facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

163

Събота
Диема спорт
21.00 "Страсбург" - "Анже"
Диема спорт 2
14.30 "Фулъм" - "Манчестър Юнайтед"
17.00 "Ливърпул" - "Борнемут"
19.30 "Брайтън&Хоув Албиън" - "Бърнли"
Нова спорт
17.00 "Нотингам Форест" - "Брентфорд"
19.30 "Стоук Сити" - "Уест Бромич Албиън"
Евроспорт 2
16.30 "Борусия" (Дортмунд) - "Хофенхайм"
19.30 "Байерн" - "Шалке 04"
Макс спорт 1
19.30 "Хераклес" - "Аякс"
21.45 "Фейенорд" - "Де Граафшап"
Макс спорт 3
19.00 "Фиорентина" - "Наполи"
21.30 "Парма" - "Интер"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Хетафе" - "Селта"
17.15 "Атлетико" (Мадрид) - "Реал" (Мадрид)
21.45 "Жирона" - "Уеска"
Макс спорт 4
19.30 "Еспаньол" - "Райо Валекано"

Неделя
Диема спорт
22.00 "Ница" - "Олимпик" (Лион)
Диема спорт 2
15.30 "Тотнъм" - "Лестър"
18.00 "Манчестър Сити" - "Челси" 
Нова спорт
14.00 "Норич" - "Ипсуич"
16.00 "Монпелие" - "Монако"
18.00 "Рен" - "Сент Етиен"
Евроспорт 2
16.30 "Вердер" - "Аугсбург"
19.00 "Фортуна" - "Щутгарт"
Макс спорт 1
17.45 "Утрехт" - ПСВ "Айндховен"
Макс спорт 2
16.00 "Аталанта" - СПАЛ
Макс спорт 3
13.30 "Болоня" - "Дженоа"
16.00 "Сампдория" - "Фрозиноне"
19.00 "Сасуоло" - "Ювентус"
21.30 "Милан" - "Каляри"
Макс спорт 4
13.00 "Леганес" - "Бетис"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Валенсия" - "Реал Сосиедад"
19.30 "Севиля" - "Ейбар"
21.45 "Атлетик" (Билбао) - "Барселона"

Понеделник
Диема спорт 2
22.00 "Уулвърхемптън" - "Нюкасъл"
Макс спорт 4
22.00 "Алавес" - "Леванте"

Вторник
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа, 1/16-финал: "Фенербахче" - "Зенит"
Макс спорт 2
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Рома" - Порто"
Макс спорт 3
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Манчестър Юнайтед" - "Пари Сен Жермен"

Сряда
bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Аякс" - "Реал" (Мадрид)
РИНГ.БГ
22.00 Шампионска лига, 1/8-финал: "Тотнъм" - "Борусия" (Дортмунд)

Четвъртък
БНТ 1
22.00 Лига Европа, 1/16-финал: "Малмьо" - "Челси"
БНТ 3
19.55 Лига Европа, 1/16-финал: "Лацио" - "Севиля"
20.00 Лига Европа, 1/16-финал: "Селтик" - "Валенсия"
bTV Action
19.55 Лига Европа, 1/16-финал: "БАТЕ Борисов" - "Арсенал"
22.00 Лига Европа, 1/16-финал: "Спортинг" (Лисабон) - "Виляреал"
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа, 1/16-финал: "Рапид" (Виена) - "Интер"
22.00 Лига Европа, 1/16-финал: "Цюрих" - "Наполи"

Петък
Диема спорт
17.30 "Верея" - "Лудогорец"
21.45 "Олимпик" (Лион) - "Гингам"
Диема спорт 2
21.45 ФА Къп, 1/8-финал: "Портсмут"/"Куинс Парк Рейнджърс" - "Уотфорд"
Евроспорт 2
21.30 "Аугсбург" - "Байерн"
Макс спорт 3
21.30 "Ювентус" - "Фрозиноне"
Макс спорт 4 и Sport+
22.00 "Ейбар" - "Хетафе"
 

Все още няма коментари

Още

Седмичният хороскоп на Амалия

23.02.2019

8788
Футболна седмица

23.02.2019

100
Хороскоп за петък

22.02.2019

13381

Влез или се регистрирай за да коментираш

×