facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

165

Събота
Диема спорт
12.30 "Ботев" (Враца) - "Славия"
15.00 "Черно море" - "Лудогорец"
17.30 "Ботев" (Пд) - "Верея" 
Диема спорт 2
14.30 "Бърнли" - "Тотнъм"
17.00 "Лийдс" - "Болтън"
19.30 "Лестър" - "Кристъл Палас" 
Нова спорт
18.00 "Пари Сен Жермен" - "Ним"
21.00 "Дижон" - "Сент Етиен"
Евроспорт 2
16.30 "Байерн" - "Херта"
19.30 "Фортуна" - "Нюрнберг"
Макс спорт 3
16.00 "Торино" - "Аталанта"
21.30 "Фрозиноне" - "Рома"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Хетафе" - "Райо Валекано"
17.15 "Севиля" - "Барселона"
19.30 "Алавес" - "Селта" 
21.45 "Атлетик" (Билбао) - "Ейбар"

Неделя
Диема спорт
13.00 "Левски" - "ЦСКА-София"
15.45 "Етър" - "Локомотив" (Пловдив)
18.00 "Берое" - "Дунав"
22.00 "Монако" - "Олимпик" (Лион)
Диема спорт 2
16.05 "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"
18.30 Купа на английската лига, финал: "Челси" - "Манчестър Сити"
Нова спорт
16.05 "Арсенал" - "Саутхемптън"
18.00 "Рен" - "Олимпик" (Марсилия)
Евроспорт 2
16.30 "Хановер" - "Айнтрахт"
19.00 "Борусия" (Дортмунд) - "Байер"
Макс спорт 1
13.15 АДО "Ден Хааг" - "Аякс"
15.30 ПСВ "Айндховен" - "Фейенорд"
17.45 "Вилем II" - АЗ "Алкмар"
Макс спорт 2
16.00 "Сасуоло" - СПАЛ
Макс спорт 3
13.30 "Сампдория" - "Каляри"
16.00 "Болоня" - "Ювентус"
19.00 "Парма" - "Наполи"
21.30 "Фиорентина" - "Интер"
Макс спорт 4
13.00 "Леганес" - "Валенсия"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Атлетико" (Мадрид) - "Виляреал"
19.30 "Валядолид" - "Бетис"
21.45 "Леванте" - "Реал" (Мадрид)

Понеделник
Нова спорт
17.30 "Септември" (Сф) - "Витоша" (Бистрица)
Диема спорт
21.45 "Нотингам Форест" - "Дарби Каунти"
Евроспорт 2
21.30 "РБ Лайпциг" - "Хофенхайм"
Макс спорт 4
22.00 "Жирона" - "Реал Сосиедад"

Вторник
Диема спорт 2
22.00 "Нюкасъл" – "Бърнли"

Сряда
Диема спорт
22.00 "Ливърпул" – "Уотфорд"
Диема спорт 2
22.00 "Челси" – "Тотнъм"
Нова спорт
22.00 "Кристъл Палас" – "Манчестър Юнайтед"
bTV Action
22.00 Купа на краля на Испания, 1/2-финал-реванш: "Реал" (Мадрид) - "Барселона"

Четвъртък
РИНГ.БГ
22.00 Купа на краля на Испания, 1/2-финал-реванш: "Валенсия" - "Бетис"

Петък
Нова спорт
17.30 "Верея" - "Черно море"
21.45 "Бордо" - "Монпелие"
Диема спорт 2
21.45 "Лийдс" - "Уыест Бромич"
Евроспорт 2
21.30 "Аугсбург" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 3
21.30 "Каляри" - "Интер"
Макс спорт 4
22.00 "Райо Валекано" - "Жирона"

Все още няма коментари

Още

Седмичен хороскоп

25.05.2019

10183
Футболна седмица

25.05.2019

66
Хороскоп за петък, 24 май

24.05.2019

13485

Влез или се регистрирай за да коментираш

×