facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

377

Събота
Диема спорт
12.30 "Ботев" (Вр) - "Витоша" (Бистрица)
15.00 "Черно море" - "ЦСКА-София"
17.30 "Ботев" (Пд) - "Славия"
21.00 "Монако" - "Нант"
Диема спорт 2
14.30 ФА Къп, 1/8-финал: "Брайтън&Хоув Албиън" - "Дарби Каунти"
17.00 ФА Къп, 1/8-финал: АФК "Уимбълдън" - "Милуол"
19.30 ФА Къп, 1/8-финал: "Нюпорт Каунти" - "Манчестър Сити"
Нова спорт
14.30 "Саутенд" - "Портсмут"
17.00 "Астън Вила" - "Уест Бромич Албиън"
Евроспорт 2
16.30 "Шалке 04" - "Фрайбург"
19.30 "Херта" - "Вердер"
Макс спорт 3
19.00 "Каляри" - "Парма"
21.30 "Аталанта" - "Милан"
Макс спорт 4
14.00 "Селта" - "Леванте"
19.30 "Реал Сосиедад" - "Леганес"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Райо Валекано" - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Барселона" - "Валядолид"

Неделя
Нова спорт
12.30 "Етър" - "Дунав"
15.00 "Блекбърн" - "Мидълзбро"
18.00 "Реймс" - "Рен"
Диема спорт
15.00 "Септември" (Сф) - "Берое"
17.30 "Левски" - "Локомотив" (Пд)
22.00 "Сент Етиен" - "Пари Сен Жермен"
Диема спорт 2
15.00 ФА Къп, 1/8-финал: "Бристъл Сити" - "Уулвърхемптън"
18.00 ФА Къп, 1/8-финал: "Донкастър" - "Кристъл Палас" 
Евроспорт 2
16.30 "Айнтрахт" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
19.00 "Байер" - "Фортуна"
Макс спорт 1
13.15 "Аякс" - НАК "Бреда"
Макс спорт 2
15.30 "Грьонинген" - "Фейенорд"
Макс спорт 3
13.00 СПАЛ - "Фиорентина"
16.00 "Дженоа" - "Лацио"
19.00 "Интер" - "Сампдория"
21.30 "Наполи" - "Торино"
Макс спорт 4 и Sport+
13.00 "Реал" (Мадрид) - "Жирона"
17.15 "Валенсия" - "Еспаньол"
19.30 "Виляреал" - "Севиля"
21.45 "Бетис" - "Алавес"

Понеделник
Диема спорт 2
21.30 ФА Къп, 1/8-финал: "Челси" - "Манчестър Юнайтед"
Евроспорт 2
21.30 "Нюрнберг" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 3
21.30 "Рома" - "Болоня"
Макс спорт 4
22.00 "Уеска" - "Атлетик" (Билбао)

Вторник
Диема спорт
12.30 "Славия" - "Черно море"
15.00 "Лудогорец" - "Ботев" (Пд)
17.30 "ЦСКА-София" - "Ботев" (Вр)      
Макс спорт 3
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Ливърпул" - "Байерн"
Макс спорт 4
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Олимпик" (Лион) - "Барселона"
02.30 Копа Судамерикана: "Шапекоензе" - "Унион" (Ла Калера)

Сряда
Нова спорт
12.30 "Дунав" - "Верея"
Диема спорт
15.00 "Локомотив" (Пд) - "Септември" (Сф)
17.30 "Витоша" (Бистрица) - "Левски"
Диема спорт 2
22.00 "Пари Сен Жермен" - "Монпелие"
bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Атлетико" (Мадрид) - "Ювентус"
РИНГ.БГ
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Шалке 04" - "Манчестър Сити"

Четвъртък
Диема спорт
17.30 "Берое" - "Етър"
БНТ 1
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
БНТ 3
19.55 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
bTV Action
19.55 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
22.00 Лига Европа: 1/16-финал-реванш
Макс спорт 4
02.30 Копа Судамерикана: "Дефенса и Хустисия" - "Ботафого"

Петък
Диема спорт
17.30 "Монтана" - "Черноморец" (Блч) 
Диема спорт 2
21.45 "Уест Хем" - "Фулъм"
Нова спорт
21.45 "Страсбург" - "Лил"
Евроспорт 2
14.00 Лига Европа: Жребий за 1/8-финалите
21.30 "Вердер" - "Щутгарт"
Макс спорт 3
21.30 "Милан" - "Емполи"
Макс спорт 4
22.00 "Еспаньол" - "Уеска"
 

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за сряда, 22 май

22.05.2019

554
Прогноза за времето за 22 май

22.05.2019

21
Хороскоп за вторник

21.05.2019

1389

Влез или се регистрирай за да коментираш

×