facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

377

Събота
Диема спорт
12.30 "Ботев" (Вр) - "Витоша" (Бистрица)
15.00 "Черно море" - "ЦСКА-София"
17.30 "Ботев" (Пд) - "Славия"
21.00 "Монако" - "Нант"
Диема спорт 2
14.30 ФА Къп, 1/8-финал: "Брайтън&Хоув Албиън" - "Дарби Каунти"
17.00 ФА Къп, 1/8-финал: АФК "Уимбълдън" - "Милуол"
19.30 ФА Къп, 1/8-финал: "Нюпорт Каунти" - "Манчестър Сити"
Нова спорт
14.30 "Саутенд" - "Портсмут"
17.00 "Астън Вила" - "Уест Бромич Албиън"
Евроспорт 2
16.30 "Шалке 04" - "Фрайбург"
19.30 "Херта" - "Вердер"
Макс спорт 3
19.00 "Каляри" - "Парма"
21.30 "Аталанта" - "Милан"
Макс спорт 4
14.00 "Селта" - "Леванте"
19.30 "Реал Сосиедад" - "Леганес"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Райо Валекано" - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Барселона" - "Валядолид"

Неделя
Нова спорт
12.30 "Етър" - "Дунав"
15.00 "Блекбърн" - "Мидълзбро"
18.00 "Реймс" - "Рен"
Диема спорт
15.00 "Септември" (Сф) - "Берое"
17.30 "Левски" - "Локомотив" (Пд)
22.00 "Сент Етиен" - "Пари Сен Жермен"
Диема спорт 2
15.00 ФА Къп, 1/8-финал: "Бристъл Сити" - "Уулвърхемптън"
18.00 ФА Къп, 1/8-финал: "Донкастър" - "Кристъл Палас" 
Евроспорт 2
16.30 "Айнтрахт" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
19.00 "Байер" - "Фортуна"
Макс спорт 1
13.15 "Аякс" - НАК "Бреда"
Макс спорт 2
15.30 "Грьонинген" - "Фейенорд"
Макс спорт 3
13.00 СПАЛ - "Фиорентина"
16.00 "Дженоа" - "Лацио"
19.00 "Интер" - "Сампдория"
21.30 "Наполи" - "Торино"
Макс спорт 4 и Sport+
13.00 "Реал" (Мадрид) - "Жирона"
17.15 "Валенсия" - "Еспаньол"
19.30 "Виляреал" - "Севиля"
21.45 "Бетис" - "Алавес"

Понеделник
Диема спорт 2
21.30 ФА Къп, 1/8-финал: "Челси" - "Манчестър Юнайтед"
Евроспорт 2
21.30 "Нюрнберг" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 3
21.30 "Рома" - "Болоня"
Макс спорт 4
22.00 "Уеска" - "Атлетик" (Билбао)

Вторник
Диема спорт
12.30 "Славия" - "Черно море"
15.00 "Лудогорец" - "Ботев" (Пд)
17.30 "ЦСКА-София" - "Ботев" (Вр)      
Макс спорт 3
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Ливърпул" - "Байерн"
Макс спорт 4
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Олимпик" (Лион) - "Барселона"
02.30 Копа Судамерикана: "Шапекоензе" - "Унион" (Ла Калера)

Сряда
Нова спорт
12.30 "Дунав" - "Верея"
Диема спорт
15.00 "Локомотив" (Пд) - "Септември" (Сф)
17.30 "Витоша" (Бистрица) - "Левски"
Диема спорт 2
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Монпелие"
bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Атлетико" (Мадрид) - "Ювентус"
РИНГ.БГ
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Шалке 04" - "Манчестър Сити"

Четвъртък
Диема спорт
17.30 "Берое" - "Етър"
БНТ 1
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
БНТ 3
19.55 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
bTV Action
19.55 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
Макс спорт 4
02.30 Копа Судамерикана: "Дефенса и Хустисия" - "Ботафого"

Петък
Диема спорт
17.30 "Монтана" - "Черноморец" (Блч) 
Диема спорт 2
21.45 "Уест Хем" - "Фулъм"
Нова спорт
21.45 "Страсбург" - "Лил"
Евроспорт 2
14.00 Лига Европа: Жребий за 1/8-финалите
21.30 "Вердер" - "Щутгарт"
Макс спорт 3
21.30 "Милан" - "Емполи"
Макс спорт 4
22.00 "Еспаньол" - "Уеска"
 

Все още няма коментари

Още

Седмичният хороскоп на Амалия

23.03.2019

15113
Футболна седмица

23.03.2019

70
Хороскоп за петък

22.03.2019

5520

Влез или се регистрирай за да коментираш

×