019

1349
Футболна седмица

16.11.2019

70
Прогноза за времето за 15 ноември

15.11.2019

132

Влез или се регистрирай за да коментираш

×