facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

154

Събота
Диема спорт
12.30 "Царско село" - "Локомотив" (Сф)
15.00 "Локомотив" (Пд) - "Дунав"
17.30 "Етър" - "ЦСКА-София"
Диема спорт 2
14.30 "Кристъл Палас" - "Брайтън&Хоув Албиън"
17.00 "Саутхемптън" - "Тотнъм"
19.30 "Манчестър Сити" - "Уотфорд"
Нова спорт
17.00 "Уест Бромич Албиън" - "Ипсуич"
21.00 "Монако" - "Бордо"
Евроспорт 2
16.30 "Байерн" - "Волфсбург"
19.30 "Майнц 05" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
Макс спорт 2
20.00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Орландо Сити"
Макс спорт 3
19.00 "Парма" - "Дженоа"
21.30 "Киево" - "Милан"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Алавес" - "Ейбар"
17.15 "Атлетико" (Мадрид) - "Леганес"
19.30 "Барселона" - "Райо Валекано"
Макс спорт 4
21.45 "Хетафе" - "Уеска"

Неделя
Диема спорт
12.30 "Септември" (Сф) - "Славия"
15.00 "Черно море" - "Ботев" (Пд)
17.30 "Левски" - "Лудогорец"
22.00 "Олимпик" (Марсилия) - "Ница"
Диема спорт 2
14.00 "Ливърпул" - "Бърнли"
16.05 "Челси" - "Уулвърхемптън"
18.30 "Арсенал" - "Манчестър Юнайтед"
Нова спорт
14.00 "Бирмингам" - "Астън Вила"
16.00 "Сент Етиен" - "Лил"
18.00 "Рен" - "Каен"
Евроспорт 2
16.30 "Хофенхайм" - "Нюрнберг"
19.00 "Хановер" - "Байер"
Макс спорт 2
15.30 "Витес" - "Фейенорд"
17.45 "Аякс" - "Фортуна" (Ситард)
19.30 "Леванте" - "Виляреал"
Макс спорт 3
13.30 "Болоня" - "Каляри"
16.00 "Интер" - СПАЛ
19.00 "Сасуоло" - "Наполи"
21.30 "Фиорентина" - "Лацио"
Макс спорт 4
13.00 "Селта" - "Бетис"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Жирона" - "Валенсия"
19.30 "Севиля" - "Реал Сосиедад"
21.45 "Валядолид" - "Реал" (Мадрид)

Понеделник
Нова спорт
17.30 "Берое" - "Витоша" (Бистрица)
Макс спорт 3
21.30 "Рома" - "Емполи"

Вторник
Макс спорт 2
21.45 Шампионска лига, 1/8-финал-реванш: "Манчестър Сити" - "Шалке 04"
Макс спорт 3
21.45 Шампионска лига, 1/8-финал-реванш: "Ювентус" - "Атлетико" (Мадрид)


Сряда
bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал-реванш: "Байерн" - "Ливърпул"
РИНГ.БГ
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал-реванш: "Барселона" - "Олимпик" (Лион)
Макс спорт 2
19.30 "Аякс" - "Цволе"
Макс спорт 3
0.15 Копа Либертадорес: "Палмейрас" - "Мелгар"
Макс спорт 4
0.15  Копа Либертадорес: "Бока Хуниорс" - "Депортес" (Толима)


Четвъртък
БНТ 1
22.00 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
БНТ 3
19.55 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
bTV Action
19.55 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/8-финал-реванш
Макс спорт 3
02.30 Копа Либертадорес: "Фламенго" - ЛДУ "Кито"
Макс спорт 4
02.30 Копа Либертадоре: "Ривър Плейт" - "Палестино"


Петък
bTV Action и Евроспорт
13.00 Шампионска лига: Жребий за 1/4-финалите и 1/2-финалите
Евроспорт
14.00 Лига Европа: Жребий за 1/4-финалите
Евроспорт 2
21.30 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Фрайбург"
Диема спорт
17.30 "Ботев" (Пд) - "Ботев" (Вр)
20.00 "Ница" - "Тулуза"
Диема спорт 2
21.45 "Лил" - "Монако"
Нова спорт
21.45 "Донкастър" - "Барнзли"
Макс спорт 3
21.30 "Каляри" - "Фиорентина"
Макс спорт 4
22.00 "Реал Сосиедад" - "Леванте"
 

Все още няма коментари

Още

Седмичният хороскоп на Амалия

23.03.2019

3091
Футболна седмица

23.03.2019

22
Хороскоп за петък

22.03.2019

5129

Влез или се регистрирай за да коментираш

×