facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

102

Събота
Диема спорт
16.00 Контрола: "Лудогорец" - "Цървена звезда"
21.00 "Монако" - "Тулуза"
Диема спорт 2
14.30 "Тотнъм" - "Нюкасъл"
17.00 "Челси" - "Хъдърсфилд"
19.30 "Кардиф" - "Борнемут"
Нова спорт
17.00 "Шефилд Юнайтед" - "Болтън"
19.30 "Лийдс" - "Норич"
22.00 "Реймс" - "Олимпик" (Марсилия)
Евроспорт 2
16.30 "Байер" - "Байерн"
19.30 "Шалке 04" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
Макс спорт 1
20.45 "Аякс" - "Венло" 
Макс спорт 3
16.00 "Емполи" - "Киево"
19.00 "Наполи" - "Сампдория"
21.30 "Ювентус" - "Парма"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Леванте" - "Хетафе"
17.15 "Реал Сосиедад" - "Атлетик" (Билбао)
19.30 "Барселона" - "Валенсия"
21.45 "Селта" - "Севиля"


Неделя
Диема спорт
22.00 "Олимпик" (Лион) - "Пари Сен Жермен"
Диема спорт 2
16.05 "Лестър" - "Манчестър Юнайтед"
18.30 "Манчестър Сити" - "Арсенал"
Нова спорт
16.00 "Ним" - "Монпелие"
18.00 "Сент Етиен" - "Страсбург"
Евроспорт 2
16.30 "Аугсбург" - "Майнц 05"
19.00 "Щутгарт" - "Фрайбург"
Макс спорт 1
13.15 "Екселсиор" - "Фейенорд"
15.30 ПСВ "Айндховен" - "Фортуна" (Ситард)
Макс спорт 2
16.00 "Дженоа" - "Сасуоло"
Макс спорт 3
13.30 СПАЛ - "Торино"
16.00 "Удинезе" - "Фиорентина"
19.00 "Интер" - "Болона"
21.30 "Рома" - "Милан"
Макс спорт 4
13.00 "Виляреал" - "Еспаньол"
Макс спорт 4 и Sport+
17.15 "Бетис" - "Атлетико" (Мадрид)
19.30 "Ейбар" - "Жирона"
21.45 "Реал" (Мадрид) - "Алавес"
 
Понеделник
Диема спорт 2
22.00 "Уест Хем" - "Ливърпул"
Макс спорт 3
20.00 "Фрозиноне" - "Лацио"
22.00 "Каляри" - "Аталанта"
Макс спорт 4
22.00 "Райо Валекано" - "Леганес"

Вторник
Диема спорт 2
19.30 Купа на Германия, 1/8-финал: "Хамбургер" - "Нюрнберг"
21.45 Купа на ФА, 1/16-финал-преиграване: "Нюпорт Каунти" – "Мидълзбро"
Нова спорт
19.30 Купа на Германия, 1/8-финал: "Хайденхайм" – "Байер"
21.45 Купа на Германия, 1/8-финал: "Борусия" (Дортмунд) - "Вердер" 
Макс спорт 4
19.30 Купа на Франция: 1/8-финал
22.00 Купа на Франция: 1/8-финал

Сряда
Диема спорт 2
19.30 Купа на Германия, 1/8-финал: "РБ Лайпциг" - "Волфсбург"
21.45 Купа на ФА, 1/16-финал-преиграване: "Уест Бромич Албиън" - "Брайтън&Хоув Албиън"
Нова спорт
19.30 Купа на Германия, 1/8-финал: "Холщайн" – "Аугсбург"
21.45 Купа на Германия, 1/8-финал: "Херта" - "Байерн"
bTV Action
22.00 Купа на краля на Испания: 1/2-финал-първи мач
Макс спорт 4
19.30 Купа на Франция: 1/8-финал
22.00 Купа на Франция: 1/8-финал

Четвъртък
bTV Action
22.00 Купа на краля на Испания: 1/2-финал-първи мач
Макс спорт 3
21.30 "Лацио" - "Емполи"
 


Петък
Диема спорт 2
21.45 "Астън Вила" - "Шефилд Юнайтед"
Нова спорт
21.45 "Дижон" - "Олимпик" (Марсилия)
Евроспорт 2
21.30 "Майнц 05" - "Байер"
Макс спорт 3
21.30 "Киево" - "Рома"
Макс спорт 4 и Sport+
22.00 "Валядолид" - "Виляреал"

Все още няма коментари

Още

Седмичният хороскоп на Амалия

23.02.2019

280
Футболна седмица

23.02.2019

22
Хороскоп за петък

22.02.2019

13241

Влез или се регистрирай за да коментираш

×