facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

179

Събота
Диема спорт
13.00 "Верея" - "Левски"
15.15 "Лудогорец" - "Септември"
17.45 "ЦСКА-София" - "Берое"
21.00 "Каен" - "Сент Етиен" 
Диема спорт 2

14.15 ФА Къп, 1/4-финал: "Уотфорд" - "Кристъл Палас"
21.55 ФА Къп, 1/4-финал: "Уулвърхемптън" - "Манчестър Юнайтед"
Нова спорт
14.30 "Лийдс" - "Шефилд Юнайтед"
17.00 "Стоук Сити" - "Рединг"
19.20 ФА Къп, 1/4-финал: "Суонзи" - "Манчестър Сити"
Евроспорт 2
16.30 "Шалке 04" - "РБ Лайпциг"
19.30 "Херта" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 3
16.00 "Сасуоло" - "Сампдория"
19.00 СПАЛ - "Рома"
21.30 "Торино" - "Болоня" 
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Уеска" - "Алавес"
17.15 "Реал" (Мадрид) - "Селта"
19.30 "Атлетик" (Билбао) - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Леганес" - "Жирона"

Неделя
Нова спорт
12.30 "Витоша" (Бистрица) - "Локомотив" (Пд)
16.00 ФА Къп, 1/4-финал: "Милуол" - "Брайтън&Хоув Албиън"
18.00 "Бордо" - "Рен"
Диема спорт
15.00 "Дунав" - "Черно море"
17.30 "Славия" - "Етър"
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Олимпик" (Марсилия)
Диема спорт 2
16.15 "Фулъм" - "Ливърпул"
18.30 "Евертън" - "Челси"
Евроспорт 2
14.30 "Байер" - "Вердер"
16.30 "Айнтрахт" - "Нюрнберг"
19.00 "Байерн" - "Майнц 05"
Макс спорт 1
13.15 "Венло" - ПСВ "Айндховен"
15.30 АЗ "Алкмаар" - "Аякс"
Макс спорт 2
16.00 "Аталанта" - "Киево"
21.00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - ФК "Лос Анджелис"
Макс спорт 3
13.30 "Дженоа" - "Ювентус"
16.00 "Лацио" - "Парма"
19.00 "Наполи" - "Удинезе"
21.30 "Милан" - "Интер"
Макс спорт 4
02.00 Мейджър Лийг Сокър: "Ди Си Юнайтед" - "Реал Солт Лейк"
04.30 Мейджър лийг сокър: "Лос Анджелис Галакси" - "Минесота Юнайтед"
13.00 "Ейбар" - "Валядолид"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Еспаньол" - "Севиля"
19.30 "Валенсия" - "Хетафе"
21.45 "Бетис" - "Барселона"

Понеделник
Диема спорт
17.30 "Локомотив" (Горна Оряховица) - "Арда"
Нова спорт
21.45 "Мансфилд Таун" - "Линкълн"

Сряда
БНТ 3
21.45 Контрола: Германия - Сърбия
Макс спорт 4
02.30 Копа Судамерикана: "Депортиво Мунисипал" - "Колон"

Четвъртък
БНТ 3
21.45 Квалификация за Евро 2020: Белгия - Русия
Евроспорт
19.30 Контрола, младежи (до 21 г.): Германия - Франция
Макс спорт 4
00.15 Копа Судамерикана: "Депортиво" (Антофагаста) - "Флуминенсе"

Петък
БНТ 1
19.00 Квалификация за Евро 2020: България - Черна гора
БНТ 3
21.45 Квалификация за Евро 2020: Англия - Чехия

Все още няма коментари

Още

Седмичен хороскоп

25.05.2019

7515
Футболна седмица

25.05.2019

47
Хороскоп за петък, 24 май

24.05.2019

13429

Влез или се регистрирай за да коментираш

×